Hlavné menu
Produkty v košíku

Valčeky

Uvoľnite svalové napätie, zlepšite obeh krvi, stimulujte lymfatický systém, redukujte stres a podporujte relaxáciu. Presne tieto benefity vám prinesie použitie masážnych valčekov a pásov z našej ponuky. Naše masážne valčeky a... Pokračovať
Drevené škrabátko na chrbát, 41 x 4 cm Doprajte si uvoľňujúcu masáž vďaka drevenému škrabátku na chrbát. Pravidelné používanie má dobrý vplyv na prekrvenie svalstva a celkový vzhľad pokožky. Vyrobené z čistého bukového dreva, tento nástroj je perfektný na škrabkanie akejkoľvek časti tela. Jeho k..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€
Drevený masážny ručný akupresúrny valček: Váš nový spoločník pre relaxáciu Príbeh produktu: Odhaľte krásu prírodného uvoľnenia s našim exkluzívnym Dreveným masážnym ručným akupresúrnym valčekom. Tento jedinečný kúsok, vyrobený z prvotriedneho bukového dreva, sa stane neodmysliteľným pomocníkom v kaž..
3,60€
Cena bez DPH:3,00€
Drevený masážny strojček na chodidlá: Vaša denná oáza relaxácie Zaslúžite si úľavu po náročnom dni? Vstúpte do sveta pohody s naším dreveným masážnym strojčekom na nohy.Tento šikovný pomocník, vyrobený z najkvalitnejšieho bukového dreva, sa stane neoddeliteľnou súčasťou vašich večerov. S 4 rotujúcim..
13,90€
Cena bez DPH:11,58€
Drevený masážny ručný hladký valček, 19 x 12 x 5 cm Prebuďte svoje zmysly a zažite úľavu od napätia svalstva s naším Dreveným masážnym ručným hladkým valčekom Tento ručne vyrobený masážny nástroj, s rozmermi 19 cm na dĺžku, 12 cm na šírku a 5 cm na výšku, je ideálnym riešením pre každého, kto hľadá ..
4,80€
Cena bez DPH:4,00€
Drevený obojručný masážny valček na celé telo - veľký, 45 x 25 x 7 cm Zažite komfortnú a efektívnu masáž s naším Dreveným obojručným masážnym valčekom na celé telo Tento inovatívny masážny prístroj, navrhnutý pre použitie na celom tele, má kompaktne navrhnuté rozmery 28 cm x 12 cm x 4,5 cm. Jeho un..
10,50€
Cena bez DPH:8,75€
Masážny valček s rukoväťami z dreva Výhody produktu Uvoľňuje svalové napätie a zlepšuje cirkuláciu a prekrvenie, čo je ideálne pre relaxáciu po náročnom dni alebo športových aktivitách. Masívne prírodné bukové drevo zaručuje nielen estetický vzhľad, ale aj vysokú odolnosť a dlhú životnosť produktu. ..
7,90€
Cena bez DPH:6,58€
Masážny valček variabilný 41 cm, ružový Tento masážny valček je ideálny pre uvoľnenie celého pohybového aparátu. Slúži k relaxácii svalov, zmierňuje svalové napätie, stuhnutosť a prispieva k zlepšeniu krvného a lymfatického obehu. Masážny valček využijete aj na problematické partie postihnuté cel..
5,10€
Cena bez DPH:4,25€
Masážny pás na telo Massage Rope Masážny pás MASSAGE ROPE patrí medzi najmodernejšie automasážne pomôcky. Pomocou Massage Rope si môžete dopriať pohodlnú masáž chrbtových svalov, ramien, šije, nôh a zadku. Masážna pomôcka na chrbát MASSAGE ROPE disponuje dvomi pevnými textilnými úchytmi na každ..
11,90€
Cena bez DPH:9,92€
Drevený masážny ručný hladký valček, 17 x 7 x 5 cm Prebuďte svoje zmysly a zažite úľavu od napätia svalstva s naším Dreveným masážnym ručným hladkým valčekom Tento ručne vyrobený masážny nástroj, s rozmermi 19 cm na dĺžku, 12 cm na šírku a 5 cm na výšku, je ideálnym riešením pre každého, kto hľadá e..
3,60€
Cena bez DPH:3,00€
Masážny valec na celulitídu, ružový Anticelulitídny masážny valec. Masážny valec umožňuje stimulovať tkanivo a stimulovať prietok krvi pri únave, boľavých a studených svaloch. Účinne zmierňuje bolesti svalov. Častá masáž po cvičení môže aj produkovať viac tepla na spálenie celulitídy. Masážny ..
6,70€
Cena bez DPH:5,58€
Masážny pás na telo Massage Rope Masážny pás MASSAGE ROPE patrí medzi najmodernejšie automasážne pomôcky. Pomocou Massage Rope si môžete dopriať pohodlnú masáž chrbtových svalov, ramien, šije, nôh a zadku. Masážna pomôcka na chrbát MASSAGE ROPE disponuje dvomi pevnými textilnými úchytmi na každ..
11,90€
Cena bez DPH:9,92€
Masážny dvojvalček s rukoväťami z dreva Výhody produktu Uvoľňuje svalové napätie a zlepšuje cirkuláciu a prekrvenie, čo je ideálne pre relaxáciu po náročnom dni alebo športových aktivitách. Masívne prírodné bukové drevo zaručuje nielen estetický vzhľad, ale aj vysokú odolnosť a dlhú životnosť produk..
8,90€
Cena bez DPH:7,42€