Hlavné menu
Produkty v košíku

Kozmetické prístroje

BeautyBiowave Žehlička na pleť RF, EMS, masáž a fotóny Predstavujeme Vám skvelú novinku. Mikroprúdová žehlička na pleť RF, EMS, sonic masáž a fotóny - Ošetrenie pleti v pohodlí domova je pre ňu hračka. Žehlička s rádiofrekvenciou využíva nízkoenergetické žiarenie na zahriatie hlbokej vrstvy pokož..
97,00€
Cena bez DPH:80,83€
Hlavice na mikrodermabráziu - komplet Mikrodermabrazná súprava Súprava obsahuje: 9 diamantových hláv rôznych veľkostí na mikrodermabráziu. 2 alebo 3 trysky (v závislosti od verzie)  ..
51,50€
Cena bez DPH:42,92€
Ultrazvuková kavitačná žehlička, PDT, LED, ION, elektródy, elektomagnetické rukavice prístroj,  SLIMMING II, 6 v 1 Nie je potrebné podstupovať drahé a bolestivé lekárske či kozmetické zákroky. Nemáte čas navštíviť kozmetické salóny s ultrazvukom pre krajšie vyformovanie postavy? V tomto prístro..
59,40€
Cena bez DPH:49,50€
Kozmetický ozonizér 10W - prístroj na regeneráciu a omladzovanie LZ-006A Trápi Vás akné a problematická pleť? Vyskúšajte vysokofrekvenčný prístroj ozonizér, ktorý sa používa na hĺbkové čistenie pleti, odstraňovanie mastnoty, prekrvuje a regeneruje pleť. Pomáha v boji proti akné, proti starnutiu ..
44,90€
Cena bez DPH:37,42€
Ultrazvukový masážny prístroj na tvár Ultrazvukový prístroj, ktorý kombinuje viacero technológií. Používaním toľkých funkcií v nenápadnom malom zariadení dokážete udržať vašu pokožku v perfektnej forme. Pravidelným používaním masážneho prístroja sa vaša pokožka dôkladne vyčistí, vyživí, zabráni j..
7,70€
Cena bez DPH:6,42€
Žehlička na pleť 5v1 - elektroporácia, mesoporácia, EMS, FW, LED svetlo V priebehu času sa môže koža zvrásniť, zmeniť farbu a ochabnúť. Je to spôsobené vystavením pokožky slnečnému žiareniu, prirodzenému starnutiu, akné a genetickým podmienkam. Výrobky ako sérum, pleťové vody a zvlhčujúce látky p..
15,70€
Cena bez DPH:13,08€
Žehlička na pleť (fotóny, ultrazvuk, ióny, mikromasáž) 5 v 1 ŽEHLIČKA PROFI 5V1fotóny: červené, zelené, modréultravzuk: 6 stupňov intenzitygalvanoterapia: kladné a záporné ióny s 5 stupňami intenzitymikromasáž: spojitý a pulzný módtechnológia biovĺn BIOWAVE: vytvára teplo, čím zlepšuje kvalitu a mik..
69,10€
Cena bez DPH:57,58€
Kozmetický prístroj kavitačný peeling, čierny Tento kozmetický prístroj je zariadenie na kavitačný peeling, lifting a ultrazvukové ošetrenie! Kavitačný peeling je kozmetický zákrok, ktorý sa vykonáva pomocou ultrazvuku a vody. Používa sa hlavne na bezkontaktné a bezbolestné čistenie tváre od ..
12,30€
Cena bez DPH:10,25€
Kozmetický prístroj DERMA WAND SC405 Profesionálne kozmetické ošetrenie na domáce použitie, ktoré prináša výnimočné výhody: Zlepšuje krvný obeh a tón pleti Podporuje rast vlasov Zníži jemné vrásky, modriny a opuchy Vytvorí ozónovú vrstvu s antibakteriálnym účinkom Urýchľuje hojenie rán a pr..
33,60€
Cena bez DPH:28,00€
Kozmetický ozonizér LZ-006A Kozmetický ozonizér LZ-006A
Top
Kozmetický ozonizér 10W - prístroj na regeneráciu a omladzovanie LZ-006A Trápi Vás akné a problematická pleť? Vyskúšajte vysokofrekvenčný prístroj ozonizér, ktorý sa používa na hĺbkové čistenie pleti, odstraňovanie mastnoty, prekrvuje a regeneruje pleť. Pomáha v boji proti akné, proti starnutiu ..
28,90€
Cena bez DPH:24,08€
Kavitačný prístroj - ultrazvukový peeling a hĺbkové čistenie Je technológia, ktorá sa používa na bezbolestný ultrazvukový peeling a hĺbkové čistenie pleti bez naparovania a vytláčania.image Ide o moderný spôsob čistenia s okamžite viditeľným výsledkom. Ošetrenie je príjemné a nebolestivé. Pôsobením ..
25,40€
Cena bez DPH:21,17€
Kozmetický ozonizér 10W - prístroj na regeneráciu a omladzovanie Vyskúšajte vysokofrekvenčný prístroj ozonizér, ktorý sa používa na hĺbkové čistenie pleti, odstraňovanie mastnoty, prekrvuje a regeneruje pleť. Pomáha v boji proti akné, proti starnutiu pleti, odstraňuje jazvy, pomáha s problémom v..
29,90€
Cena bez DPH:24,92€