Hlavné menu
Produkty v košíku

Prepravky pre mačky

Prepravná taška pre mačku a psa, rozkladacia Prepravná taška pre mačku a psa, rozkladacia
-23 %
Prepravná taška pre mačku a psa, rozkladacia Skladacia taška - nosič pre mačku alebo psa na rameno. Vďaka premyslenému dizajnu zaberá v zloženom stave málo miesta. Po rozložení bočných komôr sa z nej môže stať priestranná ohrádka. Taška má na spodnej strane pohodlné mäkké vložky. Všetky steny maj..
39,50€ 51,40€
Cena bez DPH:32,92€
Prepravná taška pre psíkov a mačky - ružová Prepravná taška pre psíkov a mačky - ružová
-23 %
Prepravná taška pre psíkov a mačky - ružová Taška pre malé domáce zvieratá ideálna pre pohyb na akékoľvek vzdialenosti. Extrémne pohodlný dizajn poskytne pohodlie pre vás aj pre zvieratá. Silný materiál, z ktorého bol transportér vyrobený, ako aj pevná rukoväť a nastaviteľný ramenný popruh zaisťujú ..
12,10€ 15,70€
Cena bez DPH:10,08€
Prepravná taška pre psíkov a mačky - šedá Prepravná taška pre psíkov a mačky - šedá
-23 %
Prepravná taška pre psíkov a mačky - šedá Pohodlná taška na prenášanie psa, mačky alebo králika. Doplnok je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý je bezpečný pre zvieratá. Pohodlná vystužená konštrukcia navyše poskytuje plný komfort prepravovanému / nesenému zvieraťu. Prepravník je určený pre z..
25,20€ 32,80€
Cena bez DPH:21,00€
Prepravná taška pre psíkov a mačky XXL - čierna Prepravná taška pre psíkov a mačky XXL - čierna
-23 %
Prepravná taška pre psíkov a mačky XXL - čierna Prenosná taška pre malé domáce zvieratá ideálna pre pohyb na akékoľvek vzdialenosti. Extrémne pohodlný dizajn poskytne pohodlie pre vás aj pre zvieratá. Silný materiál, z ktorého bol transportér vyrobený, ako aj pevná rukoväť a nastaviteľný ramenný po..
18,90€ 24,60€
Cena bez DPH:15,75€