Hlavné menu
Produkty v košíku

Interaktívne a robotické hračky

Vývoj a doba idú dopredu a to sa nevyhlo ani oblasti hračiek. Pozrite si našu ponuku vzdelávacích a interaktívnych hračiek, a podporte správny vývoj mozgu vášho dieťaťa. Ukážte im nový svet, v ktorom sa môžu pustiť do hrania s... Pokračovať
Dinosaurus chrliaci oheň s LED osvetlením - hnedý Dinosaurus môže byť strašidelný alebo sa s ním môžete spriateliť. Náš Tyrannosaurus Rex je interaktívna hračka pre deti, ktorá môže chodiť, revať ako skutočný prehistorický plaz a vydávať paru podobnú ohňu. Dinosaurus navyše svieti pomocou sveteln..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Vzdelávacie drevené puzzle - loď, viacfarebné, obsahuje čísla (1-26) a abecedu (A-Z) Vzdelávacie drevené puzzle sú ideálnou voľbou pre deti, ktoré sa chcú hravo učiť a rozvíjať svoje schopnosti. Tieto puzzle ponúkajú zábavný spôsob, ako deti precvičujú svoju motoriku, zručnosť a logické myslenie...
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Set dinosaurus s hniezdom a vajciami Reve, vydychuje oheň a ide k vám! Taký obrovský dinosaurus vás môže vyplašiť! Alebo sa s ním môžete spriateliť. Náš Tyrannosaurus Rex je samica, ktorá chce znášať vajíčka! Musí si však dávať pozor na iné plazy a dinosaury, ktoré sa potulujú v okolí jej hniezda..
12,00€
Cena bez DPH:10,00€
Sada šiat a doplnkov pre bábiky Farebné oblečenie a doplnky pre každú bábiku. Krásne oblečenie pre bábiky vám umožní zahrať sa na módnu návrhárku, vytvoriť prehliadkové mólo pre modelky alebo pripraviť módne fotenie. Outfity a doplnky sa osvedčia aj pri „každodenných povinnostiach“ vášho dieťaťa..
8,00€
Cena bez DPH:6,67€
Montessori taška - základné zručnosti pre deti Celá doska je uzavretá a poskladaná do tvaru tašky. Po zložení sa zapína na gombík s gumičkou. Tabuľu v tvare tašky si môžete vziať so sebou do parku alebo aj do jaslí či škôlky. V taške je 14 manipulačných prvkov ako napr.: zips, spona na opasok, po..
11,00€
Cena bez DPH:9,17€
Interaktívna hračka pre deti – žerviav na baterky Interaktívny žeriav s vysokozdvižným vozíkom a imitáciou balvanov na zdvíhanie. Hračka je vybavená ručným mechanizmom na spúšťanie a zdvíhanie chápadla a otočnou vežou. Každá zo stien má farebné hracie prvky. Špecifikácie: napájanie: 3 x AA (..
8,00€
Cena bez DPH:6,67€
Chopin Virtuoso Bear prémiový plyšový medvedík hrajúci skladby Fryderyka Chopina Malí virtuóz Medvedík Fryderyk - edukačná hračka pre bábätká a deti, hrajúca Chopinovu hudbu. Fryderyk je skutočný romantik, ktorého si zamiluje každé dieťa. Jeho repertoár tvoria najznámejšie Chopinove kúsky, ktoré ..
73,10€
Cena bez DPH:60,92€
Detský kresliaci projektor s 24 predlohami, 12 fixkami a knižkou na kreslenie, Luxma Prebuďte predstavivosť a tvorivé schopnosti svojho dieťaťa s naším projektorom na kreslenie. Vďaka vymeniteľným projekčným diapozitívom, ktoré sú súčasťou balenia, bude môcť vaše dieťa nakresliť až 24 obrázkov. V..
10,20€
Cena bez DPH:8,50€
FunPlay 7857 Drevená vzdelávacia súprava – násobilka Fantastická drevená vzdelávacia súprava, ktorá pomôže vášmu dieťaťu naučiť sa násobilku. Drevená doska obsahuje 81 rôzne zafarbených drevených valcov. Jedna strana valca má funkciu príkladu a druhá strana skrýva správny výsledok. Zábava a učeni..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
Drevené edukačné počítadlo pre deti Farebné obojstranné drevené počítadlo s drevenými guličkami má v strede dosku s príkladmi na počítanie. Z jednej strany sú príklady na sčítanie, z druhej strany na odčítanie, pričom deti presúvajú guličky tak, aby znázorňovali správny výsledok. Deti sa takto je..
7,90€
Cena bez DPH:6,58€
Balance game - hlavolam v kocke 3,8 x 3,8 cm Dokážete dostať všetky guličky do jamiek? Nájdite správnu kombináciu pohybov, otáčania a nakláňania kocky tak, aby guličky postupovali po správnej dráhe. Po dosiahnutí cieľa vám táto arkádová hra poskytne hodiny fantastickej zábavy a veľkej radosti. La..
2,00€
Cena bez DPH:1,67€
Vzdelávacie drevené puzzle - auto, červené, obsahuje čísla (1-26) a abecedu (A-Z) Vzdelávacie drevené puzzle sú ideálnou voľbou pre deti, ktoré sa chcú hravo učiť a rozvíjať svoje schopnosti. Tieto puzzle ponúkajú zábavný spôsob, ako deti precvičujú svoju motoriku, zručnosť a logické myslenie.  ..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€