Hlavné menu
Produkty v košíku

Masážne emulzie

Tieto produkty na masáž kombinujú bylinné extrakty s vodou, aby vytvorili hladkú textúru. Vďaka tejto textúre a zloženiu umožňujú emulzie účinným látkam preniknúť hlbšie do pokožky a svalov. To môže pomôcť zmierniť svalové... Pokračovať
Hrejivá masážna emulzia, warming, 250ml Hrejivá masážna emulzia je vhodná nielen pre výkonných športovcov, ale aj pre bežných spotrebiteľov. Táto emulzia je určená pre všetky druhy športových aj kondičných masáží. Vyvoláva pocit osvieženia a ľahkosti, odstraňuje únavu, zlepšuje telesnú i duševnú kon..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Masážna emulzia bez parfumácie - základná, 250ml Masážna emulzia je určená na univerzálne použitie nielen pre výkonných športovcov, ale aj pre bežných spotrebiteľov. Táto emulzia sa vyznačuje dlhotrvajúcim účinkom, je určená pre všetky druhy športových aj kondičných masáží. Nevysušuje pokožku, nedrá..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
Masážna emulzia s chladivým účinkom, cooling, 250ml Chladivá masážna emulzia je určená na univerzálne použitie nielen pre výkonných športovcov, ale aj pre bežných spotrebiteľov. Táto emulzia sa vyznačuje chladivým účinkom, je určená pre všetky druhy športových aj kondičných masáží. Nevysušuje pokožk..
3,80€
Cena bez DPH:3,17€
Masážna emulzia s parfumáciou - základná, 250ml Masážna emulzia je určená na univerzálne použitie nielen pre výkonných športovcov, ale aj pre bežných spotrebiteľov. Táto emulzia sa vyznačuje dlhotrvajúcim účinkom, je určená pre všetky druhy športových aj kondičných masáží. Nevysušuje pokožku, nedráž..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
Neparfumovaná masážna emulzia - základná, 1l Základná masážna emulzia je určená na univerzálne použitie nielen pre výkonných športovcov, ale aj pre bežných spotrebiteľov. Táto emulzia sa vyznačuje dlhotrvajúcim účinkom, je určená pre všetky druhy športových aj kondičných masáží. Nevysušuje pokožku, ..
6,70€
Cena bez DPH:5,58€
Parafínový zábal Camphor, kafrový, 500g Parafín je špeciálny vosk, ktorý sa používa na liečebné aj kozmetické účely. Parafínový zábal prekrvuje pokožku, prehrieva svaly, uvoľňuje stuhnuté a bolestivé kĺby. Vyniká svojou schopnosťou zadržiavať teplo. Parafín prehrieva, uvoľňuje, zvyšuje krvný obeh a ..
10,10€
Cena bez DPH:8,42€
Parafínový zábal Herbal, bylinný, 500g Parafín je špeciálny vosk, ktorý sa používa na liečebné aj kozmetické účely. Parafínový zábal prekrvuje pokožku, prehrieva svaly, uvoľňuje stuhnuté a bolestivé kĺby. Vyniká svojou schopnosťou zadržiavať teplo. Parafín prehrieva, uvoľňuje, zvyšuje krvný obeh a o..
10,10€
Cena bez DPH:8,42€
Parafínový zábal Ment, mentolový, 500g Parafín je špeciálny vosk, ktorý sa používa na liečebné aj kozmetické účely. Parafínový zábal prekrvuje pokožku, prehrieva svaly, uvoľňuje stuhnuté a bolestivé kĺby. Vyniká svojou schopnosťou zadržiavať teplo. Parafín prehrieva, uvoľňuje, zvyšuje krvný obeh a o..
10,10€
Cena bez DPH:8,42€
Parfumovaná masážna emulzia - základná, 1l Masážna emulzia je určená na univerzálne použitie nielen pre výkonných športovcov, ale aj pre bežných spotrebiteľov. Táto emulzia sa vyznačuje dlhotrvajúcim účinkom, je určená pre všetky druhy športových aj kondičných masáží. Nevysušuje pokožku, nedráždi ju..
7,00€
Cena bez DPH:5,83€