Hlavné menu
Produkty v košíku

Na zvýšenie postavy

Chcete sa cítiť sebavedomejšie a získať o niečo vyššiu postavu? Naše vložky na zvýšenie postavy vám ju môžu pomôcť dosiahnuť. S týmito vložkami získate niekoľko centimetrov výšky a zároveň si uchováte pohodlie a stabilitu.... Pokračovať
Silikónové gélové korekčné podpätenky -1 pár Gélová korekčná podpätenka je určená na individuálnu korekciu dĺžky dolných končatín. Podpätenka a nastavujúce korekčné podložky sú vyrobené s gélového transparentného silikónu. Podpätenka udržuje pätu v priamej osi tela. Tlmí nárazy pri došľape a pre..
3,30€
Cena bez DPH:2,75€
Silikónové gélové korekčné podpätenky - 1 pár Gélová korekčná podpätenka je určená na individuálnu korekciu dĺžky dolných končatín. Podpätka je vyrobená z pružného silikónu, ktorý má voštinovú štruktúru. Zvyšujú výšku o 4 cm. Pozostávajú z 2 prvkov, takže môžete nastaviť výšku vložky. Jedna vrst..
8,50€
Cena bez DPH:7,08€
Silikónové podpätky zvyšujúce výšku o 4 cm Vložky vyrobené z mäkkého a pružného silikónu. Pomáhajú zvýšiť výšku až o 4 cm. Každá päta sa skladá z 5 častí, pomocou ktorých je možné nastaviť výšku vložky. Hrúbka jednej vrstvy je 7-8 mm. Dobré riešenie pre ľudí s jednou nohou kratšou, tieto podpätky..
5,20€
Cena bez DPH:4,33€
Topmed kožená ortopedická pohodlná pomôcka do topánok, veľkosť L 10 mm Podporný klin pod pätu, ktorý vám umožňuje vizuálne zväčšiť vašu výšku bez toho, aby ste potrebovali topánky s vysokým podpätkom. Používa sa aj na vyrovnanie nerovností dolných končatín, zvýšenie päty a strednej časti kratšieh..
6,70€
Cena bez DPH:5,58€
Topmed kožená ortopedická pohodlná pomôcka do topánok, veľkosť L 15 mm Podporný klin pod pätu, ktorý vám umožňuje vizuálne zväčšiť vašu výšku bez toho, aby ste potrebovali topánky s vysokým podpätkom. Používa sa aj na vyrovnanie nerovností dolných končatín, zvýšenie päty a strednej časti kratšieh..
7,10€
Cena bez DPH:5,92€
Topmed kožená ortopedická pohodlná pomôcka do topánok, veľkosť L 20 mm Podporný klin pod pätu, ktorý vám umožňuje vizuálne zväčšiť vašu výšku bez toho, aby ste potrebovali topánky s vysokým podpätkom. Používa sa aj na vyrovnanie nerovností dolných končatín, zvýšenie päty a strednej časti kratšieh..
7,30€
Cena bez DPH:6,08€
Topmed kožená ortopedická pohodlná pomôcka do topánok, veľkosť L 25 mm Podporný klin pod pätu, ktorý vám umožňuje vizuálne zväčšiť vašu výšku bez toho, aby ste potrebovali topánky s vysokým podpätkom. Používa sa aj na vyrovnanie nerovností dolných končatín, zvýšenie päty a strednej časti kratšieh..
7,80€
Cena bez DPH:6,50€
Topmed kožená ortopedická pohodlná pomôcka do topánok, veľkosť L 30 mm Podporný klin pod pätu, ktorý vám umožňuje vizuálne zväčšiť vašu výšku bez toho, aby ste potrebovali topánky s vysokým podpätkom. Používa sa aj na vyrovnanie nerovností dolných končatín, zvýšenie päty a strednej časti kratšieh..
8,20€
Cena bez DPH:6,83€
Topmed kožená ortopedická pohodlná pomôcka do topánok, veľkosť L 5 mm Podporný klin pod pätu, ktorý vám umožňuje vizuálne zväčšiť vašu výšku bez toho, aby ste potrebovali topánky s vysokým podpätkom. Používa sa aj na vyrovnanie nerovností dolných končatín, zvýšenie päty a strednej časti kratšieho..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
Topmed kožená ortopedická pohodlná pomôcka do topánok, veľkosť M 10 mm Podporný klin pod pätu, ktorý vám umožňuje vizuálne zväčšiť vašu výšku bez toho, aby ste potrebovali topánky s vysokým podpätkom. Používa sa aj na vyrovnanie nerovností dolných končatín, zvýšenie päty a strednej časti kratšieh..
6,70€
Cena bez DPH:5,58€
Topmed kožená ortopedická pohodlná pomôcka do topánok, veľkosť M 15 mm Podporný klin pod pätu, ktorý vám umožňuje vizuálne zväčšiť vašu výšku bez toho, aby ste potrebovali topánky s vysokým podpätkom. Používa sa aj na vyrovnanie nerovností dolných končatín, zvýšenie päty a strednej časti kratšieh..
7,10€
Cena bez DPH:5,92€
Topmed kožená ortopedická pohodlná pomôcka do topánok, veľkosť M 20 mm Podporný klin pod pätu, ktorý vám umožňuje vizuálne zväčšiť vašu výšku bez toho, aby ste potrebovali topánky s vysokým podpätkom. Používa sa aj na vyrovnanie nerovností dolných končatín, zvýšenie päty a strednej časti kratšieh..
7,30€
Cena bez DPH:6,08€