Hlavné menu
Produkty v košíku

Survival - doplnky na prežitie

Pripravte sa na nečakané situácie v prírode. Naše survivalové doplnky vám poskytnú potrebné nástroje a vybavenie na prežitie v divokej prírode. Od kresadiel na založenie ohňa, cez spacie vaky, batohy až po kompletne vybavené súpravy... Pokračovať
Armádne magnéziové kresadlo Armádne magnéziové kresadlo
Top
Armádne magnéziové kresadlo Magnéziový podpaľovač - kresadlo je nástroj, vďaka ktorému zapálite oheň za každých podmienok! Použitie horčíkovej tyčinky vám umožní vytvoriť iskru s teplotou až 3000 stupňov Celzia! Uľahčuje zapaľovanie ohňa aj za dažďa a ťažkých poveternostných podmienok! Použiti..
1,80€
Cena bez DPH:1,50€
AG189F Magnéziový podpaľovač – kresadlo Magnéziový podpaľovač - kresadlo je nástroj, vďaka ktorému zapálite oheň za každých podmienok! Použitie horčíkovej tyčinky vám umožní vytvoriť iskru s teplotou až 3000 stupňov Celzia! Uľahčuje zapaľovanie ohňa aj za dažďa a ťažkých poveternostných podmienok..
1,70€
Cena bez DPH:1,42€
Multifunkčná USB nabíjateľná mini LED baterka Výhodou LED baterky môže byť pre niekoho vstavaná nabíjateľná batéria. Nemusíte tak riešiť, či máte doma tužkové baterky. Jednoducho si viete baterku nabiť v pohodlí domova. Slúži na to priložený USB kábel. Vstavaná vysokokapacitná batéria podporuje d..
8,30€
Cena bez DPH:6,92€
Multifunkčná skladacia lopatka - 75 cm, čierna Skladacia lopata je moderným príkladom multifunkčnej lopaty, ktorá okrem komplexného dizajnu v sebe spája niekoľko dôležitých nástrojov naraz: lopatu, nôž, pílku, sekeru, otvárač na fľaše, rozbíjač okien. Lopatka je v zloženom stave obsiahnutá v dvoc..
42,10€
Cena bez DPH:35,08€
Náramok na prežitie 5v1 SURVIVAL Náramok na prežitie je nepostrádateľnou vychytávkou pri dobrodružstvách na výlete, kempovaní alebo v lese. Náramok zvyšuje šance na prežitie. Núdzová súprava, ktorú si môžete vziať kamkoľvek. Náramok je vyrobený z odolného materiálu, má lano, čepeľ, kompas, píšťal..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Náramok prežitia 5 v 1 SURVIVAL - zelený Survival aktivita nie je len zaujímavým koníčkom a spôsobom trávenia voľného času v náročných podmienkach. Je to tiež príležitosť získať schopnosti a skúsenosti, ktoré sa môžu ukázať ako kľúčové v situáciách rôznych hrozieb. Náramok Survival je ľahko použi..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Núdzový outdoorový kempovací termálny spací vak Skladací núdzový spací vak je vyrobený z materiálu udržujúceho teplo. Perfektné riešenie používané v turistike, horolezectve alebo záchranárstve. Použitý materiál je vodeodolný, ktorý dokonale izoluje proti chladu, vetru a drsným poveternostným podm..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
Outdoorová skladacia lopatka na prežitie, čierna Taktická lopata je praktický nástroj, ktorý bude fungovať v každej situácii. Produkt sa rozloží na časti a každý prvok sa dá použiť. Vďaka tomuto multifunkčnému nástroju si poradíte pri prežití, kempovaní alebo jednoducho pri záhradných prácach. M..
18,90€
Cena bez DPH:15,75€
Outdoorový núdzový spací vak 200x90 cm Rozkladací núdzový spací vak vyrobený z tepelne odolného plastu. Ideálne riešenie pre turistiku, horolezectvo a záchranárstvo. Použitý materiál je vodeodolný, ktorý dokonale izoluje proti chladu, vetru a drsným poveternostným podmienkam. Zabraňuje prechl..
6,30€
Cena bez DPH:5,25€
Prívesok na kľúče na prežitie Survival Ak máte radi prírodu a náročné podmienky, tento prívesok je presne pre Vás! Praktické príslušenstvo malých rozmerov skryté v prívesku je jednoduché na použitie, a jednoducho sa prenáša. Je užitočný najmä počas cestovania, a pre milovníkov turistických výlet..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
Skladacia sada na prežitie Lopata je praktický nástroj, ktorý bude fungovať v každej situácii. Vďaka tomuto multifunkčnému nástroju si poradíte s prežitím v prírode, kempovaním alebo jednoducho záhradkárčením. Možnosti sú nekonečné! Výrobok je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a najkvalitnejšej hl..
24,20€
Cena bez DPH:20,17€
SOS Súprava pre prežitie 12 v 1 SOS Súprava pre prežitie 12 v 1
Top
SOS sada na prežitie v praktickom puzdre 12v1 SOS sada na prežitie 12v1 je zabalená v praktickom puzdre preto ju možno brať bez problému so sebou na výlety, stanovanie, dovolenky, tábory, kempovanie, expedície, turistiku atď.. Všade poskytne veľa možností jej využitia. Obsahuje celkom 12 praktic..
23,70€
Cena bez DPH:19,75€