Hlavné menu
Produkty v košíku

Maste

Tieto produkty na masáž sú vyvinuté tak, aby zmäkčili a zvláčnili suchú a popraskanú kožu, a doprali vám úľavu nielen od týchto problémov. Ich textúra je bohatá, a dobre sa vstrebávajú. Vyskúšajte napríklad regeneračnú masť... Pokračovať
Eukalyptus - bylinná masť Vhodná pri prechladnutí, reumatizme, bolesť nôh a migréne. K masáži pre odstránenie únavy natiahnutých svalov, kĺbov a šliach. Má prekrvujúce a regeneračné účinky. Je vhodná ako zahrievajúce zábal. Masť obsahuje čistý prírodný esenciálny olej Eukalyptus globulus. Priaz..
1,30€
Cena bez DPH:1,08€
Hadí jed masážna bylinná vazelína 100ml Masáž Hadí vazelínou napomáha uvoľnenie, regeneráciu a relaxáciu. Premasírovanie pokožky v oblasti svalov, kĺbov a chrbta vazelínou s hadím jedom a extrakty z liečivých bylín dodáva pocit sviežosti a napomáha odstrániť únavu. Použitie: aplikujte na určené mi..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
Širokospektrálna masť PALACIO 125 mlŠirokospektrálna masť so syntetickým hadím jedom SYN-AKE, ktorý má podobný účinok ako Watlerin 1 peptid, nachádzajúci sa v jede štrkáča (Tropidolameus wagleri). Hadia masť uvolńuje svalové napätie a má silnýrelaxačný a regeneračný účinok, napomáha vyhladzovať mimi..
4,20€
Cena bez DPH:3,50€
Prírodná konopná masť s obsahom 12% vysoko kvalitného konopného oleja (CSSO) pre účinné ošetrenie suchej, popraskanej a svrbiace pokožky alebo inak podráždených miest.obmedzuje výskyt suchých, drsných a šupinatých miest na pokožke (ruky, lakte, kolená, chodidlá)upokojuje, zvláčňuje a revitalizuje pr..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€
Konopná vazelína na päty Cannabis masť na päty s konopným olejom na stvrdnutú a popraskanú pokožku. Konopný olej napomáha zjemnenie suché, stvrdnutej a popraskanej pokožky nôh i rúk. Vďaka zvláčňujúcim prírodným olejom a extraktom poskytuje rýchlu a účinnú hydratáciu, upokojenie a zmäkčenie stvrd..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
Konopné mazanie s pumpičkou pre uvoľňujúcu masáž pokožky v oblasti svalov a kĺbov Extra silné Konopné mazanie pri bolestiach kĺbov a svalov. Prírodná receptúra bylinkového mazanie s konopným olejom, mentolom a výťažky z gaštanu, kostihoja, gáfru a eukalyptu pre masáž pokožky v oblasti boľavých s..
2,00€
Cena bez DPH:1,67€
Konopný masážny gel 600ml Prírodná receptúra bylinného gélu s konopným olejom, mentolom a výťažkami z gaštanu, kostihoja, gáfru a eukalyptu pre masáž pokožky v oblasti unavených svalov, kĺbov a šliach. Obsiahnuté látky zvláčňujú a osviežujú pokožku. Masáž gélom zmierňuje únavu svalov a kĺbov. Lok..
4,60€
Cena bez DPH:3,83€
Kostihoj lekársky 150 ml Kostihojová masť s blahodárnym účinkom na unavené svaly a boľavé kĺby po celodennej námahe. Obzvlášť vhodná pre masáže a rehabilitácie. Vďaka blahodarnému účinku kostihoja lekárskeho je masť veľmi vhodná na unavené nohy, natiahnuté svaly a boľavé kĺby. Pomáha pri bolestivý..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Kostihojová bylinná masť na masáž a rehabilitáciu nôh Bylinná masť na masáž pokožky v oblasti unavených nôh, natiahnutých svalov a kĺbov. Je vhodná pre športovcov, ťažko fyzicky pracujúcich a taktiež pre staršie osoby na pokožku v oblasti kŕčových žíl. Je vhodný aj pre staršie osoby s bolestivý..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
Kur-a-san Kurasan masť 250ml
Top
Kur-a-san Kurasan masť Kurasan krém je balzam s éterickými olejmi, rozmarínom levanduľou a harmančekom. Je vhodný na ručné masáže pri bolestiach kŕčových žíl, kedy končatiny masírujeme zdola hore smerom k srdcu. Je vynikajúci na uvoľnenie svalov, zmierňuje bolesti kĺbov a chrbtice.Vhodný je aj pr..
5,30€
Cena bez DPH:4,42€
Kur-a-san Kurasan masť 500ml
Top
Kurasan krém je balzam s éterickými olejmi, rozmarínom levanduľou a harmančekom. Je vhodný na ručné masáže pri bolestiach kŕčových žíl, kedy končatiny masírujeme zdola hore smerom k srdcu. Je vynikajúci na uvoľnenie svalov, zmierňuje bolesti kĺbov a chrbtice.Vhodný je aj pri problémoch s dýchaním a ..
7,60€
Cena bez DPH:6,33€
Nechtík lekársky 150 ml Ošetrujúci masť s extraktom nechtíka lekárskeho. Je vhodná na popraskanú a suchú pokožku, pre zmäkčenie a zvláčnenie. Nechtík lekársky má výrazné antibakteriálne, antiseptické a protizápalové účinky, podporuje regeneráciu a hojenie zápalov rán a jaziev. Pôsobí priaznivo na ..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€