Hlavné menu
Produkty v košíku

Vitamíny a minerály

Najobľúbenejšia a najrozšírenejšia forma podpory dobrého zdravia. Vitamíny a minerály sú esenciálne živiny, ktoré organizmus potrebuje na správne fungovanie. Ich pravidelný príjem môže pomôcť predchádzať nedostatkom týchto... Pokračovať
Aktívne minerály extra - výživový doplnok Aktívne minerály extra sú zmesou makro a mikročastíc minerálov, ktoré organizmus potrebuje k správnemu fungovaniu. Vďaka svojej tekutej forme sú veľmi dobre vstrebávané, z 98 % t.j. až dvadsať krát vo väčších dávkach než minerály v tuhom stave. Zloženie a..
9,50€
Cena bez DPH:7,92€
Cholesterol - prírodné kapsuly, 90kps Unikátne prírodné bylinné kapsuly, kde je spojená úžasná sila liečivých bylín a tiež vitamínov a minerálov. Označené byliny sú vo forme extraktu. Extrakt vzniká lúhovaním byliny alebo huby v luhovacom médiu, ktorým je najčastejšie voda. Silný výluh, ktorý ob..
21,20€
Cena bez DPH:17,67€
Horčík + B6 - prírodné kapsule Základný, dobre vstrebateľný minerál vyrábaný pod ochrannou známkou Serafin. Vhodný pri únave, vyčerpaní, na svaly, kĺby a kosti.   Horčík: prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania, normálnemu metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy, svalov, normáln..
10,20€
Cena bez DPH:8,50€
Koenzým Q10 AKTIV - elixír mladosti ! Komplexná  vitamínová kúra na posilnenie imunity 30ks 1 balenie=30 ks odporúčaná dávka kúry na 3 mesiace sú 3 balenia po 30 ks/spolu 90ks Ste často chorý, bojíte sa chrípky, ste stále unavený, ťažko sa vám učí - posilnite obranyschopnosť - imunitu organizmu Q10 ..
59,00€
Cena bez DPH:49,17€
Multiserafin sirup - 200ml Multiserafín sirup je rovnako ako jeho „starší brat“ z veľkej časti zostavený z extraktov z plodov rastlín. Tieto extrakty obsahujú nemalé množstvo prírodných bioaktívnych látok. Bioaktívne látky sú prirodzene prítomné v plodoch a v rastlinách a sú v nich viazané na ďal..
15,80€
Cena bez DPH:13,17€
Natures Aid H2 Immunity drink 30 vreciek molekulárny vodík Po dlhoročnom výskume medzinárodného tímu spolu s odborníkmi, vedcami a lekármi vznikol výživový doplnok na podporu imunitného systému s príchuťou H2 IMMUNITY DRINK. Je vyrobený v Českej republike. Tento doplnok obsahuje plyn vodík – najmenš..
30,20€
Cena bez DPH:25,17€
Skorocelový sirup - 200ml Bylinný koncentrát s obsahom extraktu zo skorocelu a brezy s radom vitamínov, ochutený jablčným a citrónovým koncentrátom. Obsiahnuté byliny podporujú dýchacie cesty, imunitu, močové ústrojenstvo, ale aj prirodzené odvodnenie a tým kontrolu telesnej hmotnosti. Dýchanie: ..
13,30€
Cena bez DPH:11,08€