Hlavné menu
Produkty v košíku

Slabiny a bedro

V tejto kategórii nájdete rôzne typy stabilizačných bandáží na oblasť slabín a bedier. Sú dôležité pri liečbe alebo prevencii zranení slabín, bedrového svalu, osteoartrózy, slabinovej prietrže, alebo pri poskytnutí podpory a... Pokračovať
Stabilizačná ortéza bedrového kĺbu - COXA - HiT – SPORLASTIC, veľkosť XXL, pravá noha COXA - HIT SPORLASTIC - je aktívna bedrová ortéza používaná pri chirurgickom zákroku, pri umiestnení alebo výmene endoprotézy bedrového kĺbu. Ortéza Cox Hit zaisťuje nohu v bedrovom kĺbe pre únos a vonkajšiu ro..
60,00€
Cena bez DPH:50,00€
Magnetický bedrový pás 24 magnetov  Pevný magnetický pás dokonale stabilizuje bedrovú oblasť chrbtice, zatiaľ čo magnety zmierňujú degeneratívne a posttraumatické bolesti chrbtice. Okrem iného je vhodný aj na reumatické bolesti, ako aj na choroby spôsobené nadmernou fyzickou aktivitou. Má tiež pr..
10,50€
Cena bez DPH:8,75€
Jednostranný pás na slabinovú prietrž  "AXILMAX", pravý, veľkosť S, čierny Jednostranný pás na slabinovú prietrž "AXILMAX" sa používa na podporu slabinovej prietrže u mužov alebo žien. Obmedzuje zväčšenie existujúcich hernií, ktoré nespĺňajú podmienky na operáciu. Vyrobený z elastickej kompresne..
18,90€
Cena bez DPH:15,75€
Jednostranný pás na slabinovú prietrž  "AXILMAX", ľavý, veľkosť XL, béžový Jednostranný pás na slabinovú prietrž "AXILMAX" sa používa na podporu slabinovej prietrže u mužov alebo žien. Obmedzuje zväčšenie existujúcich hernií, ktoré nespĺňajú podmienky na operáciu. Vyrobený z elastickej kompresne..
18,90€
Cena bez DPH:15,75€
Jednostranný pás na slabinovú prietrž  "AXILMAX", ľavý, veľkosť M, čierny Jednostranný pás na slabinovú prietrž "AXILMAX" sa používa na podporu slabinovej prietrže u mužov alebo žien. Obmedzuje zväčšenie existujúcich hernií, ktoré nespĺňajú podmienky na operáciu. Vyrobený z elastickej kompresnej..
18,90€
Cena bez DPH:15,75€
Turmalínový magnetický bedrový pás na kríže s 20 timi vysoko účinnými a vzácnymi magnetmi  Popis na čo slúži turmalínový pás: Magnetický pás s turmalínom pôsobí na bunkovej a molekulárnej úrovni tým, že reguluje látkovú výmenu, zlepšuje krvný obeh, zvýšenie imunity, znižuje pocit bolesti. Pás sta..
13,90€
Cena bez DPH:11,58€
Pás na obojstrannú slabinovú prietrž "AXILMAX DUO", veľkosť L, béžová Pás na obojstrannú slabinovú prietrž "AXILMAX DUO" je zdravotná pomôcka pre ženy a mužov používaná na podporu slabinovej prietrže. Obmedzuje zväčšenie existujúcich neoperovateľných hernií. Pás je vyrobený z elastickej kompresn..
21,10€
Cena bez DPH:17,58€
Turmalínový magnetický pás na kríže - čierny, M Hrejivý pás s turmalínovými magnetmi pomáha správnemu držaniu tela, poskytuje oporu a stabilitu a súčasne poskytuje príjemný pocit úľavy a pohody. Hrejivý pás má ergonomický, elastický a ohybný tvar. Pás sa zapína na suchý zips a umožňuje pevné držanie..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
Turmalínový magnetický pás na kríže – béžový, veľkosť M Hrejivý pás s turmalínovými magnetmi pomáha správnemu držaniu tela, poskytuje oporu a stabilitu a súčasne poskytuje príjemný pocit úľavy a pohody. Hrejivý pás má ergonomický, elastický a ohybný tvar. Pás sa zapína na suchý zips a umožňuje pevné..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
Bedrový pás Back Support proti bolesti Tento bedrový pás je vyvinutý lekármi a je navrhnutý tak, aby uvoľnil svaly dolnej časti chrbta a aby pomáhal pri správnom držaní tela a pomáhal proti bolesti. Suchý zips umožňuje rýchle a ľahké nastavenie. Vankúše, stláčajú a podopierajú svaly dolnej čas..
11,90€
Cena bez DPH:9,92€
Bedrovo-sakrálny pás "Lumbomax Skin", veľkosť S Bedrovo-sakrálny pás so silikónovou pelotou dokonale podporuje driekovo-sakrálny úsek chrbtice. Vyrobené z elastickej kompresnej tkaniny, dokonale sa prispôsobí tvaru tela. Je priedušný a umožňuje pokožke voľne dýchať. Silikónová pelota znižuje zať..
34,70€
Cena bez DPH:28,92€
Jednostranný pás na slabinovú prietrž  "AXILMAX", pravý, veľkosť L, béžový Jednostranný pás na slabinovú prietrž "AXILMAX" sa používa na podporu slabinovej prietrže u mužov alebo žien. Obmedzuje zväčšenie existujúcich hernií, ktoré nespĺňajú podmienky na operáciu. Vyrobený z elastickej kompresne..
18,90€
Cena bez DPH:15,75€