Hlavné menu
Produkty v košíku

Interaktívne a robotické hračky

Vývoj a doba idú dopredu a to sa nevyhlo ani oblasti hračiek. Pozrite si našu ponuku vzdelávacích a interaktívnych hračiek, a podporte správny vývoj mozgu vášho dieťaťa. Ukážte im nový svet, v ktorom sa môžu pustiť do hrania s... Pokračovať
3D kocka labyrint arkádová hra 3,8 x 3,8 cm 3D kocka labyrint je arkádová hra. Je to zdanlivo jednoduchá hra, ktorá vás zabaví na celé hodiny. Vnútri kocky je bludisko plné zákrut, ciest a slepých uličiek. Vo vnútri sa spolu s bludiskom nachádza malá kovová guľôčka, ktorú treba šikovnými pohybmi ..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Vzdelávacie drevené puzzle - auto, červené, obsahuje čísla (1-26) a abecedu (A-Z) Vzdelávacie drevené puzzle sú ideálnou voľbou pre deti, ktoré sa chcú hravo učiť a rozvíjať svoje schopnosti. Tieto puzzle ponúkajú zábavný spôsob, ako deti precvičujú svoju motoriku, zručnosť a logické myslenie.  ..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Balance game - hlavolam v kocke 3,8 x 2 cm Dokážete dostať všetky guličky do jamiek? Nájdite správnu kombináciu pohybov, otáčania a nakláňania kocky tak, aby guličky postupovali po správnej dráhe. Po dosiahnutí cieľa vám táto arkádová hra poskytne hodiny fantastickej zábavy a veľkej radosti. Laby..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€
Balance game - hlavolam v kocke 3,8 x 3,8 cm Dokážete dostať všetky guličky do jamiek? Nájdite správnu kombináciu pohybov, otáčania a nakláňania kocky tak, aby guličky postupovali po správnej dráhe. Po dosiahnutí cieľa vám táto arkádová hra poskytne hodiny fantastickej zábavy a veľkej radosti. La..
2,00€
Cena bez DPH:1,67€
Beethoven Virtuoso Bear prémiový plyšový medvedík hrajúci skladby Ludwig Van Beethovena Malí virtuózi Medvedík Ludwig - edukačná hračka pre bábätká a deti, hrajúca Beethovenovu hudbu. Vo svojom repertoári má napr také hity ako For Eliza, 5 Symphony a Óda na radosť, spolu 8 hudobných majstrovských di..
49,00€
Cena bez DPH:40,83€
Chopin Virtuoso Bear prémiový plyšový medvedík hrajúci skladby Fryderyka Chopina Malí virtuóz Medvedík Fryderyk - edukačná hračka pre bábätká a deti, hrajúca Chopinovu hudbu. Fryderyk je skutočný romantik, ktorého si zamiluje každé dieťa. Jeho repertoár tvoria najznámejšie Chopinove kúsky, ktoré mož..
49,00€
Cena bez DPH:40,83€
Detská skákacia loptička 30 mm, 60ks Detská skákacia loptička vo viacerých farebných variantoch je hračka, ktorá bezchybne trénuje postreh, pohotovosť a sústredenie. Drobný loptička tzv. hopík zabaví Vaše ratolesti na dlhú dobu. Technické parametre: Vhodné od 3 rokov Materiál: guma Farba: ..
19,00€
Cena bez DPH:15,83€
Dinosaurus chrliaci oheň s LED osvetlením - hnedý Dinosaurus môže byť strašidelný alebo sa s ním môžete spriateliť. Náš Tyrannosaurus Rex je interaktívna hračka pre deti, ktorá môže chodiť, revať ako skutočný prehistorický plaz a vydávať paru podobnú ohňu. Dinosaurus navyše svieti pomocou sveteln..
16,90€
Cena bez DPH:14,08€
Drevená magnetická hra Lovenie červíkov jahoda Hra je vyrobená z dreva, okraj základne je navyše vystužený plastom. Obsahuje základňu v tvare jahody s 10 farebnými dráhami vyrobenými z dreva a kovu a drevenú paličku s magnetom na konci. Úlohou dieťaťa je "chytiť" húsenice magnetom a odstrániť ic..
14,00€
Cena bez DPH:11,67€
Drevená ukladacia sada Montessori Guľôčkové puzzle sú skvelou alternatívou k tradičným omaľovánkam. V tejto sade nie sú potrebné karty a fixky. Farebné guľôčky vám umožnia vytvárať rovnako krásne umelecké diela. Vzory môžete usporiadať podľa priložených kariet alebo vytvoriť nové, jedinečné mini ..
21,80€
Cena bez DPH:18,17€
Montessori drevená edukačná hra s číslami Paličky na učenie počítania sú dokonalou náhradou detských prstov, ktoré najmenší používajú pri prvých pokusoch o vizualizáciu počítania. Ide o výbornú učebnú pomôcku pre predškolský a raný školský stupeň, ktorá pomôže deťom začať s matematikou. Počíta..
3,60€
Cena bez DPH:3,00€
FunPlay 7857 Drevená vzdelávacia súprava – násobilka Fantastická drevená vzdelávacia súprava, ktorá pomôže vášmu dieťaťu naučiť sa násobilku. Drevená doska obsahuje 81 rôzne zafarbených drevených valcov. Jedna strana valca má funkciu príkladu a druhá strana skrýva správny výsledok. Zábava a učeni..
9,80€
Cena bez DPH:8,17€