Hlavné menu
Produkty v košíku

Výtvarné potreby

Pre tvorbu dokonalého umenia a tvorivé diela sú potrebné kvalitné výtvarné potreby. Prezrite si našu ponuku, kde nájdete rôzne druhy farieb, fixiek, sád na maľovanie, a ďalšie potrebné nástroje, ktoré pomôžu vašim deťom... Pokračovať
Akrylové farby 12 ks, 100 ml Sada obsahuje až 12 rôznych jedinečných výrazných farieb, ktoré sa dajú pohodlne miešať a poskytujú tak krásnu farebnú paletu. Farby sú skvelé pre profesionálneho umelca, kutila alebo dieťa. Môžu byť natreté na rôzne povrchy. Vďaka otvárateľnej tube sa jednoducho naná..
20,40€
Cena bez DPH:17,00€
Akrylové fixky - sada 12 ks Akrylové fixky sú nástrojom na písanie alebo maľovanie. Akrylová farba rýchlo schne a vytvára trvanlivé, oderuvzdorné a vodeodolné značenie. Akrylové fixky sú obľúbené u umelcov, nadšencov a profesionálov pre ich všestrannosť a možnosť použitia na rôzne povrchy. Dobre pos..
11,00€
Cena bez DPH:9,17€
Gélové perá sada XXL 140 ks XXL SET - sada pier obsahuje až 140 rôznych farieb gélových písacích potrieb. Je vybavená rôznymi farbami, vrátane metalických, trblietavých, viacfarebných a fluorescenčných. PRÍRUČNÁ TAŠKA S RÚČKOU - celá sada je zabalená v praktickom kufríku, akým je napríklad prieh..
29,60€
Cena bez DPH:24,67€
Grafická rukavica na kreslenie - čierna  Rukavicu môžu používať praváci aj ľaváci - padne na obe ruky. Široký rozsah použitia: grafické tablety a dokonca aj jednoduché skicovanie na rôzne povrchy (napr. papier, tabuľa, stena). Nedrhne pracovnú plochu, ale zabraňuje odskakovaniu prstov alebo boku..
1,80€
Cena bez DPH:1,50€
Stierateľné perá - zvieratká 4 ks Sada pozostáva zo 4 pier. Každé z nich má inú farbu a predstavuje iné zvieratko. Tento set určite osloví každého malého umelca. Vďaka zmazateľnému atramentu ľahko odstránite malú chybičku alebo celé slovo. Guma sa nachádza na konci pera. Prasiatko, panda, myš a p..
4,40€
Cena bez DPH:3,67€
Hliníkový maliarsky stojan 160 cm + puzdro Ľahký a stabilný stojan je vyrobený z hliníka. Má 3-segmentové nastaviteľné nohy, takže každý rám obrazu viete prispôsobiť stojanu. Nohy sú zakončené samonivelačnými protišmykovými prvkami, takže stojan je chránený proti pádu pri práci a poškriabaniu po..
9,80€
Cena bez DPH:8,17€
Hliníkový maliarsky stojan čierny 170 cm Ľahký a stabilný maliarsky stojan vyrobený z hliníka. Veľmi ľahký a odolný. Perfektný pre prácu doma a predovšetkým vonku, umožňuje elegantne prezentovať svoju prácu - fotografie, maľby, grafiky. Maximálna pracovná výška do 150 cm umožní správne vystaveni..
11,30€
Cena bez DPH:9,42€
Maliarsky stojan 170 cm + puzdro Ľahký a stabilný stojan vyrobený z hliníka. Pevne namontovaný hák umožňuje zavesiť závažie a zvýšiť hmotnosť súpravy, čo môže zlepšiť prácu v silnom vetre. Stojan má 3-segmentové nastaviteľné nohy, vďaka ktorým prispôsobíte každý rám obrazu stojanu. Nebudete musi..
8,40€
Cena bez DPH:7,00€
Profesionálna sada ceruziek na kreslenie pre nováčikov a skúsených skicárov 19 ks Profesionálna sada na kreslenie pre nováčikov alebo skúsených skicárov. Začnite kresliť hneď, ako otvoríte balík. Sada so 100 stranovým skicárom strednej gramáže, profesionálnym skicárskym papierom bez šmúh, priprav..
17,90€
Cena bez DPH:14,92€
Profesionálna sada na kreslenie pre nováčikov alebo skúsených skicárov 34 ks Profesionálna sada na kreslenie pre nováčikov alebo skúsených skicárov. Začnite kresliť hneď, ako otvoríte balík. Sada so 100 stranovým skicárom strednej gramáže, profesionálnym skicárskym papierom bez šmúh, pripraveným ..
28,40€
Cena bez DPH:23,67€
Sada na maľovanie a skicovanie 32 ks Celá sada je uzavretá v elegantnom kufríku. Vďaka ochranným gumičkám má každý výrobok svoje miesto, takže ich skladovanie a preprava je jednoduchá. Všetko sa zapína na zips. Univerzálna aplikácia - sadu môžu rovnako využiť starší aj mladší ľudia. Je doporu..
13,80€
Cena bez DPH:11,50€
Sada na maľovanie a skicovanie 72ks Sada na maľovanie a skicovanie je uzavretá v elegantnom kufríku. Jeho čierna farba pristane ženám, mužom, dievčatám aj chlapcom. Vďaka elastickým pásikom má každý výrobok svoje miesto, takže ich skladovanie a prenášanie je jednoduché. Kufrík je vybavený jednou ..
27,20€
Cena bez DPH:22,67€