Hlavné menu
Produkty v košíku

Starostlivosť o nohy, chodidlá

Starostlivosť o nohy a chodidlá je dôležitá súčasť osobnej hygieny a zdravia, ktorá by nemala byť prehliadaná. Naše nohy a chodidlá nesú celú váhu nášho tela počas dňa, čo ich vystavuje veľkému zaťaženiu a potenciálnym... Pokračovať
Drevený masážny valec na nohy, chodidlá, telo s gumičkami, 19 x 4,5 cm, Predstavujeme vám drevený masážny valec majstrovský kúsok remeselnej zručnosti, ktorý prináša úľavu a relaxáciu do každodennej rutiny. Vyrobili sme ho z 100% prírodného drevá, známeho svojou výnimočnou kvalitou a odolnosťou. Ten..
7,90€
Cena bez DPH:6,58€
Kompresná gélová bandáž na pätu na mikrocirkuláciu v chodidlách, 1 pár (2ks) Predstavujeme revolučnú gélovú kompresnú bandáž na pätu, ktorá je navrhnutá na zlepšenie mikrocirkulácie v chodidlách a na podporu Achillovej šľachy.Tento inovatívny prístup k starostlivosti o vaše nohy využíva výhody mäkké..
9,30€
Cena bez DPH:7,75€
Krém na nohy s aktívnymi látkami Foot Fit, 250ml Kozmetická emulzia obmedzuje potenie nôh a obsahom aktívnych látok pomáha s prekrvovaním pokožky. Kozmetická emulzia obsahuje prírodné extrakty brečtanu popínavého, žihľavy dvojdomej, dubovej kôry, ihličia smreku a šalvie. Obsahuje tiež mentol na osvi..
3,60€
Cena bez DPH:3,00€
Masážny prístroj  so vzduchovou masážou a infra ohrievaním na nohy TD001F-4, strieborný  Tento masážny prístroj na chodidlá je dokonalou úľavou pre vaše chodidlá po náročnom dni. Od dnešného dňa si túto formu relaxu môžete užiť z pohodlia domova.Masážny prístroj Vám hnietením a vyhrievaním pomôž..
76,80€
Cena bez DPH:64,00€
Pivný krém na nohy Beer Foot, 100ml Pivný krém na nohy je určený na dennú starostlivosť o pokožku nôh. Mandľový olej napomáha predchádzať vzniku zrohovatenej kože. Obsiahnuté esenciálne oleje (rozmarínový, levanduľový, mätový) kožu nielen účinne prekrvia, ale majú aj výrazný aromaterapeutický účinok..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Shiatsu masážny prístroj na nohy - footmassager s diaľkovým ovládaním Nohy nás nesú po celý život. Každý deň sú namáhané a zaťažované. Výsledkom sú bolesti, opuchy a únava. Preto si naše nohy každý deň zaslúžia poriadnu odmenu. A to v podobe masáže s prístrojom FootMassager.Čo je masážny prístroj ..
93,10€
Cena bez DPH:77,58€
Elektrostimulátor lýtkového svalu EMS Elektrostimulátor lýtkového svalu je terapeutický prístroj určený na domáce použitie. Je možné využiť ho pri športe, rehabilitácii, starostlivosti o telo alebo na skrášlenie. Zapnite masážny prístroj stlačením tlačidla napájania na 2 sekundy. Rozsvieti sa mod..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
Elektrický masážny vankúš na chodidlá 40 x 30 x 11 cm, čierny Tento masážny prístroj má jedinečný tvar, ktorý pohodlným spôsobom upokojuje boľavé chodidlá, členky a lýtka. Zvyšuje prekrvenie chodidiel, uvoľnenie a pohodlie pre celé telo. K dispozícii sú 2 smery masáže, 3 stupne nastavenia sily. F..
25,30€
Cena bez DPH:21,08€
Exfoliačné ponožky pre odstránenie suchej a popraskanej kože nôh - zlupovacia kúra Exfoliačné ponožky pre odstránenie suchej a popraskanej kože nôh - zlupovacia kúra
Top
Exfoliačné ponožky pre odstránenie suchej a popraskanej pokožky - 7 dňové ponožky regenerácia Exfoliačné ponožky na nohy Vám zaručia hladké a mäkké nohy na dotyk v priebehu niekoľkých dní.  Exfoliačné peelingové ponožky obsahujú prírodné zložky, ktoré pôsobia na unavené časti pokožky. Tieto zlož..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€
Ochranný zásyp, púder na nohy a obuv pri nadmernom potení a podráždení pokožky Zásyp podporuje udržiavanie hygieny a starostlivosti o nohy. Ideálny pre tých, ktorí bojujú s nadmerným potením a plesňovými infekciami nôh a nechtov. Môže sa používať spolu s oddeľovačmi a chráničmi prstov na nohách. ..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Ems Elektrostimulátor na masáž nôh - Váš kľúč k hlbokému relaxu a zdraviu Zažite nevídaný komfort a účinnú masáž vašich nôh s naším inovatívnym EMS Elektrostimulátorom na masáž nôh. Tento revolučný produkt predstavuje nielen zariadenie na masáž, ale aj vášho partnera pre zdravie a pohodu. Hlav..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Drevený masážny valec na nohy, chodidlá, telo s gumičkami, 19 x 5 cm, B Predstavujeme vám drevený masážny valec majstrovský kúsok remeselnej zručnosti, ktorý prináša úľavu a relaxáciu do každodennej rutiny. Vyrobili sme ho z 100% prírodného drevá, známeho svojou výnimočnou kvalitou a odolnosťou. Ten..
7,90€
Cena bez DPH:6,58€