Hlavné menu
Produkty v košíku

Prípravky na čistenie pleti

Dôkladné vyčistenie pokožky tváre patrí medzi základnú starostlivosť o pleť. Okrem každodenného čistenia, s použitím odličovača, čistiacej vody alebo gélu, potrebuje pleť z času na čas aj hĺbkové čistenie. S tým Vám efektívne pomôžu naše kvalitné produkty ako je napríklad kávový peeling, ktorý odstráni odumreté kožné bunky.
Acid Fusion 3.0 - Jemne exfoliačný gél na umývanie tváre 200 g
-23 %
Jemne exfoliačný gél na umývanie tváre 200 g - Acid Fusion 3.0   Exfoliačný gél účinne čistí pokožku bez toho, aby bola napnutá a suchá. Neobsahuje agresívne čistiace zložky, SLS, SLES ani alkohol. Mierne olupujúce sa častice poskytujú mikromasáž pokožky, ktorá stimuluje mikrocirkuláciu, a mierne ..
12,30€ 16,00€
Cena bez DPH:10,25€
Apeel Skin - čistiaca čierna maska na čierne bodky a upchaté póry Apeel Skin - čistiaca čierna maska na čierne bodky a upchaté póry
-23 %
Čierna maska na odstraňovanie pórov a akné v tube - 50 g Obnovte mladistvú žiaru Vašej pleti s touto silnou maskou na očistenie pórov, ktorá čistí pokožku, odstraňuje povrchové odumreté bunky, čierne bodky a nečistoty. Znížte vzhľad rozšírených pórov - odstráňte prebytočný olej ihneď! Jedinečná ..
4,90€ 6,40€
Cena bez DPH:4,08€
APIS - enzimatický peeling s bionzymami a morskými riasmi
-23 %
Apis - enzimatický peeling s bionzymami a morskými riasmi 100 ml Peeling je vhodný pre všetky typy pleti, najmä suchú, citlivú s rozšírenými cievkami. Prípravok s obsahom papáje na enzymatické upravenie pokožky, ktorým sa odstraňujú odumreté bunky. Je obohatený o výťažky z citróna, grapefruitu,..
12,60€ 16,40€
Cena bez DPH:10,50€
APIS Rosacea STOP - upokojujúci hydrolát z damašskej ruže 300 ml
-23 %
APIS Rosacea STOP - upokojujúci hydrolát z damašskej ruže 300 ml Hydrosol z damašskej ruže s obsahom esenciálneho oleja lupeňov ruže stimuluje mikrocirkuláciu, posilňuje, utesňuje cievy, tonizuje a vyrovnáva pH pokožky.   Zanecháva na pokožke krásnu, 100% prírodnú vôňu ruží. Obsahuje Agascalm™, a..
12,90€ 16,80€
Cena bez DPH:10,75€
Barrier Renew - Jemný jemnozrnný peeling 70 g
-23 %
Barrier Renew - Jemný jemnozrnný peeling 70 g   Jemný peeling Barrier Renew obsahuje jemné čiastočky a je šetrný k pokožke. Umožňuje vám zbaviť sa odumretých buniek epidermy, vyhladzuje a osviežuje pokožku a pripravuje ju na ďalšie fázy starostlivosti. Je vhodný pre suchú, dehydratovanú, zmiešanú a..
17,50€ 22,80€
Cena bez DPH:14,58€
Čierna maska na tvár a nos proti čiernym bodkám a upchatým pórom Čierna maska na tvár a nos proti čiernym bodkám a upchatým pórom
-23 %
Groomarang - Čierna maska na tvár a nos proti čiernym bodkám a upchatým pórom Čierna maska Groomarang prináša efektívne riešenie, ako zatočiť s čiernymi bodkami a nečistotami na tvári. O výsledku sa môžete presvedčiť sami, maska nečistoty zachytí. Čistiaca pleťová maska zlepšuje prekrvenie tvár..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€
Čistiaca čierna maska na čierne bodky a upchaté póry Čistiaca čierna maska na čierne bodky a upchaté póry
-23 %
Čierna maska na odstraňovanie pórov a akné v tube - 50 g Obnovte mladistvú žiaru Vašej pleti s touto silnou maskou na očistenie pórov, ktorá čistí pokožku, odstraňuje povrchové odumreté bunky, čierne bodky a nečistoty. Znížte vzhľad rozšírených pórov - odstráňte prebytočný olej ihneď! Jedinečná ..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€
Čistiaca emulzia s kyselinou hyaluronovou s hĺbkovou funkciou Čistiaca emulzia s kyselinou hyaluronovou s hĺbkovou funkciou
-23 %
WELLMAXX Hyalurónový masážný krém na tvár a dekolt 250ml Čistiaca emulzia čistí pleť do hĺbky a zanechávajú ju jemnú, čistú a zbavenú nečistôt. Zároveň kyselina hyalurónová ju hydratuje a oživuje. Vytvára jemnú penu, ktorú je potrebné opláchnuť vodou. Denné čistenie tváre by malo byť účinné a šetr..
31,60€ 41,10€
Cena bez DPH:26,33€
Kávový peeling na telo - 200g
-23 %
Kávový peeling na telo s vôňou čokolády Prírodný kávový peeling na telo a tvár odstraňuje odumreté čiastočky pokožky, stimuluje prekrvenie a čistí póry. Vďaka čisto prírodným ingredienciám, ktoré obsahuje má silné hydratačné, upokojujúce a regeneračné účinky. Kofeín, prírodné oleje a komplex vi..
11,90€ 15,50€
Cena bez DPH:9,92€
Kávový peeling na telo - 200g
-23 %
Kávový peeling na telo s vôňou kokosu Táto nádherná citrusová vôňa vám umožňuje presunúť sa priamo z kúpeľne do nezvyčajného exotického miesta, z ktorého sa nechcete vrátiť. Prírodný kávový peeling na telo a tvár odstraňuje odumreté čiastočky pokožky, stimuluje prekrvenie a čistí póry. Vďaka čis..
9,90€ 12,90€
Cena bez DPH:8,25€
S.O.S Enzymatický peeling na tvár 70g
-23 %
S.O.S Enzymatický peeling na tvár 70g   Enzymatický peeling na tvár Bielenda S.O.S 70g zanecháva pokožku vyhladenú, rozjasnenú, upokojenú a pripravenú na účinné vstrebávanie ďalších produktov na starostlivosť o pokožku.Enzymatický peeling na tvár S.O.S je určený pre citlivú, začervenanú a kuperóznu..
9,80€ 12,70€
Cena bez DPH:8,17€
Sebio Derm - Jemný gél na umývanie tváre s antibakteriálnym komplexom 200 g
-23 %
Sebio Derm - Jemný gél na umývanie tváre s antibakteriálnym komplexom 200 g  Jemný gél na umývanie tváre Sebio Derm 200g s antibakteriálnym komplexom dokonale čistí, zosvetľuje sfarbenia a jazvy, zmierňuje zápal a urýchľuje regeneráciu pokožky. Jemný gél na umývanie tváre SupremeLab Sebio Derm ..
15,30€ 19,90€
Cena bez DPH:12,75€