Hlavné menu
Produkty v košíku

Inhalátory

Získajte úľavu pri dýchacích problémoch s našimi efektívnymi inhalátormi. Tieto zariadenia umožňujú jemné a účinné podávanie liekov alebo inhaláciu zvlhčujúcich látok pre rýchle uvoľnenie dýchacích ciest. Ponúkame vám... Pokračovať
Prenosný ultrazvukový inhalátor Nebul, bielošedý Inhalátor sa používa na liečbu ochorení dýchacích ciest. Vďaka možnosti rozprašovania liečiv na častice umožňuje liečivám efektívne sa dostať do častí dýchacieho systému, čo môže urýchliť pôsobenie liečiva a zlepšiť jeho účinnosť. Podávanie liečiva vo..
22,20€
Cena bez DPH:18,50€
ProMedix PR-814 - náhradný nebulizátor - rozprašovač do inhalátora   Náhradný rozprašovač vhodný do inhalátorv ProMedix. Technické špecifikácie: Kapacita lieku: 10 ml Veľkosť častíc: 0,5 až 10 µm Obsah balenia: 1 x náhradný nebulizátor - rozprašovač do inhalátora..
3,10€
Cena bez DPH:2,58€
Prenosný, mobilný inhalátor M102 0,20 ml / min Ultrazvukový inhalátor pretláča tekuté liečivo mikrometrickými otvormi (sieťkami), čím sa z neho stáva aerosól s veľmi presnou veľkosťou jednotlivých kvapiek. Membránový rozprašovač je najmodernejší typ rozprašovača, ktorý je vhodný na dodávanie vš..
59,50€
Cena bez DPH:49,58€
Filter pre inhalátor Promedix - 5 ks   Sada 5 vzduchových filtrov pre inhalátory Promedix. Častá výmena filtra v inhalátore zaručuje spoľahlivú prevádzku prístroja.Odporúčaná výmena po 300 použitiach alebo 3 mesiacoch   Obsah balenia: 5 x Filter pre inhalátor Promedix..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
Detský inhalátor ProMedix PR-810 Inhalátor Promedix PR-810 s priestovým kompresorom je konštruovaný pre nepretržitú prevádzku, vďaka čomu sa dá použiť pri chronických ochoreniach. Bol navrhnutý pre najmenších.   Inhalátor v tvare zvieratka kravička si obľúbi každé dieťa. Bezpečné pre deti vďaka š..
44,10€
Cena bez DPH:36,75€
Náplň do soľného inhalátora Soľný inhalátor môžete používať kdekoľvek a kedykoľvek to budete potrebovať, ľahko, jednoducho a pohodlne. Aktívnou zložkou soľnej fajky je jedinečná kryštalická soľ zo soľných baní, nachádzajúcich sa v meste Praid v Rumunsku. V týchto soľných baniach sa liečia pacienti s..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Inhalátor - Profesionálny inhalačný prístroj pre dojčatá a deti Calimero 2 MPV MEDICAL MicroDrop® Calimero2 je profesionálny inhalačný prístroj pre dojčatá a deti vo veku 0-12 rokov. Súčasťou dodávky je už detský uholník a 3 silikónové masky v rôznych veľkostiach. Rozprašovač je vhodný pre v..
99,00€
Cena bez DPH:82,50€
Detský inhalátor s rozprašovačom v tvare kravičky Brezze Inhalátor s priestovým kompresorom je konštruovaný pre nepretržitú prevádzku, vďaka čomu sa dá použiť pri chronických ochoreniach. Bol navrhnutý pre najmenších.   Inhalátor v tvare zvieratka kravička si obľúbi každé dieťa. Bezpečné pre deti..
31,90€
Cena bez DPH:26,58€
ProMedix PR-800 - kompresný inhalátor - rozprašovač, maska, filter PR-800 je kompaktný inhalátor pre astmatikov a alergikov, ktorý výborne poslúži na zvlhčovanie horných aj dolných dýchacích ciest.   Inhalátor Promedix PR-800 bol navrhnutý na podávanie predpísaného lieku na profylaktické a terapeu..
44,50€
Cena bez DPH:37,08€
Inhalátor DeVilbiss AirForce One 100W Kompresorový inhalátor DeVilbiss AirForce One je efektívny prístroj pre komplexnú a ľahkú aerosólovú terapiu. Vďaka efektívnemu rozprášeniu liečiv môže byť inhalátor DeVilbiss AirForce One použitý napríklad pre astmu, alebo môže tiež poskytnúť úľavu pri boles..
39,00€
Cena bez DPH:32,50€
Kompresný inhalátor PR-820 PR-820 je kompaktný inhalátor pre astmatikov a alergikov, ktorý výborne poslúži na zvlhčovanie horných aj dolných dýchacích ciest.   Inhalátor Promedix PR-820 bol navrhnutý na podávanie predpísaného lieku na profylaktické a terapeutické účely pri ochoreniach dýchacích ci..
36,20€
Cena bez DPH:30,17€
Inhalátor - rozprašovač kompresorový YU-405B Kompresorový inhalátor sa používa pri liečbe rôznych respiračných ochoreniach. Premieňa tekuté lieky na jemnou hmlu. Jemné, vlhké častice lieku sa dostávajú do dýchacích ciest, v ktorých je liek efektívne absorbovaný. Inhalátor napriek svojim malým roz..
25,00€
Cena bez DPH:20,83€