Hlavné menu
Produkty v košíku

Inhalátory

Získajte úľavu pri dýchacích problémoch s našimi efektívnymi inhalátormi. Tieto zariadenia umožňujú jemné a účinné podávanie liekov alebo inhaláciu zvlhčujúcich látok pre rýchle uvoľnenie dýchacích ciest. Ponúkame vám... Pokračovať
Detský inhalátor s rozprašovačom v tvare kravičky Brezze Inhalátor s priestovým kompresorom je konštruovaný pre nepretržitú prevádzku, vďaka čomu sa dá použiť pri chronických ochoreniach. Bol navrhnutý pre najmenších.   Inhalátor v tvare zvieratka kravička si obľúbi každé dieťa. Bezpečné pre deti..
31,90€
Cena bez DPH:26,58€
Dojčenský inhalačný nástavec / cumlík PR-815   Cumlík pre inhalátor Promedix PR-800, PR-810, PR-811, PR-812, PR-813 a mnoho ďalších.   Vlastnosti: Cumlík je vyrobený z príjemných na dotyk materiálov, vďaka čomu je veľmi príjemný a nedráždi pokožku dieťaťa pri vdýchnutí. Cumlík je bezpečný pre po..
5,30€
Cena bez DPH:4,42€
Esperanza ECN002 - kompresný inhalátor Zephyr Inhalátor ECN002 je kompaktný inhalátor pre astmatikov a alergikov, ktorý výborne poslúži na zvlhčovanie horných aj dolných dýchacích ciest. Inhalátor ECN002 bol navrhnutý na podávanie predpísaného lieku na profylaktické a terapeutické účely pri och..
31,00€
Cena bez DPH:25,83€
Filter pre inhalátor Promedix - 5 ks   Sada 5 vzduchových filtrov pre inhalátory Promedix. Častá výmena filtra v inhalátore zaručuje spoľahlivú prevádzku prístroja.Odporúčaná výmena po 300 použitiach alebo 3 mesiacoch   Obsah balenia: 5 x Filter pre inhalátor Promedix..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
Inhalátor - rozprašovač kompresorový YU-405B Kompresorový inhalátor sa používa pri liečbe rôznych respiračných ochoreniach. Premieňa tekuté lieky na jemnou hmlu. Jemné, vlhké častice lieku sa dostávajú do dýchacích ciest, v ktorých je liek efektívne absorbovaný. Inhalátor napriek svojim malým roz..
25,00€
Cena bez DPH:20,83€
Inhalátor DeVilbiss AirForce One 100W Kompresorový inhalátor DeVilbiss AirForce One je efektívny prístroj pre komplexnú a ľahkú aerosólovú terapiu. Vďaka efektívnemu rozprášeniu liečiv môže byť inhalátor DeVilbiss AirForce One použitý napríklad pre astmu, alebo môže tiež poskytnúť úľavu pri boles..
49,00€
Cena bez DPH:40,83€
Inhalátor Professional Omnibus na nepretržité používanie, biely Inhalátor "Professional" je určený na podávanie liekov inhaláciou. Špeciálna konštrukcia zásobníka lieku (rozprašovača) a výkonné kompresorové čerpadlo zvyšujú účinnosť inhalácie v porovnaní s inými kompresormi. Vďaka tomu je možné a..
55,40€
Cena bez DPH:46,17€
Inhalátor Philips Respironics Sami the Seal Špeciálne navrhnutý kompresorový inhalátor značky Philips pre dieťa v tvare tuleňa. Inhalátor Sami the Seal je produkt primárne zameraný pre deti. S priateľským vzhľadom, deti sa neboja vdýchnutiu. Inhalátor pracuje s výkonným nebulizátorom pre rýchlu ..
89,00€
Cena bez DPH:74,17€
Inhalátor - membránový rozprašovač   Vďaka tichej prevádzke budete toto zariadenie používať veľmi diskrétne a jeho malá veľkosť sa ľahko zmestí do kabelky alebo kufríka. Prístroj zaručuje dlhodobú prevádzku - na jednej súprave batérií môže pracovať až 4 hodiny. Prečo si zvoliť náš model inhalátora..
19,60€
Cena bez DPH:16,33€
Náplň do soľného inhalátora Soľný inhalátor môžete používať kdekoľvek a kedykoľvek to budete potrebovať, ľahko, jednoducho a pohodlneAktívnou zložkou soľnej fajky je jedinečná kryštalická soľ zo soľných baní, nachádzajúcich sa v meste Praid v Rumunsku. V týchto soľných baniach sa liečia pacienti s c..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Prenosný, mobilný inhalátor M102 0,20 ml / min Ultrazvukový inhalátor pretláča tekuté liečivo mikrometrickými otvormi (sieťkami), čím sa z neho stáva aerosól s veľmi presnou veľkosťou jednotlivých kvapiek. Membránový rozprašovač je najmodernejší typ rozprašovača, ktorý je vhodný na dodávanie vš..
59,50€
Cena bez DPH:49,58€
Prenosný membránový inhalátor - ultra tichý OxyHaler - najľahší medzi mobilnými inhalačnými prístrojmi s hmotnosťou iba 88g Ideálne mobilné inhalačné zariadenie na cesty. OxyCare GmbH Medical Group OxyHaler je perfektný inhalačný prístroj pre dospelých a deti, ktorí chcú byť mobilní s malým, ľahkým..
89,00€
Cena bez DPH:74,17€