Hlavné menu
Produkty v košíku

Masážne oleje

Práve ste našli riešenie na každý problém – tieto bylinkové oleje sú vhodné nielen na masáž! Môžete ich používať aj ako kloktadlo, na osobnú hygienu či starostlivosť o chodidlá. Tento zázrak vo fľaštičke má toľko... Pokračovať
111 Kräuter olej 100 ml 111 Kräuter olej 100 ml
Top
Kräuter olej 111 je vyrobený zo 111-tich liečivých bylín a éterických olejov Odstraňuje pocit únavy z celého tela. Pôsobí dobre pri strese, únave  a bolesti hlavy. Používa sa pri zápaloch ústnej dutiny, odstraňuje bolesť zubov. Vhodný je  i na herpesy, opary a na ranky po uštipnutí hmyzom. Kräuter o..
5,40€
Cena bez DPH:4,50€
Masážny olej TOMFIT - orchidea 5 l   Masážny olej orchidea prispieva k omladeniu pokožky, vyživuje a regeneruje pokožku. Pomáha pri zvýšenej duševnej námahe, depresiách a strese. Jemná vôňa orchidey navodzuje príjemný pocit uvoľnenia a vitality.   Vlastnosti masážneho oleja s vôňou orchidey: omladz..
50,60€
Cena bez DPH:42,17€
Protizápalový liečivý olej Golden Star, 5 ml V srdci vietnamskej tradície, kde príroda a medicína idú ruka v ruke, sa zrodil originálny liečivý olej, ktorý predstavuje zlatý štandard v prírodnej starostlivosti. Tento liečivý olej, vyrobený vo Vietname, je majstrovským dielom vyrobeným z 100% prírodn..
3,40€
Cena bez DPH:2,83€
EMSPOMA masážny makadamiový telový olej 500 mlSpojte prírodu a luxusnú starostlivosť o pokožku s EMSPOMA Makadamiovým telovým olejom. Tento exkluzívny produkt je formulovaný tak, aby poskytoval intenzívnu hydratáciu, výživu a ochranu pre všetky typy pokožky. Vďaka obsahu vysokej kvality makadamiovéh..
10,50€
Cena bez DPH:8,75€
110 Krauter ol bylinkový olej 100 ml 110 Krauter ol bylinkový olej 100 ml
Top
Kräuter olej 110 je vyrobený zo 110-tich liečivých bylín a éterických olejov. Odstraňuje pocit únavy z celého tela. Pôsobí dobre pri strese, únave  a bolesti hlavy. Používa sa pri zápaloch ústnej dutiny, odstraňuje bolesť zubov. Vhodný je  i na herpesy, opary a na ranky po uštipnutí hmyzom. Kräuter..
6,20€
Cena bez DPH:5,17€
EMSPOMA parafínový olej, 500 ml Hlavnou výhodou neutrálneho parafínového oleja je jeho úplná stálosť a schopnosť pôsobiť priaznivo na pokožku, dokonca aj na tie najcitlivejšie typy. Jeho jedinečná receptúra je obohatená o príjemnú škoricovú vôňu, ktorá zároveň poskytuje relaxačné účinky pri masáži. ..
6,10€
Cena bez DPH:5,08€
Osviežujúci balzam na bolesť Thien Thao, 6ml Objavte krásu prírodného uzdravenia s osviežujúcim balzamom Thien Thao, 6ml, navrhnutým tak, aby prinášal okamžitú úľavu a revitalizáciu vášho tela aj mysle. Tento klenot tradičnej medicíny sa stane vašim spojencom v boji proti bežným aj menej obvyklým zd..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€
Pravá čokoláda na masáže Chocolate Massage, 700g Masáž čokoládou patrí medzi módne trendy a tieto skrášľujúce procedúry sú vo všetkých wellness centrách v poslednom čase veľmi obľúbené. Kakao v čokoláde obsahuje antioxidanty, aminokyseliny a minerály. Zabraňuje prenikaniu voľných radikálov a má harm..
27,80€
Cena bez DPH:23,17€
Osviežujúci balzam na bolesť Thien Thao, 12ml Objavte krásu prírodného uzdravenia s osviežujúcim balzamom Thien Thao, 12ml, navrhnutým tak, aby prinášal okamžitú úľavu a revitalizáciu vášho tela aj mysle. Tento klenot tradičnej medicíny sa stane vašim spojencom v boji proti bežným aj menej obvyklým ..
4,50€
Cena bez DPH:3,75€
Osviežujúci balzam na bolesť Thien Thao, 2,5 ml Objavte krásu prírodného uzdravenia s osviežujúcim balzamom Thien Thao, navrhnutým tak, aby prinášal okamžitú úľavu a revitalizáciu vášho tela aj mysle. Tento klenot tradičnej medicíny sa stane vašim spojencom v boji proti bežným aj menej obvyklým zdra..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€
EMSPOMA parafínový olej, 500 ml Hlavnou výhodou neutrálneho parafínového oleja je jeho úplná stálosť a schopnosť pôsobiť priaznivo na pokožku, dokonca aj na tie najcitlivejšie typy. Jeho jedinečná receptúra je obohatená o príjemnú škoricovú vôňu, ktorá zároveň poskytuje relaxačné účinky pri masáži. ..
6,10€
Cena bez DPH:5,08€
Olej EMSPOMA BASIC Clean 500 ml Hlavnou výhodou neutrálneho parafínového oleja EMSPOMA BASIC Clean je jeho úplná stálosť a neutralita. Tento olej je formulovaný tak, aby bol maximálne šetrný k pokožke, čo z neho robí ideálny produkt pre jedincov s citlivou alebo náchylnou pokožkou k podráždeniam. Je..
4,80€
Cena bez DPH:4,00€