Hlavné menu
Produkty v košíku

Interaktívne a robotické hračky

Vývoj a doba idú dopredu a to sa nevyhlo ani oblasti hračiek. Pozrite si našu ponuku vzdelávacích a interaktívnych hračiek, a podporte správny vývoj mozgu vášho dieťaťa. Ukážte im nový svet, v ktorom sa môžu pustiť do hrania s... Pokračovať
Vzdelávacie drevené puzzle - loď, viacfarebné, obsahuje čísla (1-26) a abecedu (A-Z) Vzdelávacie drevené puzzle sú ideálnou voľbou pre deti, ktoré sa chcú hravo učiť a rozvíjať svoje schopnosti. Tieto puzzle ponúkajú zábavný spôsob, ako deti precvičujú svoju motoriku, zručnosť a logické myslenie...
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Vzdelávací solárny set 6 v 1, modrý Solárna súprava 6 v 1 je perfektná súprava pre malého staviteľa, ktorá ho naučí využívať solárnu energiu na napájanie rôznych typov zariadení! POZNÁMKA: Pre správnu funkciu musí byť výrobok používaný vonku s dostatočne silným, prirodzeným slnečným žiarením! ..
5,80€
Cena bez DPH:4,83€
Interaktívna hračka na behanie kraba pre deti Výhody: Pohyblivé časti: Chodiaci krab s pohybovými senzormi pre zábavu na každom kroku. Farebná a priateľská estetika: Príťažlivý dizajn, ktorý zaujme každé dieťa. Melodické doprovody: Zvukové efekty pre ešte zábavnejšiu hru. Bezpečný a odolný materi..
17,20€
Cena bez DPH:14,33€
Interaktívna hračka pre deti – žerviav na baterky Interaktívny žeriav s vysokozdvižným vozíkom a imitáciou balvanov na zdvíhanie. Hračka je vybavená ručným mechanizmom na spúšťanie a zdvíhanie chápadla a otočnou vežou. Každá zo stien má farebné hracie prvky. Špecifikácie: napájanie: 3 x AA (..
8,00€
Cena bez DPH:6,67€
Drevená vzdelávacia tabuľka - písmená Rozvíjajte svoje deti s pomocou edukatívnych hračiek. Drevená skladačka je klasická hra, ktorá napoháma správnemu vývoju detí. Pri manipulácii a zaobchádzaní s jednotlivými dielikmi rozvíjate u detí jemnú motoriku. Náučná drevená abeceda pre deti na tabuľu..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€
Detský kresliaci projektor s 24 predlohami, 12 fixkami a knižkou na kreslenie, Luxma Prebuďte predstavivosť a tvorivé schopnosti svojho dieťaťa s naším projektorom na kreslenie. Vďaka vymeniteľným projekčným diapozitívom, ktoré sú súčasťou balenia, bude môcť vaše dieťa nakresliť až 24 obrázkov. V..
10,20€
Cena bez DPH:8,50€
Objavte tajomstvá krištáľovej bane - ťažba kryštáľov Zavedieme vaše dieťa do sveta archeológie a geológie cez zábavnú a interaktívnu hračku - Krištáľová baňa. Táto jedinečná hračka je navrhnutá pre malých prieskumníkov s veľkým záujmom o prírodné vedy a objavovanie nových vecí. Vzdelávacie a R..
6,90€
Cena bez DPH:5,75€
Mozart Virtuoso Bear prémiový plyšový medvedík hrajúci skladby Amadeusa Mozarta Malí virtuózi Medvedík Amadeus - edukačná hračka pre bábätká a deti, hrajúca Mozartovu hudbu. Koniec koncov, je vytvorený na obraz vynikajúceho tvorcu - Wolfganga Amadea Mozarta. Teddy hrá 7 skladieb, spolu 40 minút ..
69,30€
Cena bez DPH:57,75€
Vzdelávacie drevené puzzle - auto, červené, obsahuje čísla (1-26) a abecedu (A-Z) Vzdelávacie drevené puzzle sú ideálnou voľbou pre deti, ktoré sa chcú hravo učiť a rozvíjať svoje schopnosti. Tieto puzzle ponúkajú zábavný spôsob, ako deti precvičujú svoju motoriku, zručnosť a logické myslenie.  ..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€
Beethoven Virtuoso Bear prémiový plyšový medvedík hrajúci skladby Ludwig Van Beethovena Malí virtuózi Medvedík Ludwig - edukačná hračka pre bábätká a deti, hrajúca Beethovenovu hudbu. Vo svojom repertoári má napr také hity ako For Eliza, 5 Symphony a Óda na radosť, spolu 8 hudobných majstrovských..
69,30€
Cena bez DPH:57,75€
Set dinosaurus s hniezdom a vajciami Reve, vydychuje oheň a ide k vám! Taký obrovský dinosaurus vás môže vyplašiť! Alebo sa s ním môžete spriateliť. Náš Tyrannosaurus Rex je samica, ktorá chce znášať vajíčka! Musí si však dávať pozor na iné plazy a dinosaury, ktoré sa potulujú v okolí jej hniezda..
12,00€
Cena bez DPH:10,00€
Projektor na výučbu kreslenia diapozitívov 32 snímok Prebuďte predstavivosť a tvorivé schopnosti svojho dieťaťa s naším projektorom na kreslenie. Vďaka vymeniteľným projekčným diapozitívom, ktoré sú súčasťou balenia, bude môcť vaše dieťa nakresliť až 32 obrázkov. Vďaka tejto interaktívnej hračke ..
13,50€
Cena bez DPH:11,25€