Hlavné menu
Produkty v košíku

Masážne maste

Tieto produkty na masáž sú vyvinuté tak, aby zmäkčili a zvláčnili suchú a popraskanú kožu, a doprali vám úľavu nielen od týchto problémov. Ich textúra je bohatá, a dobre sa vstrebávajú. Vyskúšajte napríklad regeneračnú masť... Pokračovať
Kur-a-san Kurasan masť 250ml
Top
Kur-a-san Kurasan masť Kurasan krém je balzam s éterickými olejmi, rozmarínom levanduľou a harmančekom. Je vhodný na ručné masáže pri bolestiach kŕčových žíl, kedy končatiny masírujeme zdola hore smerom k srdcu. Je vynikajúci na uvoľnenie svalov, zmierňuje bolesti kĺbov a chrbtice.Vhodný je aj pr..
5,30€
Cena bez DPH:4,42€
Konopná vazelína na päty Cannabis masť na päty s konopným olejom na stvrdnutú a popraskanú pokožku. Konopný olej napomáha zjemnenie suché, stvrdnutej a popraskanej pokožky nôh i rúk. Vďaka zvláčňujúcim prírodným olejom a extraktom poskytuje rýchlu a účinnú hydratáciu, upokojenie a zmäkčenie stvrd..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
Svištia masť s borovicovým olejom a svištím olejom 200ml Svištia masť s borovicovým olejom a svištím olejom 200ml
Top
Originálna svištia masť #obr1 Prináša blahodárnu úľavu pri preťažení svalov a kĺbov. Svište hrajú v rakúskom regióne už dlhší čas významnú rolu. Tuk svišta je cenený vďaka svojim fyzikálno-chemickým vlastnostiam, a to ako liečivo, tak aj ľudový kozmetický výrobok. Podľa stáročnej tradície je olej s..
7,90€
Cena bez DPH:6,58€
Eukalyptus - bylinná masť Vhodná pri prechladnutí, reumatizme, bolesť nôh a migréne. K masáži pre odstránenie únavy natiahnutých svalov, kĺbov a šliach. Má prekrvujúce a regeneračné účinky. Je vhodná ako zahrievajúce zábal. Masť obsahuje čistý prírodný esenciálny olej Eukalyptus globulus. Priaz..
1,30€
Cena bez DPH:1,08€
Kur-a-san Kurasan masť 500ml
Top
Kurasan krém je balzam s éterickými olejmi, rozmarínom levanduľou a harmančekom. Je vhodný na ručné masáže pri bolestiach kŕčových žíl, kedy končatiny masírujeme zdola hore smerom k srdcu. Je vynikajúci na uvoľnenie svalov, zmierňuje bolesti kĺbov a chrbtice.Vhodný je aj pri problémoch s dýchaním a ..
7,60€
Cena bez DPH:6,33€