Hlavné menu
Produkty v košíku

Ortopedické

Ak vás trápia problémy s nohami alebo chodidlami, naše ortopedické vložky sú pre vás ideálnym riešením. Tieto vložky poskytujú individuálnu oporu a korekciu pre rôzne ortopedické problémy, ako je plochá noha, nadmerné prepätie... Pokračovať
Anatomicky tvarované kožené vložky do topánok Foot Morning Nova, veľkosť 45 Vložky do topánok NOVA sú vyrobené z prírodnej, rastlinne vyčiňovanej ovčej kože, anatomicky tvarovaného plastového profilu (výstuhy), latexovej podložky a penového materiálu v pätovej časti. Prírodná ovčia koža: Prírodnú..
6,20€
Cena bez DPH:5,17€
Anatomicky tvarované kožené vložky do topánok - Foot Morning Elastic, veľkosť 45 Vložky do topánok ELASTIC sú vyrobené z prírodnej, rastlinne vyčiňovanej ovčej kože, plastového profilu (výstuhy) s anatomickým tvarovaním a penovej časti umiestnenej v pätovej časti. Prírodnú ovčiu kožu vyrába garbiare..
6,20€
Cena bez DPH:5,17€
Anatomicky tvarovaná vložka podporujúca pozdĺžnu klenbu chodidla Foot Morning Senkfusskeil, veľkosť 41-43 Vyrobené z vysoko kvalitnej ovčej kože vyčiňovanej rastlinnou úpravou, ktorá saje pot, a špeciálne tvarovaného materiálu moosgummi. Prírodnú ovčiu kožu vyrába garbiareň s certifikátom LWG, potvr..
5,40€
Cena bez DPH:4,50€
Kožené ortopedické vložky do dámskej obuvi Foot Morning Exclusiv, veľkosť 42 Vložky 3 dĺžky, vyrobené z ovčej kože, textilného materiálu a latexovej peny. Prírodná koža absorbuje pot vylučovaný chodidlami a penová podšívka v prednej časti poskytuje pocit mäkkosti a pohodlia. Zabudovaná podložka pria..
7,50€
Cena bez DPH:6,25€
Kožené ortopedické vložky do topánok Foot Morning City, dámske, veľkosť 41 Elegantné a pohodlné vložky vyrobené z najkvalitnejšej ovčej kože a prírodného korku. Dôkladne lemujú spodok topánok. Koža absorbuje pot, čo znižuje pocit mokrých nôh. Prírodný korok dokonale tlmí a izoluje, a zároveň je ľahk..
5,60€
Cena bez DPH:4,67€
Kožené ortopedické vložky do topánok Foot Morning City, pánske, veľkosť 45 Elegantné a pohodlné vložky vyrobené z najkvalitnejšej ovčej kože a prírodného korku. Dôkladne lemujú spodok topánok. Koža absorbuje pot, čo znižuje pocit mokrých nôh. Prírodný korok dokonale tlmí a izoluje, a zároveň je ľahk..
6,20€
Cena bez DPH:5,17€
Kožené vložky do topánok s aktívnym uhlím absorbujúcim pot Foot Morning Anatomic, veľkosť 45 Vložky do topánok ANATOMIC sú vyrobené z prírodnej ovčej kože vyčiňovanej rastlinným pôvodom. Kombinácia tvarovanej latexovej peny a vrstvy plochej latexovej peny s aktívnym uhlím zaisťuje vysoký komfort pou..
7,30€
Cena bez DPH:6,08€
Kožené vložky do topánok s aktívnym uhlím absorbujúcim pot Foot Morning Deluxe, 46 Vrchná vrstva vložiek je vyrobená z prírodnej ovčej kože vyčinenej rastlinnými činiteľmi. Kombinácia latexovej peny s aktívnym uhlím, anatomický plastový profil (výstuha), latexový vankúšik a pätový tlmiaci profil tie..
9,40€
Cena bez DPH:7,83€
Kožené vložky do topánok s gélovými vložkami a aktívnym uhlím Foot Morning Gel Deluxe, 45 Profilované vložky s technológiou Gel Pad Technology určené na každodenné nosenie pre ľudí s bolesťami chodidiel. Vrchná vrstva vložky je vyrobená z prírodnej kože, ktorá absorbuje pot vylučovaný chodidlami. Sp..
11,50€
Cena bez DPH:9,58€
Ortopedické vložky do topánok Relax Shock Absorber 36 Pohodlné ortopedické stielky do obuvi brániace prepadnutiu pozdĺžnej a priečnej klenby chodidla. Vďaka použitiu ortopedického profilu je rovnomerne rozdelenie tlaku na spodnej strane prednej časti chodidla. Použitý penový materiál robí stielku..
7,50€
Cena bez DPH:6,25€
Ortopedické 2/3 kožené vložky do topánok Bolero 45 Pohodlné 2/3 ortopedické stielky do obuvi zabraňujúce prepadu pozdĺžnej a priečnej klenby. Vďaka použitiu ortopedického profilu je rovnomerne rozdelenie tlaku na spodnej strane chodidla. Vložená funcia tlmiča nárazov, výrazne znižuje mikrošoky vy..
7,50€
Cena bez DPH:6,25€
Ortopedické kožené vložky do topánok RELAX gel 36 Pohodlné ortopedické stielky do obuvi určené pre ľudí s plochým chodidlom, zníženou pozdĺžnou klenbou, vbočeným chodidlom, bolesťami v oblasti päty, alebo II, III a IV metatarzálnej kosti a pätnou ostrohou. Stielky výborne absorbujú pot a eliminuj..
9,60€
Cena bez DPH:8,00€