Hlavné menu
Produkty v košíku

Inhalátory

Inhalátory sú určené na cielenú liečbu horných a dolných dýchacích ciest. Inhalátor sa používa pri inhalácii, teda pri vdychovaní pár rôznych liečiv. Sú tiež vhodné pri nástupe prechladnutia alebo pri dlhodobých problémoch s astmou. V našej ponuke nájdete aj soľný inhalátor, vďaka ktorému rýchlo pocítite úľavu od kašľa i bolesti hlavy. Pri astme, cystickej fibróze, chronickej bronchitíde okamžitý účinok lieku pocítite, ak ho užijete formou inhalácie pomocou kompresorového inhalátora. Pri výbere je dôležitý typ inhalátora a nebulizačný výkon.
Inhalátor - Profesionálny inhalačný Aerosolový inhalátor Salivent Či už alergia, astma alebo iné ochorenia dýchacích ciest - oddávna sa inhalácia soľných liekov používa ako pomocná a liečebná metóda pri ochoreniach v ORL oblasti. Pacienti s chronickými príznakmi alebo s kašľom, nádchou či zachríp..
129,00€
Cena bez DPH:107,50€
Detský inhalátor s rozprašovačom v tvare kravičky Brezze Inhalátor s priestovým kompresorom je konštruovaný pre nepretržitú prevádzku, vďaka čomu sa dá použiť pri chronických ochoreniach. Bol navrhnutý pre najmenších.   Inhalátor v tvare zvieratka kravička si obľúbi každé dieťa. Bezpečné pre deti..
31,90€
Cena bez DPH:26,58€
Detský inhalátor s rozprašovačom v tvare mačičky  Inhalátor (rozprašovač) je kompaktné lekárske zariadenie určené na účinné inhalačné dodávanie lieku určeného lekárom. Produkt bol navrhnutý tak, aby poskytoval účinnú liečbu astmy, alergií a iných ochorení dýchacích ciest. Zariadenie čistí prúd vzd..
29,90€
Cena bez DPH:24,92€
Dojčenský inhalačný nástavec / cumlík PR-815   Cumlík pre inhalátor Promedix PR-800, PR-810, PR-811, PR-812, PR-813 a mnoho ďalších.   Vlastnosti: Cumlík je vyrobený z príjemných na dotyk materiálov, vďaka čomu je veľmi príjemný a nedráždi pokožku dieťaťa pri vdýchnutí. Cumlík je bezpečný pre po..
5,20€
Cena bez DPH:4,33€
Esperanza ECN002 - kompresný inhalátor Zephyr Inhalátor ECN002 je kompaktný inhalátor pre astmatikov a alergikov, ktorý výborne poslúži na zvlhčovanie horných aj dolných dýchacích ciest. Inhalátor ECN002 bol navrhnutý na podávanie predpísaného lieku na profylaktické a terapeutické účely pri och..
30,70€
Cena bez DPH:25,58€
Filter pre inhalátor Promedix - 5 ks   Sada 5 vzduchových filtrov pre inhalátory Promedix. Častá výmena filtra v inhalátore zaručuje spoľahlivú prevádzku prístroja.Odporúčaná výmena po 300 použitiach alebo 3 mesiacoch   Obsah balenia: 5 x Filter pre inhalátor Promedix..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
Inhalačná sauna na tvár - inhalátor, čistič pleti Tvárová sauna a inhalátor v jednom. Stačí nabrať vodu, pridať vonné aróma alebo bylinky, zapnúť a potom už si len vychutnávať ozdravnú saunu. Už 10 až 15 minút saunovania pomáha efektívne uvoľňovať dutiny. Sauna je prospešná pri liečbe horných dý..
19,00€
Cena bez DPH:15,83€
Inhalátor - rozprašovač kompresorový YU-403 Kompresorový inhalátor sa používa pri liečbe ochorení dýchacích ciest, napr. astme. Premieňa tekuté lieky na jemnou hmlu. Jemné, vlhké častice lieku sa dostávajú do dýchacích ciest, v ktorých je liek efektívne absorbovaný. Inhalátor napriek svojim malým..
58,30€
Cena bez DPH:48,58€
Inhalátor - rozprašovač kompresorový YU-405B Kompresorový inhalátor sa používa pri liečbe rôznych respiračných ochoreniach. Premieňa tekuté lieky na jemnou hmlu. Jemné, vlhké častice lieku sa dostávajú do dýchacích ciest, v ktorých je liek efektívne absorbovaný. Inhalátor napriek svojim malým roz..
35,00€
Cena bez DPH:29,17€
Inhalátor DeVilbiss AirForce One 100W Kompresorový inhalátor DeVilbiss AirForce One je efektívny prístroj pre komplexnú a ľahkú aerosólovú terapiu. Vďaka efektívnemu rozprášeniu liečiv môže byť inhalátor DeVilbiss AirForce One použitý napríklad pre astmu, alebo môže tiež poskytnúť úľavu pri boles..
49,00€
Cena bez DPH:40,83€
Inhalátor Professional Omnibus na nepretržité používanie, biely Inhalátor "Professional" je určený na podávanie liekov inhaláciou. Špeciálna konštrukcia zásobníka lieku (rozprašovača) a výkonné kompresorové čerpadlo zvyšujú účinnosť inhalácie v porovnaní s inými kompresormi. Vďaka tomu je možné a..
54,90€
Cena bez DPH:45,75€
Inhalátor Philips Respironics Sami the Seal Špeciálne navrhnutý kompresorový inhalátor značky Philips pre dieťa v tvare tuleňa. Inhalátor Sami the Seal je produkt primárne zameraný pre deti. S priateľským vzhľadom, deti sa neboja vdýchnutiu. Inhalátor pracuje s výkonným nebulizátorom pre rýchlu ..
89,00€
Cena bez DPH:74,17€