Hlavné menu
Produkty v košíku

Výtvarné potreby

Pre tvorbu dokonalého umenia a tvorivé diela sú potrebné kvalitné výtvarné potreby. Prezrite si našu ponuku, kde nájdete rôzne druhy farieb, fixiek, sád na maľovanie, a ďalšie potrebné nástroje, ktoré pomôžu vašim deťom... Pokračovať
Profesionálna sada ceruziek na kreslenie pre nováčikov a skúsených skicárov 19 ks Profesionálna sada na kreslenie pre nováčikov alebo skúsených skicárov. Začnite kresliť hneď, ako otvoríte balík. Sada so 100 stranovým skicárom strednej gramáže, profesionálnym skicárskym papierom bez šmúh, priprav..
12,50€
Cena bez DPH:10,42€
Sada injekčných striekačiek s tupými ihlami a fľaštičkami na ozdobu Sada injekčných striekačiek s tupými ihlami a fľaštičkami na zdobenie. Široká škála aplikácií aplikátorov pre použitie na éterické oleje, hobby produkty, tmely, presné priemyselné aplikácie, plniace a meracie kvapaliny, lepidlá, ..
8,90€
Cena bez DPH:7,42€
Skicár s ideálnou textúrou na zdokonalenie rôznych techník kresby 2 ks x 100 str. x 89 gKvalitný Papier na Umelecké Diela s Možnosťou Suchých Médii – Vymazateľné a Odnímateľné Strany proti Rozmazaniu – 89 g, 200 Listov, Lisovali za Studena Luxusný skicár s ideálnou textúrou na zdokonalenie rôzny..
19,80€
Cena bez DPH:16,50€
Sada farieb na textil - 24ks. 180ml Výhody: KRÁSNE FARBY NA VÝBER: Sada obsahuje až 24 rôznych jedinečných výrazných farieb, vrátane strieborných a zlatých, pre širokú paletu kreatívnych možností. UNIVERZÁLNE POUŽITIE: Farby sú ideálne na zdobenie všetkých druhov látok a materiálov, s výbornou kr..
13,90€
Cena bez DPH:11,58€
Maliarsky stojan 170 cm + puzdro Ľahký a stabilný stojan vyrobený z hliníka. Pevne namontovaný hák umožňuje zavesiť závažie a zvýšiť hmotnosť súpravy, čo môže zlepšiť prácu v silnom vetre. Stojan má 3-segmentové nastaviteľné nohy, vďaka ktorým prispôsobíte každý rám obrazu stojanu. Nebudete musi..
8,90€
Cena bez DPH:7,42€
Za sucha stierateľné fixy na tabuľu, 4 kusy Praktické, rýchloschnúce fixky v krabičke. Ľahko odstrániteľné z povrchu tabuľy, nezanechávajú na nej žiadne trvalé nežiaduce stopy. Určené pre biele tabule, ale dajú sa použiť aj na iné povrchy, napríklad fóliu alebo sklo. Vlastnosti produktu: šik..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Veľká súprava obojstranných fixiek XXL 168 ks Veľká súprava obojstranných fixiek XXL 168 ks
Top
Sada obojstranných fixiek XXL 168 ks Sada 168 fixiek v nasýtených rôznych farbách je ponukou pre všetkých, ktorí začínajú svoje dobrodružstvo s kreslením, a pre tých, ktorí kreslia každý deň. Dokonalá pigmentácia alkoholového atramentu obsiahnutého vo fixkách zaručuje, že kresby nimi vyrobené bu..
28,70€
Cena bez DPH:23,92€
Kreatívne fixky na maľovanie na vodu 12 ks Stručný popis: Kreatívna zábava pre deti aj dospelých! Tieto fixky sú ideálne pre kreslenie a maľovanie na vodu, ako aj na papier alebo tabuľu. Bezpečné, netoxické a všestranné, sú perfektnou voľbou pre rozvoj predstavivosti a kreativity. Podrobný po..
6,90€
Cena bez DPH:5,75€
Profesionálna sada kvalitných ceruziek na kreslenie pre nováčikov a skúsených profesionálov 125 ks Profesionálna sada na kreslenie pre nováčikov alebo skúsených profesionálov. Začnite kresliť hneď, ako otvoríte balík. Sada so 10 stranovým skicárom 100g papierom. Sada obsahuje 120 kusov profesioná..
51,70€
Cena bez DPH:43,08€
Profesionálna sada na akvarelové maľovanie pre nováčikov a skúsených profesionálov 40 ks Perfektná prémiová profesionálna sada na akvarelové maľovanie, sada na ľahké maľovanie akvarelovými farbami pre začiatočníkov až po profesionálnych výtvarníkov. Sada s 12 stranovým blokom akvarelového profesi..
44,50€
Cena bez DPH:37,08€
Maľovanie podľa čísel: Horská krajina – Vaša cesta k umeleckému majstrovstvu (40 x 50 cm) Preneste sa do sveta umenia so sadou Maľovanie podľa čísel: Horská krajina a odhaľte v sebe skrytého umelca. Táto sada je navrhnutá tak, aby vám poskytla nielen úplný súbor nástrojov potrebných na vytvorenie..
9,00€
Cena bez DPH:7,50€
Maľovanie podľa čísel: Eiffelova veža (40 x 50 cm) Preneste sa do sveta umenia so sadou Maľovanie podľa čísel: Eiffelova veža a odhaľte v sebe skrytého umelca. Táto sada je navrhnutá tak, aby vám poskytla nielen úplný súbor nástrojov potrebných na vytvorenie dych berúceho diela, ale aj neopakovat..
9,00€
Cena bez DPH:7,50€