Hlavné menu
Produkty v košíku

Dom a domáce potreby

Dom a domáce potreby - všetko, čo potrebujete, aby ste z domu vytvorili domov. Naše produkty sú navrhnuté tak, aby vám priniesli pohodlie, štýl a funkčnosť. Ponúkame všetko od nábytku, ktorý oživí vaše interiéry, až po... Pokračovať
Automatický dávkovač vody a nápojov, Water Pump Automatický dávkovač vody a nápojov, Water Pump
Novinka
Automatický dávkovač vody a nápojov, Water Pump Predstavujeme vám automatický dávkovač vody a nápojov, ktorý vám umožní bez námahy prelievať vodu a iné nápoje z veľkých a ťažko manipulovateľných fliaš do menších nádob a pohárov. Tento kompaktný a efektívny nástroj je ideálny pre domácnosti, kancelár..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Elektrická nabíjateľná pumpa na vodu pre plastové kanistre / barely 5l Elektrická nabíjateľná pumpa na vodu pre plastové kanistre / barely 5l
Novinka
Elektrická nabíjateľná pumpa na vodu pre plastové kanistre/barelly 5l Zamyslite sa nad ľahkosťou a pohodlím s našou elektrickou nabíjateľnou pumpou na vodu pre plastové kanistre/barelly 5l! Už nikdy nebudete musieť zápasiť s ťažkými kanistrami. S touto inovatívnou pumpou skoncujete s únavným zdvíhan..
5,40€
Cena bez DPH:4,50€
Kovový luskáčik na orechy na drevenom podklade NUT-02 Pohodlný a pevný luskáčik. Vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, pripevnený k hrubej drevenej základni, aby sa zabránilo pohybu. Jeho obsluha je mimoriadne jednoduchá a bezpečná a na rozlúsknutie orechov nepotrebujete veľkú silu. Luskáčik má nastavite..
7,90€
Cena bez DPH:6,58€
Solárna záhradná lampa Dandelion, 89 x 54 cm Predstavujeme pôvabnú solárnu lampu v tvare “Púpavy“, ktorá nielenže dodá šarm vašej záhrade, ale je poháňaná zo slnečnej energie a stará sa o prírodné prostredie. Toto jedinečné svietidlo je nielen osvetlením, ale aj krásnou dekoráciou, ktorá oživí pries..
16,10€
Cena bez DPH:13,42€
Teleskopická prachovka, ometač 280 cm Teleskopická prachovka, ometač 280 cm
Novinka
Teleskopická prachovka 280 cm Prachovka, akú ste ešte nevideli! Jedná sa o teleskopickú metlu, ktorá sa dá rozložiť až na dĺžku 280 cm!  Predtým neprístupné miesta budú odteraz konečne bez prachu a iných ľahkých nečistôt. Vysoké stropy v činžiaku, rámy okien, vysoké skrine a mnoho ďalších budete ..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
Umývateľný mini valček na chlpy a srsť Zoznámte sa s mini valčekom, vaším novým najlepším priateľom v boji proti neželaným chlpom a srsti. Navrhnutý pre tých, ktorí milujú svoje domáce zvieratá, ale nie neustále upratovanie po nich, tento valček je všestranným riešením, ktoré zabezpečí, že vaše oble..
2,00€
Cena bez DPH:1,67€
Vákuová inteligentná zváračka s digitálnym displejom Welder Táto inteligentná vákuová zváračka má LED digitálny displej, dvojrežimové tesnenie (iba zapečatené/vákuovo utesnené) a veľký sací výkon 60 KPA (5-20S dokáže rýchlo dokončiť vákuum). Vákuové tesniace stroje sú veľmi vhodné na ochranu a balen..
13,00€
Cena bez DPH:10,83€
Úložný box na papierové vreckovky a utierky, farba bielo-hnedá Kompaktná nádoba na vreckovky. Vybavená estetickým vekom s otvorom, vyrobená z materiálu podobného bambusu. Tlmený vzhľad sa hodí do každej miestnosti. Skvele poslúži aj ako krabička na kuchynské obrúsky. Špecifikácie: Materiál:..
3,10€
Cena bez DPH:2,58€
Automatický dávkovač vody 4W Technické parametre: Čierna farba Nabíjanie USB nabíjanie Kapacita batérie; 1200 mAh Výkon: 4 watt Rozmery: Výška výtoku: 24 cm Výška čiernej základne: 15 cm Priemer podstavca na poháre: 19 cm Priemer dna v spodnej časti: 17 cm Celková výška podstavca ..
9,20€
Cena bez DPH:7,67€
AG254H Digitálny teplomer so sondou, červený Elektronický vodotesný kolíkový teplomer s 11,6 cm žiaruvzdornou sondou. Je ideálny na meranie teploty vo vnútri pripravovaného jedla. Prístroj má čitateľný, podsvietený LCD displej, ktorý uľahčuje čítanie meraní. Dlhá, žiaruvzdorná sonda umožňuje jed..
9,60€
Cena bez DPH:8,00€
Stolná LED lampa s klipom, biela  Toto mimoriadne praktické svietidlo je vybavené pevným kovovým klipom na pripevnenie na akékoľvek zvolené miesto a vďaka špeciálnemu kovovému stojanu môže slúžiť aj ako bežná stolná lampa. 3 farby svetla + nastavenie intenzity svetla - svietidlo má až 3 farby..
6,10€
Cena bez DPH:5,08€
Mačka šťastia a bohatstva s pohyblivou rukou Maneki Neko, solárna, červená farba, 10 cm Čínska mačka je považovaná za symbol šťastia, bohatstva a obchodného úspechu. Stráži svojho majiteľa, odháňa zlých duchov z jeho domu alebo kancelárie a priťahuje priateľov a pozitívne naladených ľudí. Verí s..
4,70€
Cena bez DPH:3,92€