Hlavné menu
Produkty v košíku

Prepravky pre mačky

Prepravná taška pre mačku a psa, rozkladacia Prepravná taška pre mačku a psa, rozkladacia
-23 %
Prepravná taška pre mačku a psa, rozkladacia Skladacia taška - nosič pre mačku alebo psa na rameno. Vďaka premyslenému dizajnu zaberá v zloženom stave málo miesta. Po rozložení bočných komôr sa z nej môže stať priestranná ohrádka. Taška má na spodnej strane pohodlné mäkké vložky. Všetky steny maj..
37,90€ 49,30€
Cena bez DPH:31,58€
Prepravná taška pre psíkov a mačky - čierna Prepravná taška pre psíkov a mačky - čierna
-23 %
Prepravná taška pre psíkov a mačky - čierna Kvalitná prepravná taška pre malé domáce zvieratá. Ideálne na presun vašej mačky alebo psíka na akúkoľvek vzdialenosť. Mimoriadne pohodlné prevedenie zaistí pohodlie vám aj zvieratku. Pevný materiál, z ktorého bola taška vyrobená, pevná rukoväť a nastav..
14,50€ 18,90€
Cena bez DPH:12,08€
Prepravná taška pre psíkov a mačky - krémová
-23 %
Prepravná taška pre psíkov a mačky - krémová  Prenosná taška pre malé domáce zvieratá je ideálna na akékoľvek vzdialenosti. Extrémne pohodlný dizajn poskytne pohodlie vám aj zvieratkám. Pevný materiál, z ktorého bola taška vyrobená, ako aj pevná rukoväť a nastaviteľný ramenný popruh zaisťujú dlh..
15,70€ 20,40€
Cena bez DPH:13,08€
Prepravná taška pre psíkov a mačky - šedá Prepravná taška pre psíkov a mačky - šedá
-23 %
Prepravná taška pre psíkov a mačky - šedá Pohodlná taška na prenášanie psa, mačky alebo králika. Doplnok je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý je bezpečný pre zvieratá. Pohodlná vystužená konštrukcia navyše poskytuje plný komfort prepravovanému / nesenému zvieraťu. Prepravník je určený pre z..
25,60€ 33,30€
Cena bez DPH:21,33€
Prepravná taška pre psíkov a mačky XXL - čierna Prepravná taška pre psíkov a mačky XXL - čierna
-23 %
Prepravná taška pre psíkov a mačky XXL - čierna Prenosná taška pre malé domáce zvieratá ideálna pre pohyb na akékoľvek vzdialenosti. Extrémne pohodlný dizajn poskytne pohodlie pre vás aj pre zvieratá. Silný materiál, z ktorého bol transportér vyrobený, ako aj pevná rukoväť a nastaviteľný ramenný po..
19,50€ 25,40€
Cena bez DPH:16,25€
Prepravná taška pre psíkov a mačky XXL - sivá
-23 %
Prepravná taška pre psíkov a mačky XXL - sivá Kvalitná prepravná taška pre malé domáce zvieratá. Je ideálna na presun vašej mačky alebo králika na akúkoľvek vzdialenosť. Mimoriadne pohodlné prevedenie zaistí pohodlie vám aj zvieratku. Pevný materiál, z ktorého je taška vyrobená, pevná rukoväť a n..
19,60€ 25,50€
Cena bez DPH:16,33€