Hlavné menu
Produkty v košíku

Prepravky pre mačky

Prepravná taška pre mačku a psa, rozkladacia Prepravná taška pre mačku a psa, rozkladacia
-23 %
Prepravná taška pre mačku a psa, rozkladacia Skladacia taška - nosič pre mačku alebo psa na rameno. Vďaka premyslenému dizajnu zaberá v zloženom stave málo miesta. Po rozložení bočných komôr sa z nej môže stať priestranná ohrádka. Taška má na spodnej strane pohodlné mäkké vložky. Všetky steny maj..
39,70€ 51,60€
Cena bez DPH:33,08€
Prepravná taška pre psíkov a mačky - čierna Prepravná taška pre psíkov a mačky - čierna
-23 %
Prepravná taška pre psíkov a mačky - čierna Kvalitná prepravná taška pre malé domáce zvieratá. Ideálne na presun vašej mačky alebo psíka na akúkoľvek vzdialenosť. Mimoriadne pohodlné prevedenie zaistí pohodlie vám aj zvieratku. Pevný materiál, z ktorého bola taška vyrobená, pevná rukoväť a nastav..
14,80€ 19,20€
Cena bez DPH:12,33€
Prepravná taška pre psíkov a mačky - krémová Prepravná taška pre psíkov a mačky - krémová
-23 %
Prepravná taška pre psíkov a mačky - krémová  Prenosná taška pre malé domáce zvieratá je ideálna na akékoľvek vzdialenosti. Extrémne pohodlný dizajn poskytne pohodlie vám aj zvieratkám. Pevný materiál, z ktorého bola taška vyrobená, ako aj pevná rukoväť a nastaviteľný ramenný popruh zaisťujú dlh..
16,10€ 20,90€
Cena bez DPH:13,42€
Prepravná taška pre psíkov a mačky - šedá Prepravná taška pre psíkov a mačky - šedá
-23 %
Prepravná taška pre psíkov a mačky - šedá Pohodlná taška na prenášanie psa, mačky alebo králika. Doplnok je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý je bezpečný pre zvieratá. Pohodlná vystužená konštrukcia navyše poskytuje plný komfort prepravovanému / nesenému zvieraťu. Prepravník je určený pre z..
25,70€ 33,40€
Cena bez DPH:21,42€
Prepravná taška pre psíkov a mačky XXL - čierna Prepravná taška pre psíkov a mačky XXL - čierna
-23 %
Prepravná taška pre psíkov a mačky XXL - čierna Prenosná taška pre malé domáce zvieratá ideálna pre pohyb na akékoľvek vzdialenosti. Extrémne pohodlný dizajn poskytne pohodlie pre vás aj pre zvieratá. Silný materiál, z ktorého bol transportér vyrobený, ako aj pevná rukoväť a nastaviteľný ramenný po..
18,00€ 23,40€
Cena bez DPH:15,00€
Prepravná taška pre psíkov a mačky XXL - sivá Prepravná taška pre psíkov a mačky XXL - sivá
-23 %
Prepravná taška pre psíkov a mačky XXL - sivá Kvalitná prepravná taška pre malé domáce zvieratá. Je ideálna na presun vašej mačky alebo králika na akúkoľvek vzdialenosť. Mimoriadne pohodlné prevedenie zaistí pohodlie vám aj zvieratku. Pevný materiál, z ktorého je taška vyrobená, pevná rukoväť a n..
20,00€ 26,00€
Cena bez DPH:16,67€