Hlavné menu
Produkty v košíku

Masážne maste

Arnika horská - bylinná masť
-24 %
Arnika horská - bylinná masť Arniková masť je výborným prostriedkom k masáži, jemná masáž priaznivo pôsobí na dolné končatiny (napr. pri svalovej únave či pri ošetrovaní opuchov). Výťažok z arniky pôsobí regeneračne pri akné a drobných odreninách. Arniková masť je vhodná na zmäkčenie zhrubnutej ..
1,30€ 1,70€
Cena bez DPH:1,08€
Cannabis konope - bylinná masť
-24 %
Cannabis konopná 150 ml Masť s konopným olejom pre ošetrením suchej a popraskanej pokožky. Konopný olej má výnimočné účinky na koži. Konope udržuje pleť vláčnu, hladkú, lesklú a pevnú. Konope pôsobí tiež pri ekzémoch a ďalších kožných ochorení. Pravidelné použitie uvoľňuje svalové napätie, zabraňu..
1,30€ 1,70€
Cena bez DPH:1,08€
Čertov pazúr regeneračná masť 125 ml Čertov pazúr regeneračná masť 125 ml
-23 %
Čertov pazúr - Harpago bylinná masť s obsahom Harpagofyt (Čertovho pazúra) vhodná pre uvoľňujúcu masáž pokožky unavených a natiahnutých svalov, kĺbov a chrbta. Masáž má uvoľňujúce a osviežujúce účinky, zlepšuje prekrvenie, príjemne chladí a navodzuje tak pocit relaxácie. Je vhodný aj k regeneračným ..
3,10€ 4,00€
Cena bez DPH:2,58€
Eukalyptus - bylinná masť
-24 %
Eukalyptus - bylinná masť Vhodná pri prechladnutí, reumatizme, bolesť nôh a migréne. K masáži pre odstránenie únavy natiahnutých svalov, kĺbov a šliach. Má prekrvujúce a regeneračné účinky. Je vhodná ako zahrievajúce zábal. Masť obsahuje čistý prírodný esenciálny olej Eukalyptus globulus. Priaz..
1,30€ 1,70€
Cena bez DPH:1,08€
Hadia masť 125 ml Hadia masť 125 ml
-23 %
Širokospektrálna masť PALACIO 125 mlŠirokospektrálna masť so syntetickým hadím jedom SYN-AKE, ktorý má podobný účinok ako Watlerin 1 peptid, nachádzajúci sa v jede štrkáča (Tropidolameus wagleri). Hadia masť uvolńuje svalové napätie a má silnýrelaxačný a regeneračný účinok, napomáha vyhladzovať mimi..
4,10€ 5,30€
Cena bez DPH:3,42€
Harmanček lekársky - bylinná masť
-24 %
Osvedčená bylinná masť s harmančekom Harmanček lekársky má protizápalové účinky, pôsobí ale aj proti baktériám a vírusom. Rumančeková masť použitie: Na podráždenú a problematickú pokožku pri akné, ochrana detskej pokožky pred zaparením, ekzémom, kožné vyrážky, pokožka spálená slnkom, pokožka o..
1,30€ 1,70€
Cena bez DPH:1,08€
Konopná bylinná masť 125 ml Konopná bylinná masť 125 ml
-23 %
Prírodná konopná masť s obsahom 12% vysoko kvalitného konopného oleja (CSSO) pre účinné ošetrenie suchej, popraskanej a svrbiace pokožky alebo inak podráždených miest. obmedzuje výskyt suchých, drsných a šupinatých miest na pokožke (ruky, lakte, kolená, chodidlá) upokojuje, zvláčňuje a revit..
3,10€ 4,00€
Cena bez DPH:2,58€
Konopná bylinná masť s konopným olejom na suchú a citlivú pokožku Konopná bylinná masť s konopným olejom na suchú a citlivú pokožku
-22 %
Jemná bylinná masť s konopným olejom na suchú, citlivú až atopickú pokožku Vhodné na ruky, chodidlá a k ochrane exponovaných miest (lakte, kolená). Výživná a regeneračná masť na ošetrenie suchej a popraskanej pokožky. Pravidelné použitie uvoľňuje svalové napätie, zabraňuje tvorbe zápalov a pomáh..
2,10€ 2,70€
Cena bez DPH:1,75€
Kostihoj lekársky - bylinná masť
-24 %
Kostihoj lekársky 150 ml Kostihojová masť s blahodárnym účinkom na unavené svaly a boľavé kĺby po celodennej námahe. Obzvlášť vhodná pre masáže a rehabilitácie. Vďaka blahodarnému účinku kostihoja lekárskeho je masť veľmi vhodná na unavené nohy, natiahnuté svaly a boľavé kĺby. Pomáha pri bolestivý..
1,30€ 1,70€
Cena bez DPH:1,08€
Kostihojová bylinná masť na masáž a rehabilitáciu nôh
-23 %
Kostihojová bylinná masť na masáž a rehabilitáciu nôh Bylinná masť na masáž pokožky v oblasti unavených nôh, natiahnutých svalov a kĺbov. Je vhodná pre športovcov, ťažko fyzicky pracujúcich a taktiež pre staršie osoby na pokožku v oblasti kŕčových žíl. Je vhodný aj pre staršie osoby s bolestivý..
2,70€ 3,50€
Cena bez DPH:2,25€
Kozmetická vazelina - extra jemná
-24 %
Kozmetická vazelína 150 ml Extra jemná kozmetická vazelína - petrolejová masť Ošetruje suchú, drsnú a popraskanú pokožku. Vďaka prírodnej receptúre bez konzervačných látok je vhodná aj pre veľmi citlivú a detskú pokožku. Vhodná pre ochranu tváre, pier, rúk v zime proti omrzlinám a popraskaniu. Vho..
1,30€ 1,70€
Cena bez DPH:1,08€
Kur-a-san Kurasan masť
Top -23 %
Kurasan krém je balzam s éterickými olejmi, rozmarínom levanduľou a harmančekom. Je vhodný na ručné masáže pri bolestiach kŕčových žíl, kedy končatiny masírujeme zdola hore smerom k srdcu. Je vynikajúci na uvoľnenie svalov, zmierňuje bolesti kĺbov a chrbtice.Vhodný je aj pri problémoch s dýchaním a ..
7,50€ 9,80€
Cena bez DPH:6,25€