Hlavné menu
Produkty v košíku

Preprava a cestovanie

Ak sa plánujete vydať na dobrodružnú cestu s vaším miláčikom, alebo len potrebujete prepraviť svoju mačku, mali by ste mať vhodné vybavenie. Pozrite si našu ponuku produktov, kde nájdete prepravné tašky, pohodlné a bezpečné... Pokračovať
Pohodlná a bezpečná autosedačka pre psa, mačku, králika, čierna V aute by ste sa mali vždy starať o bezpečnosť štvornohých pasažierov. Veľmi dobrým riešením je v tomto prípade nosič zvieratiek do auta. Pri umiestnení psa do nej sa nemusíte báť, že sa dostane do pedálov alebo spadne zo sedačky pr..
17,80€
Cena bez DPH:14,83€
Prepravná taška pre mačku a psa, rozkladacia Skladacia taška - nosič pre mačku alebo psa na rameno. Vďaka premyslenému dizajnu zaberá v zloženom stave málo miesta. Po rozložení bočných komôr sa z nej môže stať priestranná ohrádka. Taška má na spodnej strane pohodlné mäkké vložky. Všetky steny maj..
38,30€
Cena bez DPH:31,92€
Prepravná taška pre psíkov a mačky - krémová  Prenosná taška pre malé domáce zvieratá je ideálna na akékoľvek vzdialenosti. Extrémne pohodlný dizajn poskytne pohodlie vám aj zvieratkám. Pevný materiál, z ktorého bola taška vyrobená, ako aj pevná rukoväť a nastaviteľný ramenný popruh zaisťujú dlh..
15,30€
Cena bez DPH:12,75€
Prepravná taška pre psíkov a mačky - šedá Pohodlná taška na prenášanie psa, mačky alebo králika. Doplnok je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý je bezpečný pre zvieratá. Pohodlná vystužená konštrukcia navyše poskytuje plný komfort prepravovanému / nesenému zvieraťu. Prepravník je určený pre z..
15,10€
Cena bez DPH:12,58€
Prepravná taška pre psíkov a mačky XXL - červená Prenosná taška pre malé domáce zvieratá ideálna pre pohyb na akékoľvek vzdialenosti. Extrémne pohodlný dizajn poskytne pohodlie pre vás aj pre zvieratá. Silný materiál, z ktorého bol transportér vyrobený, ako aj pevná rukoväť a nastaviteľný ramenný p..
22,70€
Cena bez DPH:18,92€
Prepravná taška pre psíkov a mačky XXL - čierna Prenosná taška pre malé domáce zvieratá ideálna pre pohyb na akékoľvek vzdialenosti. Extrémne pohodlný dizajn poskytne pohodlie pre vás aj pre zvieratá. Silný materiál, z ktorého bol transportér vyrobený, ako aj pevná rukoväť a nastaviteľný ramenný po..
15,60€
Cena bez DPH:13,00€
Prepravná taška pre psíkov a mačky XXL - sivá Kvalitná prepravná taška pre malé domáce zvieratá. Je ideálna na presun vašej mačky alebo králika na akúkoľvek vzdialenosť. Mimoriadne pohodlné prevedenie zaistí pohodlie vám aj zvieratku. Pevný materiál, z ktorého je taška vyrobená, pevná rukoväť a n..
19,00€
Cena bez DPH:15,83€
Prepravná taška pre psíkov a mačky XXL - tyrkysová Prenosná taška pre malé domáce zvieratá ideálna pre pohyb na akékoľvek vzdialenosti. Extrémne pohodlný dizajn poskytne pohodlie pre vás aj pre zvieratá. Silný materiál, z ktorého bol transportér vyrobený, ako aj pevná rukoväť a nastaviteľný ramenný..
17,10€
Cena bez DPH:14,25€
Prepravná taška pre psov a mačky, čierna Prepravná taška je dokonalým riešením pre pohodlnú prepravu domácich miláčikov pri cestovaní autobusom, vlakom alebo k veterinárovi. Má elegantný vzhľad, ľahko sa prenáša a je vyrobená z pevného a odolného materiálu. Taška je vybavená pohodlnou rukoväť..
24,20€
Cena bez DPH:20,17€
Prepravná taška pre psov a mačky, čierna s bodkami Prepravná taška je dokonalým riešením pre pohodlnú prepravu domácich miláčikov pri cestovaní autobusom, vlakom alebo k veterinárovi. Má elegantný vzhľad, ľahko sa prenáša a je vyrobená z pevného a odolného materiálu. Taška je vybavená pohodln..
8,40€
Cena bez DPH:7,00€
Prepravná taška pre psov a mačky, čierna s labkami Prepravná taška je dokonalým riešením pre pohodlnú prepravu domácich miláčikov pri cestovaní autobusom, vlakom alebo k veterinárovi. Má elegantný vzhľad, ľahko sa prenáša a je vyrobená z pevného a odolného materiálu. Taška je vybavená pohodln..
8,40€
Cena bez DPH:7,00€
Prepravná taška pre psov a mačky, sivá Prepravná taška je dokonalým riešením pre pohodlnú prepravu domácich miláčikov pri cestovaní autobusom, vlakom alebo k veterinárovi. Má elegantný vzhľad, ľahko sa prenáša a je vyrobená z pevného a odolného materiálu. Taška je vybavená pohodlnou rukoväťou..
24,20€
Cena bez DPH:20,17€