Hlavné menu
Produkty v košíku

Starostlivosť o záhradu

Ak máte záhradu, tak starostlivosť o ňu je proste nevyhnutná. Aerácia je veľmi potrebná činnosť pre záhradu. My Vám ponúkame praktický sandálový prevzdušňovač na pohodlné prevzdušňovanie zelených plôch a trávnikov. Radi sa pohybujete v prírode a potrebujete praktickú pomôcku, s ktorou si pri rôznych situáciách ľahko pomôžete? Tak to vyskúšajte praktické ľahko rozkladacie univerzálne náradie.
6 dielna sada záhradného náradia 6 dielna sada záhradného náradia
-23 %
6 dielna sada záhradného náradia Sada 6 mimoriadne užitočných záhradných pomôcok. Je to skutočná nevyhnutnosť pre každého záhradkára, ktorý sa rád stará o svoju záhradku. Súprava obsahuje dve záhradné lopaty, hrable a záhradnícke pazúry, motyku s pazúrmi a metlu. Nástroje sú kompaktné a zaber..
18,70€ 24,30€
Cena bez DPH:15,58€
Akumulátorový postrekovač 16l Akumulátorový postrekovač 16l
-23 %
Akumulátorový postrekovač 16l Akumulátorový postrekovač je ľahko použiteľné zariadenie, ktoré je vynikajúcou alternatívou k ručným alebo benzínovým postrekovačom. Používa sa na prevenciu chorôb rastlín a odstraňovanie škodcov na veľkých plantážach a poliach obilnín, záhradách, kvetoch, ovocných..
69,00€ 89,70€
Cena bez DPH:57,50€
Akumulátorový postrekovač 8l Akumulátorový postrekovač 8l
-23 %
Akumulátorový postrekovač 8l Akumulátorový postrekovač je ľahko použiteľné zariadenie, ktoré je vynikajúcou alternatívou k ručným alebo benzínovým postrekovačom. Používa sa na prevenciu chorôb rastlín a odstraňovanie škodcov na veľkých plantážach a poliach obilnín, záhradách, kvetoch, ovocných s..
53,50€ 69,60€
Cena bez DPH:44,58€
Areátor - sandále na prevzdušňovanie trávnika Areátor - sandále na prevzdušňovanie trávnika
-23 %
Areátor - sandále na prevzdušňovanie trávnika Praktický sandálový prevzdušňovač sa používa na pohodlné prevzdušňovanie zelených plôch a trávnikov. Nasuňte ich na obuv, nastavte popruhy na veľkosť nohy a môžete ľahko vykonávať čistenie záhrad pri starostlivosti o trávnik! Aerácia nikdy nebola tak poh..
9,20€ 12,00€
Cena bez DPH:7,67€
Čepeľová hlava, čepeľ pre kosu Čepeľová hlava, čepeľ pre kosu
-23 %
Čepeľová hlava, čepeľ pre kosu Univerzálny rezný kotúč pre krovinorezy a benzínové vyžínače. Ideálne na kosenie kríkov, tŕstia, tráv a buriny. Pasuje na zariadenia väčšiny výrobcov (vybavené štandardným 25,4 mm držiakom). Je vybavený až 3 obojstrannými reznými hranami s vysokou tvrdosťou čepele (..
4,70€ 6,10€
Cena bez DPH:3,92€
Drôtený čistiaci kotúč ku krovinorezu Drôtený čistiaci kotúč ku krovinorezu
-23 %
Drôtený čistiaci kotúč ku krovinorezu Univerzálny kefový kotúč pre krovinorezy a benzínové vyžínače trávnika. Ideálne na odstraňovanie kríkov, tŕstia, trávy alebo buriny z tvrdých povrchov (napríklad dlažobných dosiek). Hodí sa pre väčšinu zariadení (dodáva sa so štandardným 25,4 mm držiakom). Je..
13,40€ 17,40€
Cena bez DPH:11,17€
Markíza, plachta, tienidlo proti slnku - trojuholník Markíza, plachta, tienidlo proti slnku - trojuholník
-23 %
Markíza, plachta, tienidlo proti slnku - trojuholník Plachta proti slnku so šnúrami na upevnenie. Na každom rohu kovové kruhy/otvory na háky, alebo šnúry, materiál plachty pevna príjemná kvalitná tkanina, jednoduchá údržba, praktická prenosná taška s uškami. Rozmery: Plachta proti slnku 3,6 x 3,6 ..
14,90€ 19,40€
Cena bez DPH:12,42€
Markíza, plachta, tienidlo proti slnku - trojuholník Markíza, plachta, tienidlo proti slnku - trojuholník
-23 %
Markíza, plachta, tienidlo proti slnku - trojuholník Plachta proti slnku so šnúrami na upevnenie. Na každom rohu kovové kruhy/otvory na háky, alebo šnúry, materiál plachty pevna príjemná kvalitná tkanina, jednoduchá údržba, praktická prenosná taška s uškami. Rozmery: Plachta proti slnku 3,6 x 3,6 ..
14,90€ 19,40€
Cena bez DPH:12,42€
Multifunkčná skladacia lopatka 41 cm Multifunkčná skladacia lopatka 41 cm
-24 %
Multifunkčná skladacia lopatka 41 cm Kvalitná skladacia lopatka je multifunkčné náradie, ktoré okrem klasickej funkcie lopaty slúži aj ako bager, sekera a krompáč. Lopatka a rukoväť sú vyrobené z odolnej, kvalitnej ocele a potiahnuté farbou, ktorá chráni proti korózii. Lopatka môže byť použitá ak..
6,50€ 8,50€
Cena bez DPH:5,42€
Multifunkčná skladacia lopatka 48 cm, čierna Multifunkčná skladacia lopatka 48 cm, čierna
-23 %
Multifunkčná skladacia lopata 48 cm, čierna Skladacia lopatka je šikovná pomôcka, ktorá nesmie chýbať žiadnemu hľadačovi pokladov. Je ľahká a skladacia, takže sa hravo zmestí do batohu a nebude pritom zaberať veľa miesta. Navyše sa dá schovať do praktického obalu s pútkom, vďaka ktorému si ju môž..
12,90€ 16,80€
Cena bez DPH:10,75€
Multifunkčná skladacia lopatka 48 cm, zelená Multifunkčná skladacia lopatka 48 cm, zelená
-23 %
Multifunkčná skladacia lopata 48 cm, zelená Skladacia lopatka je šikovná pomôcka, ktorá nesmie chýbať žiadnemu hľadačovi pokladov. Je ľahká a skladacia, takže sa hravo zmestí do batohu a nebude pritom zaberať veľa miesta. Navyše sa dá schovať do praktického obalu s pútkom, vďaka ktorému si ju môž..
12,90€ 16,80€
Cena bez DPH:10,75€
Multifunkčná skladacia lopatka 58 cm, čierna Multifunkčná skladacia lopatka 58 cm, čierna
-23 %
Multifunkčná skladacia lopata 58 cm, čierna Exkluzívna skrutkovacia 58 cm multifunkčná lopatka s rozmermi lyžice 12 x 15 cm je ideálna pre všetkých turistov, trampov, rybárov, militaristov, hráčov airsoftu a paintballu, hľadačov pokladov a milovníkov outdoorových aktivít všetkého druhu. Univerzál..
18,20€ 23,70€
Cena bez DPH:15,17€