Hlavné menu
Produkty v košíku

Šitie

Naša široká škála produktov pre šitie ponúka všetko, čo potrebujete pre svoje kreatívne projekty. Ponúkame výber nití a ihiel v rozmanitých a ideálne poskladaných sadách, kde nájdete aj mnoho ďalších nástrojov, ktoré vám... Pokračovať
Sada na šitie XXL, 109ks Pohodlné puzdro na uloženie všetkých vašich vecí. Šikovné puzdro vám pomôže kontrolovať neporiadok a uľahčí vám prácu. Flexibilné gumy udržia príslušenstvo vo vnútri bez obáv zo straty akejkoľvek časti. V sade nájdete napr. nite, ihly, náprstky, nožnice, lupu, pastelky a ..
9,50€
Cena bez DPH:7,92€
Sada šitia v puzdre 129-dielna Kompletná súprava na šitie so 129 prvkami je perfektný darček pre nadšencov krajčírstva. Všetky doplnky sú vyrobené z pevných materiálov a skvele padnú do ruky, vďaka čomu sú vhodné aj pre profesionálov. Sada nití a príslušenstva bude perfektná pre začiatočníkov..
7,40€
Cena bez DPH:6,17€
Sada šitia v puzdre, 70 ks Sada nití a príslušenstva je ideálna pre začiatočníkov aj pokročilých. Obsahuje všetko, čo potrebujete na ručnú prácu: nite, ihly, nožnice, meter, náprstok, navliekačky, zatváracie špendlíky. Doplnky sú v rôznych farbách, vďaka čomu potešia oko a dodajú potešenie pri pr..
5,60€
Cena bez DPH:4,67€