Hlavné menu
Produkty v košíku

Obojky pre psov

Elektronický neviditeľný plot pre zvieratá psa mačky 023 Elektronický neviditeľný plot pre zvieratá psa mačky 023
Top -23 %
Elektronický neviditeľný plot pre psov, mačky Elektronický systém oplotenia psa vám umožní určiť oblasť, v ktorej sa pes môže pohybovať a ktorým miestam sa vyhnúť. Toto sa volá neviditeľný plot (kábel je zakopaný pod zemou) je možné ho umiestniť napríklad do záhrady a na samostatné miesta, ako je..
37,50€ 48,80€
Cena bez DPH:31,25€
Flash LED svietiaci obojok pre psa - modrý Flash LED svietiaci obojok pre psa - modrý
-23 %
Flash LED svietiaci obojok pre psa - modrý Svietiaci LED obojok na psa výrazne zvyšuje viditeľnosť vášho domáceho maznáčika v tme. Už sa nemusíte báť nechať svojho psa alebo mačku ísť von za tmy. Odteraz bude vždy viditeľné! Zvyšuje jeho bezpečnosť, dáva mu štýl a robí ho vždy viditeľným. Vďaka ..
2,40€ 3,10€
Cena bez DPH:2,00€
Flash LED svietiaci obojok pre psa - žltý Flash LED svietiaci obojok pre psa - žltý
-22 %
Flash LED svietiaci obojok pre psa - žltý Svietiaci LED obojok pre psa výrazne zvyšuje viditeľnosť vášho domáceho maznáčika v tme. Už sa nemusíte báť nechať svojho psa alebo mačku ísť von za tmy. Odteraz bude vždy viditeľný! Zvyšuje jeho bezpečnosť, dáva mu štýl a robí ho vždy viditeľným. Vďaka ..
1,80€ 2,30€
Cena bez DPH:1,50€
Obojok proti štekaniu pre psa - nastaviteľný 20-40 cm Obojok proti štekaniu pre psa - nastaviteľný 20-40 cm
-23 %
Obojok proti štekaniu pre psa Účinné riešenie proti štekaniu psa. Nastaviteľná citlivosť umožňuje pohodlné nastavenie pre Vášho štvornohého miláčika. Prístroj reaguje na vibráciu hrtanu psa, štekot iného psa teda prístroj neaktivuje a Váš pes nebude karhaný za vytie alebo štekot. Obojok je v..
5,30€ 6,90€
Cena bez DPH:4,42€
Pásy pre psov - vodítko do auta P6230 Pásy pre psov - vodítko do auta P6230
-23 %
Pásy pre psov - vodítko do auta P6230 Umožňuje pripevnenie na všetky systémy bezpečnostných pásov v automobiloch, čo znamená, že zariadenie zaručuje široké uplatnenie a záruku zhody bez ohľadu na značku a model vozidla. Prispôsobenie aktuálnym potrebám zabezpečuje systém plynulého nastavenia dĺžk..
2,70€ 3,50€
Cena bez DPH:2,25€
Pevný postroj pre psa veľkosť XL čierny Pevný postroj pre psa veľkosť XL čierny
-24 %
Pevný postroj pre psa veľkosť XL čierny Priedušný a ľahký postroj vyrobený pre maximálne pohodlie a voľnosť pohybu vašich štvornohých maznáčikov. Necháva psíkovi úplne voľné nohy, vedie vodorovne pod krkom a za prednými nohami cez hrudník. Postroj je vyrobený z materiálov, ktoré neťahajú a nen..
4,20€ 5,50€
Cena bez DPH:3,50€
Svietiaci LED prívesok na obojok pre psov a mačky Svietiaci LED prívesok na obojok pre psov a mačky
-22 %
Svietiaci LED prívesok na obojok pre psov a mačky Originálny LED prívesok na obojok pre vášho domáceho maznáčika. Je ideálny pri prechádzkach za zhoršených viditeľných podmienok. Vyrobené z kvalitného ekologického materiálu, ktorý neškodí vášmu miláčikovi, ani prírode. Vhodný pre rôzne obojky aj..
2,10€ 2,70€
Cena bez DPH:1,75€