Hlavné menu
Produkty v košíku

Vitamíny a minerály

Najobľúbenejšia a najrozšírenejšia forma podpory dobrého zdravia. Vitamíny a minerály sú esenciálne živiny, ktoré organizmus potrebuje na správne fungovanie. Ich pravidelný príjem môže pomôcť predchádzať nedostatkom týchto... Pokračovať
Skorocelový sirup - 200ml Bylinný koncentrát s obsahom extraktu zo skorocelu a brezy s radom vitamínov, ochutený jablčným a citrónovým koncentrátom. Obsiahnuté byliny podporujú dýchacie cesty, imunitu, močové ústrojenstvo, ale aj prirodzené odvodnenie a tým kontrolu telesnej hmotnosti. Dýchanie: ..
10,50€
Cena bez DPH:8,75€
Dračia krv, 30ml Pôsobenie dračej krvi: Pôsobí ako prírodné antivirotikum, na zápaly - všade tam, kde sú zápaly, či vnútorne alebo zvonka Zvonka je výborný na afty, rany, či zápaly kože - pôsobí veľmi dobre aj na zahojenie rán, na zápaly kože, zubov, ďasien. Tiež urýchľuje hojenie po bodnutí hmy..
13,90€
Cena bez DPH:11,58€
Soľ do kúpeľa Epsom, síran horečnatý 5 kg Epsomská soľ (horká soľ), známa aj ako síran horečnatý, je prírodný minerál, ktorý získava na popularite pre svoje rôzne zdravotné účinky. Vlastnosti: Dopĺňa nedostatok horčíka v tele. Podporuje liečbu: výronov, pomliaždenín, uhryznutí, popálenín, boles..
16,40€
Cena bez DPH:13,67€