Hlavné menu
Produkty v košíku

Starostlivosť a úprava

Udržujte srsť, či pazúry vašej mačky zdravú a upravenú s našimi produktmi na starostlivosť a úpravu mačiek. Nájdete u nás široký výber produktov, ktorý zahŕňa rôzne samočistiace kefy, kliešte na pazúry, sprchy na uľahčenie... Pokračovať
8-dielna sada na strihanie a úpravu srsti psov v puzdre Nožnice na strihanie psov sú vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Preto sú odolné, pohodlné a primerane ostré. Ideálne pre domáce a profesionálne použitie. Súprava pre vás bude mimoriadne dôležitou pomôckou pri starostlivosti o..
15,10€
Cena bez DPH:12,58€
HUMAC® Bubbles Natural 250 ml - prírodný šampón pre zvieratá HUMAC® Bubbles Natural - prírodný šampón s obsahom aktivovaných humínových kyselín vhodný na starostlivosť o zvieratá s citlivou pokožkou. Prírodný šampón HUMAC Bubbles je vyrobený z jemných zložiek, vďaka čomu je aj šetrný k srsti a koži ..
14,10€
Cena bez DPH:11,75€
HUMAC® Help 15 ml - regeneračný krém pre zvieratá HUMAC® Help - regeneračný krém pre zvieratá s humínovými kyselinami a levanduľou ošetrí labky a zle hojace sa rany. Je vhodný na regeneráciu jaziev, srsti a tiež na iritovanú kožu, poranenia, poštípania a alergické reakcie. Účinný prírodný prípravok ..
11,70€
Cena bez DPH:9,75€
HUMAC® Mist 100 ml - hojivý sprej pre zvieratá HUMAC® Mist - hojivý sprej s obsahom aktivovaných humínových kyselín. Vhodný na ošetrenie pokožky všetkých druhov zvierat. Len na externé použitie. 100% prírodné zložky. Upokojujúci a ošetrujúci sprej, ktorý je vďaka svojim zložkám vhodný na starostlivo..
21,30€
Cena bez DPH:17,75€
Vyčesávací hrebeň pre psov a mačky 10 cm, žltý Vyčesávací hrebeň domácich zvierat je fantastické a jednoduché zariadenie, ktoré vám umožní rýchlo odstrániť podsadu a vypadávajúcu srsť psov, mačiek a koní. Pomáha udržiavať srsť zdravú a lesklú a dokonca znižuje vypadávanie srsti o 90%. Zuby hre..
4,10€
Cena bez DPH:3,42€
Vyčesávací hrebeň pre psov 7 cm, žltý V každej druhej domácnosti je dnes členom rodiny aj psík alebo mačička. Poznáte to trápenie, keď všade nachádzate zvieracie chlpy a musíte stále dookola upratovať? Tento unikátny hrebeň pre psov vás zbaví starostí. Stačí, keď týmto hrebeňom budete psíkovi ..
3,80€
Cena bez DPH:3,17€
Vyčesávací hrebeň pre psov a mačky 4,5 cm, modrý Vyčesávací hrebeň domácich zvierat je fantastické a jednoduché zariadenie, ktoré vám umožní rýchlo odstrániť podsadu a vypadávajúcu srsť psov, mačiek a koní. Pomáha udržiavať srsť zdravú a lesklú a dokonca znižuje vypadávanie srsti o 90%. Zuby h..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
XA153 Kliešte na pazúry pre psa a mačku Nožnice na pazúry pre domácich miláčikov. Vďaka protišmykovej a ergonomickej rukoväti sa strihanie pazúrikov Vášho domáceho maznáčika stane detskou hrou. Hneď za ostrými čepeľami sa nachádza špeciálna „platforma“, ktorá zabraňuje príliš hlbokému vloženiu pa..
2,00€
Cena bez DPH:1,67€
Samočistiaca kefa pre psov a mačky, čierna Kefa je samočistiaca, vďaka pohodlnému tlačidlu efektívne a rýchlo odstraňuje chĺpky. Ide o veľmi pohodlné riešenie pri česaní zvieratka, pretože pri česaní nemusíte vytrhávať srsť, stačí použiť pohodlné tlačidlo a srsť príde sama. Kefa má ergonomickú..
4,60€
Cena bez DPH:3,83€
Kefka EzzyGroom na mäkkú a tvrdú srsť pre psov Kefa na mäkké alebo tvrdé vlasy poskytuje vynikajúce výsledky a kratšie a efektívnejšie česanie. Nečistoty sa odstránia oveľa rýchlejšie, s menším počtom ťahov kefou. Takéto čistenie je jedným z najdôležitejších postupov starostlivosti o psa. Jeho ú..
10,50€
Cena bez DPH:8,75€
Sprcha pre psov a mačky AquaPaw Sprcha je určená na kúpanie domácich zvierat doma aj na záhrade. Kefa s mnohými výstupkami premasíruje a prekrví pokožku, zlepší vzhľad srsti vášho maznáčika, a zároveň ju dôkladne umyje. Vďaka tlačidlu umiestnenému v strede kefy môžete sprchu rýchlo zapínať a vyp..
8,60€
Cena bez DPH:7,17€
Mäkká obojstranná kefa pre psov a mačky 21,5 x 6,5 cm Obojstranná drôtená a nylonová štetinová kefa pre psov a mačky je nevyhnutným produktom pre každého majiteľa štvornohého miláčika, ktorému záleží na zdraví a vzhľade jeho domáceho maznáčika. Táto inovatívna kefa kombinuje to najlepšie z dvoch..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€