Hlavné menu
Produkty v košíku

Ostatné športy

Tu nájdete široký výber vybavenia pre rôzne športy, ktoré nezapadajú do tradičných kategórií. Ponúkame futbalové bránky, ktoré sú ideálne pre zábavné zápasy so svojimi priateľmi na dvore alebo v parku. Pre športové aktivity,... Pokračovať
Futbalová bránka s loptou 156 x 70 x 107 cm Precvičte si presnosť a staňte sa futbalovým šampiónom! Táto skvelá sada ukradne srdce každého zanieteného futbalového fanúšika. Môžete si byť istí, že táto vzrušujúca hra vás udrží v napätí na celé hodiny. Veľká bránka s podložkou, do ktorej boli vyrez..
23,40€
Cena bez DPH:19,50€
Kontaktné boxerské bandáže na ruky 4m x 2ks Kontaktné boxerské bandáže na ruky 4m x 2ks
Novinka
Boxerské bandáže na ruky 4m x 2ks Boxerské obväzy sú nezameniteľným doplnkom pre každého, kto sa venuje bojovým umeniam. Ich hlavným účelom je ochrana a podpora rúk počas náročných tréningov. Výhody: Ochranná funkcia: Bandáže chránia palec, zápästie a záprstnú kosť pred odreninami a zraneniami. H..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
Mechanické počítadlo s nulovaním - kovové Mechanické ručné počítadlo, ktoré sa nikdy neprepne samo, pretože na tlačidlo, ktoré mení počet treba vydať určitú silu. S týmto prístrojom môžete presne registrovať všetky početné operácie, ako snímanie priebehov pohybu,  počítanie kusového tovaru atď. ..
2,00€
Cena bez DPH:1,67€
Mechanické počítadlo s nulovaním - plastové Mechanické ručné počítadlo, ktoré sa nikdy neprepne samo, pretože na tlačidlo, ktoré mení počet treba vydať určitú silu. S týmto prístrojom môžete presne registrovať všetky početné operácie, ako snímanie priebehov pohybu,  počítanie kusového tovaru atď..
1,80€
Cena bez DPH:1,50€
Mini basketbalový kôš s loptou Kompletný mini basketbalový set je skvelá hračka pre aktívnych ľudí. Ideálne na hranie vonku. Sada obsahuje všetko potrebné príslušenstvo ako loptu a guľôčkovú pumpu s ihlou. Veľmi jednoduchá montáž pomocou priložených komponentov. Špecifikácie: kompletný mini b..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Nastaviteľná futbalová odrážacia sieť 100 x 100 cm Táto futbalová odrážacia sieť je dokonalá tréningová pomôcka pre zdokonaľovanie zručností, ako sú prihrávky, streľba, chytanie v bráne alebo hlavičky.   Rozvíja koordináciu a presnosť. Skvelý spôsob, ako môžu rodičia tráviť voľný čas spolu so ..
44,70€
Cena bez DPH:37,25€
Helmet Clean & Fresh prémiový osviežovač športových heliem a doplnkov, 100ml Účinný prípravok, ktorý dokonale osvieži všetky druhy prilieb, klobúkov, rukavíc a obuvi. Jeho systematické používanie zaručuje elimináciu nepríjemných pachov a zaručuje trvanlivosť príjemnej vône. Obsahuje nanočastice s..
5,70€
Cena bez DPH:4,75€
Digitálne počítadlo s nulovaním na prst Digitálne počítadlo s nulovaním na prst (Clicker), ľahké a praktické počítadlo s univerzálnym použitím. Vynikajúci gadget užitočný pri práci a zaujímavý nápad na malý darček. Teraz ponúkame nový model s jasným LCD displejom! Vlastnosti: Úplne nový, vy..
1,30€
Cena bez DPH:1,08€
Sada chráničov s helmou na skateboard, červená Nehody sa stanú každému, no stojí za to minimalizovať ich následky. Prilba a chrániče ochránia dieťa pred akýmikoľvek telesnými zraneniami, ktoré môžu nastať pri páde. Dobre zvolená prilba je zárukou bezpečného bláznenia na kolieskových korčuliach, i..
10,80€
Cena bez DPH:9,00€
Svietiace kolieska na topánky - pre deti Ak už vaše ratolesti nebaví jazdiť iba na kolieskových korčuliach či klasicky chodiť, sú tu pre nich práve tieto zábavné kolieska. Jednoducho upevniteľné kolieska na topánky, ktoré sú vhodné pre všetky deti od 3 rokov veku. Svojim prepracovaným prevedením..
8,60€
Cena bez DPH:7,17€
Profesionálny sisalový terč so 6 šípkami SHT-50 Naša vysokokvalitná terčová sada pozostáva zo sisalového terču a 6 šípok s oceľovými hrotmi, a je vynikajúcou voľbou pre profesionálov aj začiatočníkov. Terč je vyrobený zo sisalu vysokej kvality. Má špeciálne vodiče, ktoré zabezpečia zlepšenie ..
24,90€
Cena bez DPH:20,75€
Tréningové kužele - 50 kuželov v 5 farbách Extrémne praktické tréningové disky v 5 intenzívnych kontrastných farbách! Sú ideálne na organizovanie tréningového priestoru alebo na rozdelenie do tímov v tímových športoch. Umožňujú pohodlne označiť zóny a oblasti hry na tréning. Okrem toho obsahuje..
12,00€
Cena bez DPH:10,00€