Hlavné menu
Produkty v košíku

Záhradný nábytok, siete

Vytvorte si dokonalé miesto na relaxáciu so štýlovým záhradným nábytkom. Pozrite si našu širokú ponuku pohodlných a štýlových setov stoličiek a stola, ktoré vás privítajú, a pozvú na oddych pod otvoreným nebom. A pre tých,... Pokračovať
Ochranný obal/plachta na záhradné ležadlo Pevný nepremokavý poťah na záhradné ležadlo. Dokonale chráni váš záhradný nábytok pred vonkajšími faktormi ako je dážď, vietor a UV žiarenie. Vyrobené z tvrdej tkaniny odolnej voči poškodeniu. Má sťahovaciu šnúrku, ktorá umožňuje prispôsobiť plachtu k lež..
10,20€
Cena bez DPH:8,50€
Brazílske závesné hojdacie kreslo/hamak Armchair, čierne Záhradné hojdacie kreslo je to pravé pre každého, kto rád trávi svoj voľný čas v lone prírody. Môžete si napríklad čítať knihu a jemne sa hojdať v mäkkej hojdacej sieti. Kvalitná závesná brazílska hojdacia sieť je spojením moderného štýlu a ko..
28,20€
Cena bez DPH:23,50€
Ochranný obal/plachta na záhradný nábytok Cover, 100 x 180 x 240 cm Obal účinne ochráni materiál, drevo alebo plast pred vyblednutím. Môžete ho použiť na ochranu záhradného nábytku (maximálne stôl + 6 stoličiek), ale nielen. Skryť môžete aj záhradnú hojdačku, lavičku, gril a pod. Vyrobený z pevného ..
18,40€
Cena bez DPH:15,33€
Závesná záhradná hojdacia sieť Rocker Bag, 200 x 80 cm, béžová Záhradná hojdacia sieť je to pravé pre každého, kto rád trávi svoj voľný čas v lone prírody. Stačí priviazať dva konce hojdacej siete k stromom alebo pevným stĺpikom a užite si pohodlie. Súprava obsahuje dve šnúrky, ktorými si môžeme pri..
8,20€
Cena bez DPH:6,83€
Záhradná pletená hojdacia sieť – 190 x 100 cm Záhradná hojdacia sieť je to pravé pre všetkých, ktorí radi trávia svoj voľný čas v lone prírody. Stačí priviazať dva konce hojdacej siete k stromom alebo pevným tyčiam a užívať si pohodlie. Môžete si napríklad čítať knihu a jemne sa hojdať v mäkkej h..
12,40€
Cena bez DPH:10,33€
Ochranný obal/plachta na záhradné stoličky XL Ochranný obal Carruzzo XL bude chrániť stoličky pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami a tiež pred prachom a nečistotami. Materiál, z ktorého je poťah vyrobený, sa veľmi ľahko čistí - stačí ho utrieť vlhkou handričkou alebo ručne umyť jemn..
7,70€
Cena bez DPH:6,42€
Lanový rebrík drevená záhradná hojdačka 40 x 190 cm Záhradný rebrík je produkt určený pre najmenších. Hra na rebríku pomôže deťom využiť ich prebytočnú energiu. Umožní vám zlepšiť fyzickú kondíciu a zabezpečiť príjemné chvíle vonku. Rebrík je možné zavesiť na strom alebo na špeciálnu konštrukciu ..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
Šedá hojdacia sieť so strapcami a rámom, veľkosť 200 x 100 cm Táto mimoriadne pohodlná a funkčná hojdacia sieť vám umožní relaxovať vo výhodných podmienkach. Bude perfektný v záhrade, na terase, balkóne a dokonca aj v izbe. Hojdacia sieť okrem pohodlia pri používaní zaisťuje aj bezpečnosť. Má p..
27,30€
Cena bez DPH:22,75€
Brazílske závesné hojdacie kreslo, Sobex Záhradné hojdacie kreslo je to pravé pre každého, kto rád trávi svoj voľný čas v lone prírody. Môžete si napríklad čítať knihu a jemne sa hojdať v mäkkom kresle. Kvalitné závesné brazílske kreslo je kombináciou moderného štýlu a komfortu používania. Ideál..
20,70€
Cena bez DPH:17,25€
Hojdacia sieť / hamaka Chicago 200x150cm, béžová Hojdacia sieť Vám zaručí jedinečný odpočinok počas teplých letných dní. Vďaka tejto hojdacej sieti sa budete v záhrade alebo na terase cítiť ako na exotickej dovolenke. Ozdobná čipka a strapce na oboch stranách modelu dodávajú jedinečný charakter. ..
67,90€
Cena bez DPH:56,58€
Montážna súprava na hojdaciu súpravu/hojdačku Swing, popruhy a laná Sada montážneho príslušenstva k hojdacej sieti je kompletná. Súprava obsahuje všetko potrebné na stabilné a bezpečné zavesenie hojdacej siete alebo hojdačky. Sada obsahuje 2 odolné nylonové laná, 2 podložky a 2 karabíny. Univerz..
9,50€
Cena bez DPH:7,92€
Brazílske závesné hojdacie kreslo - šedé Toto závesné hojdacie kreslo vám umožní relaxovať v pohodlných podmienkach. Bude perfektné v záhrade, na terase, balkóne a dokonca aj v izbe! Využijete ho počas siesty po večeri, krátkeho spánku alebo relaxu s knihou či časopisom. Hojdacie kreslo je vy..
25,60€
Cena bez DPH:21,33€