Hlavné menu
Produkty v košíku

Parkovacie systémy

Už vás nebaví hľadať miesto na parkovanie? S našimi parkovacími systémami sa stanete majstrom parkovania. Nájdete tu parkovacie senzory, kamery a asistenčné zariadenia, ktoré vám uľahčia každé parkovanie. S technológiou ako je... Pokračovať
Monitor k cúvacej kamere do auta LCD displej s uhlopriečkou 4,3'' k cúvacej kamere do auta. Perfektne spolupracuje s kamerami do auta pomocou konektorov RCA Cinch. Displej sa automaticky prispôsobí systémom PAL a NTSC. Pohodlný stojan umožňuje stabilnú montáž na palubnú dosku. Monitor má možnosť ..
27,00€
Cena bez DPH:22,50€
Bezdrôtová cúvacia kamera C800 Sada bezdrôtovej cúvacej kamery s parkovacím senzorom pre nákladné autá, kamióny, autobusy, traktory, kombajny a mnoho ďalších. IR senzor uľahčuje parkovanie aj po zotmení. Vďaka zadnej kamere je manévrovanie v úzkych zákrutách jednoduchšie. Objektív kamery má 170-stup..
39,90€
Cena bez DPH:33,25€
Parkovací systém s monitorom Kompletná parkovacia súprava pre auto vrátane zadnej kamery s nočným režimom a 7 '' LCD monitorom.   Perfektný na darček alebo na bežné pracovné náradie pre všetkých profesionálnych vodičov používajúcich autobusy, nákladné vozidlá TIR alebo bežné prozaické traktory. ..
82,10€
Cena bez DPH:68,42€
Cúvacia kamera do auta so 4 LED Kamera bola vyrobená v technológii, ktorá zabraňuje jej zahmlievaniu za nepriaznivých poveternostných podmienok, akými sú dážď alebo sneh. Kamera je odolná voči poveternostným vplyvom a môže pracovať pri teplotách od -30°C do +80°C. Súprava funguje cez deň a aj ..
6,00€
Cena bez DPH:5,00€
Cúvacia kamera v držiaku ŠPZ značky na auto Kamera bola vyrobená v technológii, ktorá zabraňuje jej zahmlievaniu za nepriaznivých poveternostných podmienok, akými sú dážď a sneh. Kamera je odolná voči poveternostným vplyvom a môže pracovať pri teplotách od -30°C do +80°C. Súprava funguje cez d..
10,60€
Cena bez DPH:8,83€