Hlavné menu
Produkty v košíku

Obklady a náplasti

Pre úľavu pri bolestiach, úrazoch, či natiahnutých svaloch, a starostlivosť o zranenia vám ponúkame obklady a náplasti z našej bohatej ponuky. Uľahčite si pri menštruačných bolestiach s našimi termoformi, postarajte sa o rany s... Pokračovať
Chladiaci obväz so sponou Cold, 7,5cm x 3,2m Chladiaci obväz je elastický obväz, ktorý pri kontakte s pokožkou uvoľňuje látky, ktoré vyvolávajú chladiaci účinok. Ide o kombináciu kompresie s chladením do jedného chladiaceho obväzu. Chladiaci účinok obväzu znižuje opuch a vyvoláva analgetický účinok...
4,40€
Cena bez DPH:3,67€
Zásobník kinesiotapingovej pásky Box Nepostrádateľná pomôcka na skladovanie a prepravu kineziotapingových pások s rozmermi 5 cm x 5 m. Chráni pásky pred poškodením a znečistením. Skrutkovací zásobník uľahčuje odstrihnutie požadovanej dĺžky pásky. Stály materiál zabraňuje pokrčeniu počas prepravy. ..
3,10€
Cena bez DPH:2,58€
Penová náplasť proti oderu Foam, telová farba, 5 cm x 5 m Ochrana vašej pokožky nebola nikdy jednoduchšia a účinnejšia ako s penovou náplasťou proti oderu, ktorá je navrhnutá tak, aby poskytovala komplexnú ochranu miest obzvlášť náchylných na odreniny. S penovou náplasťou proti oderu si môžete užíva..
5,20€
Cena bez DPH:4,33€
Suchý ľad studený zábal, okamžité chladenie 100g Ako rýchlo a účinne znížiť bolesť a opuch? Suchý ľad je skvelým pomocníkom, ktorý vyrieši tieto problémy a navyše ho vďaka jeho malým rozmerom môžete mať so sebou vždy, nech idete kamkoľvek. Suchý ľad sa používa na zníženie bolesti a opuchu spôsobené..
3,60€
Cena bez DPH:3,00€
Chladivý/hrejivý gelový sácok, 12 x12 cm Gélové vrecko od nemeckej značky WUNDmed je určené na studené alebo teplé obklady a môže sa používať opakovane. Pomocou gélového vrecka je možné rýchlo ohriať alebo ochladiť potrebnú časť tela. Je vhodný pri nevoľnosti, mdlobách, bolestiach mäkkých tkanív, bo..
2,10€
Cena bez DPH:1,75€
Kinezio tejpovacia páska kinesiotaping 5cm x 5m, špeciálna náplasť bez lepidla. Kinezio tejpovacia páska K je pomôcka pre preťažené a oslabené svaly alebo kĺby. Jej použitím znížite bolestivosť a opuch svalu, zlepšíte stabilitu a prispejete k urýchleniu liečby. Svaly, kĺby a šľachy výborne zafix..
9,40€
Cena bez DPH:7,83€
Termofor s pleteným obalom Santa Claus, 2 l   Skvelý a overený spôsob účinného zahriatia tela. Stačí iba naliať horúcu vodu do termoforu a užiť si príjemné teplo pri bolestiach chrbta, obličiek, bedrovej a krčnej chrbtice, svalov, kĺbov, pri prechladnutí, menštruácii alebo poslúži na prehriatie st..
9,20€
Cena bez DPH:7,67€
Kohézny obväz, Ok náplasť bez lepidla 10cm x 4,5m, telová Špeciálna náplasť bez lepidla. Špeciálny obväz OK-náplasť funguje tak, že si ho priložíte a omotáte okolo poraneného miesta. Keďže je tvorený z bavlny a elastických vlákien, ktoré sa samé o seba prilepia tak na ľudskom tele, alebo zvierace..
2,30€
Cena bez DPH:1,92€
Termofor s úpletovým návlekom s nórskym motívomMáte radi relaxáciu a pocit tepla?  Termofor je najlepším spôsobom, ako si rýchlo dodať pocit tepla a pohodlia. Termofor predstavuje ohrievaciu fľašu, ktorá slúži na rýchle zahriatie.  Je skvelým pomocníkom najmä v zimných mesiacoch. Ale taktiež Vám po..
7,60€
Cena bez DPH:6,33€
Kohézny obväz, Ok náplasť bez lepidla 5cm x 4,5m, telová Špeciálna náplasť bez lepidla. Špeciálny obväz OK-náplasť funguje tak, že si ho priložíte a omotáte okolo poraneného miesta. Keďže je tvorený z bavlny a elastických vlákien, ktoré sa samé o seba prilepia tak na ľudskom tele, alebo zvieracej ..
2,30€
Cena bez DPH:1,92€
Studeno-teplý zábal, maxi 20x30 cm Opätovne použiteľný studeno-teplý zábal s veľmi širokým rozsahom použitia. Ako tepelná terapia spôsobuje rozšírenie ciev v mieste pôsobenia, zvýšenie teploty tkanív, zvýšenie prietoku krvi a stimuláciu bunkového metabolizmu, čím ovplyvňuje procesy liečby zápalu...
17,80€
Cena bez DPH:14,83€
Hrejivá/chladivá bahenná fľaša s intenzívnou uvoľnovacou teplotou jadra prostredníctvom použitia prírodného bahna, na teplé, alebo studené obklady udržuje teplotu dlhšiu dobu jednoduchá a rýchla práca s ňou ohrievanie v mikrovlnke alebo rúre naplnenie horúcou vodou nie je potrebné rozmer 21x17cm..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€