Hlavné menu
Produkty v košíku

Ostatné športy

Tu nájdete široký výber vybavenia pre rôzne športy, ktoré nezapadajú do tradičných kategórií. Ponúkame futbalové bránky, ktoré sú ideálne pre zábavné zápasy so svojimi priateľmi na dvore alebo v parku. Pre športové aktivity,... Pokračovať
Fitness sada – 1 x podložka na jogu, 1 x popruh, 2 x bloky Rubber Blue Podložka na jogu je profesionálna podložka na jogu, navrhnutá tak, aby poskytovala používateľovi vynikajúce pohodlie a stabilitu počas cvičenia. Čierna podložka je vyrobená z vysokokvalitnej gumy a je nielen odolná a dlhotrvajúca..
115,90€
Cena bez DPH:96,58€
Magnetická trénerská tabuľa na futbal, Coach Predstavujeme vám revolučnú Magnetickú trénerskú tabuľu na futbal Coach, navrhnutú špeciálne pre trénerov, ktorí chcú zlepšiť svoje taktické zručnosti a efektívne komunikovať s hráčmi. Táto praktická a vysoko odolná tabuľa je vyrobená z kvalitnej ekokože ..
12,90€
Cena bez DPH:10,75€
Sada chráničov s helmou na skateboard, červená Nehody sa stanú každému, no stojí za to minimalizovať ich následky. Prilba a chrániče ochránia dieťa pred akýmikoľvek telesnými zraneniami, ktoré môžu nastať pri páde. Dobre zvolená prilba je zárukou bezpečného bláznenia na kolieskových korčuliach, i..
10,80€
Cena bez DPH:9,00€
Svietiace kolieska na topánky - pre deti Ak už vaše ratolesti nebaví jazdiť iba na kolieskových korčuliach či klasicky chodiť, sú tu pre nich práve tieto zábavné kolieska. Jednoducho upevniteľné kolieska na topánky, ktoré sú vhodné pre všetky deti od 3 rokov veku. Svojim prepracovaným prevedením..
8,60€
Cena bez DPH:7,17€
Volejbalová sieť 9,5 x 1 m, biela Volejbalová sieť s rozmermi 9,5 m x 1 m, dobre funguje vonku aj v halách. Dá sa namontovať na stĺpiky, priviazať o strom alebo iné stabilné prvky. Sieťka je vyrobená z plastu. Horný okraj siete je vybavený oceľovou napínacou šnúrou potiahnutou plastom. Veľkosť..
8,80€
Cena bez DPH:7,33€
Helmet Clean & Fresh prémiový osviežovač športových heliem a doplnkov, 100ml Účinný prípravok, ktorý dokonale osvieži všetky druhy prilieb, klobúkov, rukavíc a obuvi. Jeho systematické používanie zaručuje elimináciu nepríjemných pachov a zaručuje trvanlivosť príjemnej vône. Obsahuje nanočastice s..
5,70€
Cena bez DPH:4,75€
Sada 12 šípok+ príslušenstvo Darts, 16 x 3,5 x 1 cm Toto je kompletná sada na hranie šípok. Súprava je vybavená 12 šípkami, 100 mäkkými hrotmi, 2 letovými chráničmi, 20 O-krúžkami a 1 multifunkčným náradím. Táto základná sada je ideálna pre začínajúcich hráčov, deti a nadšených fanúšikov šípok! Získ..
12,80€
Cena bez DPH:10,67€
Boxerské bandáže na ruky 4m x 2ks Boxerské obväzy sú nezameniteľným doplnkom pre každého, kto sa venuje bojovým umeniam. Ich hlavným účelom je ochrana a podpora rúk počas náročných tréningov. Výhody: Ochranná funkcia: Bandáže chránia palec, zápästie a záprstnú kosť pred odreninami a zraneniami. H..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Mini basketbalový kôš s loptou Kompletný mini basketbalový set je skvelá hračka pre aktívnych ľudí. Ideálne na hranie vonku. Sada obsahuje všetko potrebné príslušenstvo ako loptu a guľôčkovú pumpu s ihlou. Veľmi jednoduchá montáž pomocou priložených komponentov. Špecifikácie: kompletný mini b..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Mechanické počítadlo s nulovaním - plastové Mechanické ručné počítadlo, ktoré sa nikdy neprepne samo, pretože na tlačidlo, ktoré mení počet treba vydať určitú silu. S týmto prístrojom môžete presne registrovať všetky početné operácie, ako snímanie priebehov pohybu,  počítanie kusového tovaru atď..
1,80€
Cena bez DPH:1,50€
Nastaviteľná futbalová odrážacia sieť 100 x 100 cm Táto futbalová odrážacia sieť je dokonalá tréningová pomôcka pre zdokonaľovanie zručností, ako sú prihrávky, streľba, chytanie v bráne alebo hlavičky.   Rozvíja koordináciu a presnosť. Skvelý spôsob, ako môžu rodičia tráviť voľný čas spolu so ..
44,70€
Cena bez DPH:37,25€
Tréningové kužele - 50 kuželov v 5 farbách Extrémne praktické tréningové disky v 5 intenzívnych kontrastných farbách! Sú ideálne na organizovanie tréningového priestoru alebo na rozdelenie do tímov v tímových športoch. Umožňujú pohodlne označiť zóny a oblasti hry na tréning. Okrem toho obsahuje..
11,90€
Cena bez DPH:9,92€