Hlavné menu
Produkty v košíku

Záhradný nábytok

Balkónový set, stôl + 2 stoličky Gardlov  Nábytok je odolný voči poveternostným vplyvom a ľahko sa čistí. Moderný a elegantný dizajn 3-dielneho setu kovového nábytku sa bude skvele hodiť na balkón, terasu alebo záhradu. Set obsahuje dve pohodlné stoličky s operadlami a stôl so sklenenou doskou. ..
101,50€
Cena bez DPH:84,58€
Balkónový set, stôl + 2 stoličky Nábytok je odolný voči poveternostným vplyvom a ľahko sa čistí. Moderný a elegantný dizajn 3-dielneho setu kovového nábytku sa bude skvele hodiť na balkón, terasu alebo záhradu. Set obsahuje dve pohodlné stoličky s operadlami a stôl so sklenenou doskou. Na zložen..
138,10€
Cena bez DPH:115,08€
Montážna sada pre hojdacie siete L70F2  Upevňovacia sada pre hojdacie siete, ktorá sa skladá z odolného lana a karabíny. Lano je dostatočne dlhé a pevné. Technická špecifikácia: dĺžka lana: cca 180 cm priemer lana: cca 9 mm nosnosť sady: 200 kg dĺžka karabíny: 8 cm priemer karabíny: cca 7,7..
2,70€
Cena bez DPH:2,25€
Montážna sada pre hojdacie siete L70F3  Kovová stropná súprava s retiazkou na montáž hojdacej siete. Vybavená odolnými a pevnými prvkami, ktoré zaisťujú vysokú nosnosť. Vďaka sade sa môžete sami rozhodnúť, kde bude hojdacia sieť visieť. Vďaka retiazke s karabínou si jednoducho a rýchlo nastavíte ..
7,00€
Cena bez DPH:5,83€
Montážna sada pre hojdacie siete L70F5  Montážna sada pre hojdacie siete pozostávajúca z odolných pások a karabín. Sada obsahuje 2 montážne pásky a karabíny. Produkt je zabalený v praktickom úložnom vrecku. Technická špecifikácia: dĺžka pásky: 3 m šírka pásky: 2,5 cm m aximálne zaťaženie:..
12,10€
Cena bez DPH:10,08€
Nepremokavý obal/plachta na záhradný gril, 250 x 120 cm, čierny Nepremokavý obal grilu je dokonalým riešením na ochranu vášho grilu pred poveternostnými vplyvmi. Chráni pred slnkom, dažďom, snehom, vetrom, prachom alebo koróziou a hodí sa pre väčšinu modelov dostupných na trhu. Vybavenie sa opla..
18,80€
Cena bez DPH:15,67€
Ochranný obal/plachta na gril 124 x 65 x 110 cm Každý si určite želá predĺžiť životnosť svojho grilu na maximum. Na to slúži vodeodolný obal na gril Carruzzo ktory ho ochráni pred nepriaznivými vplyvmi počasia, nečistotami a prachom. Majte vášho pomocníka pripraveného na grilovanie vždy bez nečis..
15,40€
Cena bez DPH:12,83€
Ochranný obal/plachta na gril 145 x 118 x 60 cm Každý si určite želá predĺžiť životnosť svojho grilu na maximum. Na to slúži vodeodolný obal na gril Carruzzo ktory ho ochráni pred nepriaznivými vplyvmi počasia, nečistotami a prachom. Majte vášho pomocníka pripraveného na grilovanie vždy bez nečis..
16,00€
Cena bez DPH:13,33€
Ochranný obal/plachta na gril 52 x 47 x 76 cm Každý si určite želá predĺžiť životnosť svojho grilu na maximum. Na to slúži vodeodolný obal na gril Carruzzo ktory ho ochráni pred nepriaznivými vplyvmi počasia, nečistotami a prachom. Majte vášho pomocníka pripraveného na grilovanie vždy bez nečistô..
11,20€
Cena bez DPH:9,33€
Ochranný obal/plachta na gril 60 x 100 x 95 cm Ochranná plachta na gril je doplnok, ktorý sa vám bude hodiť počas sezóny a aj po jej skončení. Hodí sa na väčšinu typov grilov a je mimoriadne jednoduchá a jej nasadenie nezaberie veľa času. Ochranná plachta na gril je odolná voči nepriaznivým vply..
16,10€
Cena bez DPH:13,42€
Ochranný obal/plachta na záhradné kreslo Vodotesný poťah na závesnú záhradnú stoličku / hojdačku. Výrobok ochráni kreslo pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami, ako aj pred prachom a nečistotami. Materiál, z ktorého je poťah vyrobený, sa veľmi ľahko čistí - stačí ho utrieť vlhkou handričk..
22,10€
Cena bez DPH:18,42€
Ochranný obal/plachta na záhradné ležadlo Pevný nepremokavý poťah na záhradné ležadlo. Dokonale chráni váš záhradný nábytok pred vonkajšími faktormi ako je dážď, vietor a UV žiarenie. Vyrobené z tvrdej tkaniny odolnej voči poškodeniu. Má sťahovaciu šnúrku, ktorá umožňuje prispôsobiť plachtu k lež..
17,00€
Cena bez DPH:14,17€