Hlavné menu
Produkty v košíku

Nábytok a skladovanie

Balkónový set, stôl + 2 stoličky Gardlov  Nábytok je odolný voči poveternostným vplyvom a ľahko sa čistí. Moderný a elegantný dizajn 3-dielneho setu kovového nábytku sa bude skvele hodiť na balkón, terasu alebo záhradu. Set obsahuje dve pohodlné stoličky s operadlami a stôl so sklenenou doskou. ..
101,50€
Cena bez DPH:84,58€
Balkónový set, stôl + 2 stoličky Nábytok je odolný voči poveternostným vplyvom a ľahko sa čistí. Moderný a elegantný dizajn 3-dielneho setu kovového nábytku sa bude skvele hodiť na balkón, terasu alebo záhradu. Set obsahuje dve pohodlné stoličky s operadlami a stôl so sklenenou doskou. Na zložen..
138,10€
Cena bez DPH:115,08€
Bambusový nastaviteľný odkladací podnos na vaňu Užite si skvelý dlhý kúpeľ, v pohodlí svojej vane s knihou, alebo s tabletom bez obavy mokrých rúk, alebo namočenia. Bambusový podnos je nielen krásny a pracne vyrobený, ale aj veľmi praktický. Podnos je ideálny ako darček pre milovanú osobu, najmä..
28,90€
Cena bez DPH:24,08€
Bambusový nastaviteľný stolík, 69 – 104cm Stolík / polica z bambusu. Vďaka rozťahovacej konštrukcii je stolík univerzálny a hodí sa takmer ku každej vani. Stolík na centrálnom mieste má stojan na tablet alebo knihu. Špeciálna priehlbina pre telefón má otvory, aby voda po náhodnom postriekaní mohl..
30,30€
Cena bez DPH:25,25€
Bambusový vešiak na uteráky Hoci názov napovedá, že ide o "vešiak na uteráky", dá sa využiť aj mimo kúpeľne - vrátane napríklad spálne, kde poslúži ako praktický vešiak na šaty. Ide o trojitý vešiak na uteráky. Jeho tyče sú umiestnené v rôznych výškach a sú od seba mierne oddelené aj horizont..
33,30€
Cena bez DPH:27,75€
Drevený stojan na tablet a knihu Bambusový stojan na knihy je nenahraditeľná vychytávka pre každého milovníka literatúry alebo študenta. Nastaviteľný stupeň sklonu vám umožní vybrať si tú najpohodlnejšiu polohu na čítanie. Vďaka tomu, že stojan po zložení zaberá rovnaké miesto ako kniha, môžeme h..
15,00€
Cena bez DPH:12,50€
Dvojitý hliníkový vešiak na oblečenie na kolieskach Nemáte si kam odložiť a priehľadne zavesiť oblečenie?  Vyskúšajte veľmi ľahký a stabilný dvojitý výškovo nastaviteľný hliníkový vešiak. Jeho výhodou je, že má nastaviteľnú výšku a je na kolesách, čo uľahčuje pohyb. Špecifikácie: odolná, ľa..
10,40€
Cena bez DPH:8,67€
Gumové kolieska na stoličku - 5 kusov, čierne Gumové kolieska s guľôčkovými ložiskami na kancelárske stoličky a stoličky sú skvelou alternatívou k lacným, plastovým kolieskam. Medzi ich početnými výhodami sú najdôležitejšie: plynulý a tichý chod univerzálna veľkosť a estetický dizajn 360° otoč..
15,80€
Cena bez DPH:13,17€
Gumové kolieska na stoličku, 5 kusov Gumové kolieska s guľôčkovými ložiskami na kancelárske stoličky a stoličky sú skvelou alternatívou k lacným, plastovým kolieskam. Medzi ich početnými výhodami sú najdôležitejšie: plynulý a tichý chod univerzálna veľkosť a estetický dizajn 360° otočný systém..
26,10€
Cena bez DPH:21,75€
Gumové kolieska na stoličku, 5 kusov biele Kolieska určené pre kancelárske, hráčske, otočné alebo písacie stoličky pasujú na väčšinu domácich aj zahraničných výrobcov. Použitie gumy znamená, že podlaha nie je vystavená poškriabaniu a koberec zostáva neporušený. Vďaka dvojitým kolesám je zem be..
3,40€
Cena bez DPH:2,83€
Gumové kolieska na stoličku, 5 kusov čierne Kolieska určené pre kancelárske, hráčske, otočné alebo písacie stoličky pasujú na väčšinu domácich aj zahraničných výrobcov. Použitie gumy znamená, že podlaha nie je vystavená poškriabaniu a koberec zostáva neporušený. Vďaka dvojitým kolesám je zem b..
4,40€
Cena bez DPH:3,67€
Háčik na uterák, utierky a drobnosti ŠTÝLOVÉ A PRAKTICKÉ Elegantný vešiak na uteráky pre váš domov s pevnou kovovou konštrukciou vo farbe bambusu s matnými čiernymi háčikmi! Ideálne do kúpeľne a kuchyne na zavesenie uterákov a čistiacich a umývacích pomôcok, ako sú kefy alebo špongie. Využitie n..
8,40€
Cena bez DPH:7,00€