Hlavné menu
Produkty v košíku

Hojdacie siete, hamaky

Uvoľnite sa a odpočívajte vo vzduchu. Naše kvalitné hojdacie siete a hamaky vám poskytnú komfort a oddych v prírode. Poskytujeme široký výber rôznych produktov, ako napríklad hojdacích sietí s moskytiérou, aby vás otravný hmyz... Pokračovať
Turistická hojdacia sieť s moskytiérou, Army Ľahká, turistická nylonová hojdacia sieť s rozmermi 260 cm x 140 cm. Je veľmi pohodlná, funkčná a užitočná v každej záhrade alebo na cestách. Poskytne dokonalý odpočinok pre unavené telo a dodatočnú ochranu pred hmyzom vďaka použitiu moskytiéry! Stačí ..
19,60€
Cena bez DPH:16,33€
Turistická hojdacia sieť s moskytiérou, zelená Ľahká, turistická nylonová hojdacia sieť s rozmermi 260 cm x 140 cm. Je veľmi pohodlná, funkčná a užitočná v každej záhrade alebo na cestách. Poskytne dokonalý odpočinok pre unavené telo a dodatočnú ochranu pred hmyzom vďaka použitiu moskytiéry! Stač..
21,60€
Cena bez DPH:18,00€
Turistická hojdacia sieť s moskytiérou Hammock, zelená V predstavách o dokonalom úteku do prírody hrajú klúčovú úlohu pohodlie, odpočinok a ochrana. Predstavujeme vám turistickú hojdaciu sieť s moskytiérou Hammock, majstra v poskytovaní nezabudnuteľných chvíľ pod šírym nebom. Táto inovatívna hojdaci..
21,80€
Cena bez DPH:18,17€
Montážna sada pre hojdacie siete L70F2  Upevňovacia sada pre hojdacie siete, ktorá sa skladá z odolného lana a karabíny. Lano je dostatočne dlhé a pevné. Technická špecifikácia: dĺžka lana: cca 180 cm priemer lana: cca 9 mm nosnosť sady: 200 kg dĺžka karabíny: 8 cm priemer karabíny: cca 7,7..
1,60€
Cena bez DPH:1,33€
Montážna sada pre hojdacie siete L70F5  Montážna sada pre hojdacie siete pozostávajúca z odolných pások a karabín. Sada obsahuje 2 montážne pásky a karabíny. Produkt je zabalený v praktickom úložnom vrecku. Technická špecifikácia: dĺžka pásky: 3 m šírka pásky: 2,5 cm m maximálne zaťaženie..
7,30€
Cena bez DPH:6,08€
Montážna sada pre hojdacie siete L70F3  Kovová stropná súprava s retiazkou na montáž hojdacej siete. Vybavená odolnými a pevnými prvkami, ktoré zaisťujú vysokú nosnosť. Vďaka sade sa môžete sami rozhodnúť, kde bude hojdacia sieť visieť. Vďaka retiazke s karabínou si jednoducho a rýchlo nastavíte ..
4,20€
Cena bez DPH:3,50€
Hojdacia sieť závesná - 200 x 90 cm Pohodlná plátenná hojdacia sieť. Hojdacia sieť je vyhotovená v tradičnom prúžkovanom dizajne, ktorý je odkazom na indiánske vzory a najlepšie spĺňa požiadavky na pohodlné a dlhotrvajúce nič nerobenie. Praktická a prenosná. V prípade potreby je možné sieť jednoduc..
5,70€
Cena bez DPH:4,75€