Hlavné menu
Produkty v košíku

Zdviháky a pomôcky na presun

Zvýšte komfort života imobilným pacientom, a poskytnite pomoc zdravotníckemu personálu pri starostlivosti o týchto pacientov s našimi zdvihákmi. Tieto zariadenie sú vyvinuté na jednoduché zdvíhanie a transport ležiacich a imobilných... Pokračovať
Pomôcka na zdvíhanie predmetov s LED svetlom 82 cm, Reacher Pomôcka na zdvíhanie predmetov je určená pre ľudí, ktorí majú zdravotné problémy a nevedia sa zohnúť a uchopiť predmety, ako aj pre ľudí nízkej postavy alebo postihnutých. Pohodlná, ergonomická rukoväť aktivuje mechanizmus. Čeľuste s..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
Elektrický zdvihák pre pacientov Ulisse El 150 Elektrický zdvihák slúži na zdvíhanie imobilného pacienta z postele a jeho následný presun na invalidný vozík alebo do inej miestnosti, napr. do kúpeľne alebo na WC. Konštrukcia a kvalita produktu garantuje používateľovi komfort, bezpečnosť a spoľahli..
859,00€
Cena bez DPH:715,83€
Reacher s hliníkovou konštrukciou a ergonomickou rukoväťou. Na jednom konci je vybavený hákom a magnetom a pomáha ľuďom so zdravotným postihnutím dosiahnuť alebo zdvihnúť malé predmety. K dispozícii v 3 rozmeroch: 87 cm, 74 cm alebo 59 cm...
7,30€
Cena bez DPH:6,08€
Elektrický zdvihák pre imobilných pacientov MOBILE LIFT 175 MOBILE LIFT je nová séria mobilných zdvihákov, ktorá umožňuje zvýšiť komfort života ľuďom s dočasnou alebo trvalou motorickou dysfunkciou a zároveň poskytuje výbornú podporu ich opatrovateľom a zdravotníckemu personálu. Zdvíhacie plošiny..
1 690,00€
Cena bez DPH:1 408,33€