Hlavné menu
Produkty v košíku

Masážne valčeky

Jade roller zelená, masážny valček na tvár + Gua Sha kameň Jade roller zelená, masážny valček na tvár + Gua Sha kameň
-23 %
Jadeitový masážny valček na tvár + Gua Sha kameň  Valčeky vyrobené z polodrahokamov sa v Číne používajú na účinnú starostlivosť o pleť už od 17. storočia. Valček má 2 časti. Väčšia časť je určená na masáž dekoltu, krku, líc, brady a čela. Menší valček je určený na šetrnú a účinnú masáž oblasti očí...
15,90€ 20,70€
Cena bez DPH:13,25€
Jadeitový masážny valček na tvár Jadeitový masážny valček na tvár
-23 %
Jadeitový masážny valček na tvár, čierny  Valčeky vyrobené z polodrahokamov sa v Číne používajú na účinnú starostlivosť o pleť už od 17. storočia. Valček má 2 časti. Väčšia časť je určená na masáž dekoltu, krku, líc, brady a čela. Menší valček je určený na šetrnú a účinnú masáž oblasti očí. Táto je..
4,90€ 6,40€
Cena bez DPH:4,08€
Jadeitový masážny valček na tvár + velúrové vrecko Jadeitový masážny valček na tvár + velúrové vrecko
-23 %
Jadeitový masážny valček na tvár + Gua Sha kameň, čierny  Valčeky vyrobené z polodrahokamov sa v Číne používajú na účinnú starostlivosť o pleť už od 17. storočia. Valček má 2 časti. Väčšia časť je určená na masáž dekoltu, krku, líc, brady a čela. Menší valček je určený na šetrnú a účinnú masáž obla..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€
Jadeitový vibračný masážny valček na tvár Jadeitový vibračný masážny valček na tvár
-23 %
Jadeitový vibračný masážny valček na tvár, s dvomi nástavcami Jade roller na tvár a krk je prirodzený spôsob, ako chrániť mladosť a pevnosť pokožky. Masážny prístroj má dva rôzne nástavce. Špička valca je vhodná pre masáže krku, tvárou, brady a čela. Okrúhly hrot zlepší vzhľad našej pokožky oko..
12,90€ 16,80€
Cena bez DPH:10,75€
Masážny valček na tvár Masážny valček na tvár
Top -23 %
Jadeitový masážny valček na tvár - v ázii známy ako kameň večnej mladosti  Valčeky vyrobené z polodrahokamov sa v Číne používajú na účinnú starostlivosť o pleť už od 17. storočia. Valček má 2 časti. Väčšia časť je určená na masáž dekoltu, krku, líc, brady a čela. Menší valček je určený na šetrnú a ú..
3,70€ 4,80€
Cena bez DPH:3,08€
Masážny valec na telo Masážny valec na telo
-23 %
Masážny valec na telo Masážny valec má 2 rukoväte, ktoré umožňujú pohodlnú masáž v akejkoľvek polohe, čo u bežných valčekov nie je možné. Masážny valec Vám dokonale premasíruje telo, zlepší krvný obeh a okysličenie pokožky. Je určený predovšetkým pre ľudí, ktorých silový tréning je náročnejší a ..
4,90€ 6,40€
Cena bez DPH:4,08€