Hlavné menu
Produkty v košíku

Dekoračné osvetlenie

Pridajte do svojho domova šmrnc a osobitý štýl pomocou našich dekoračných osvetlení. Od farebných LED pásikov, cez efektné a nádherné svetelné závesy, až po elegantné svietidlá na stolík, nájdete u nás všetko, čo potrebujete... Pokračovať
Solárny laserový bodový projektor/svetlo Red Dots, 3,2V, čierne Veľké akcie a špeciálne záhradné párty sa bez nich stali nepostrádateľnými: fascinujúce svetelné efekty, ktoré uchvátia každého. Svetelné bodky na trávniku, stenách domu alebo na stromoch potešia hostí a vhodne doplnia skvelú atmosféru...
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
Dekoračné LED svietidlo 3D Dizajnový tunel nočného svetla s nočným osvetlením. Vďaka jedinečnému tvaru je lampa nádhernou ozdobou každého interiéru. Funguje veľmi dobre ako zrkadlo s podsvietením aj bez neho. Technické parametre:  materiál: akryl batérie AAx3pcs (nie sú súčasťou) rozmery -..
6,90€
Cena bez DPH:5,75€
Lampáš s LED sviečkou 47cm Prenosný lampáš s LED sviečkou s výškou až 47 cm Vám posvieti na cestu. Vďaka špeciálnemu uchyteniu bude prenášanie svetla jednoduchšie. Manipulácia je jednoduchá. Svetlo je určené nielen do záhrady, ale aj ako skvelý doplnok do interiéru. Prenosný lampáš s LED svetlom ..
12,60€
Cena bez DPH:10,50€
LED vianočný dekoratívny projektor 3v1 - hviezda, kométa, vločka Chcete ozdobiť steny vášho domu veľkolepým vianočným osvetlením, ale bežné reťaze vám nestačia? Práve preto sú tu naše projektory. Vďaka jedinečným vianočným svetelným efektom dodáte vášmu exteriéru pôsobivý vianočný nádych a to úpl..
9,00€
Cena bez DPH:7,50€
LED sviečky s diaľkovým ovládaním - sada 3 ks LED sviečky sú ideálnou ozdobou Vášho domov. Hodia sa do kúpeľne, spálne, alebo kancelárie. Vytvárajú nielen príjemnú a romantickú náladu, ale sú tiež zaujímavým a jedinečným dekoratívnym prvkom. LED sviečky majú funkciu prerušenia, ktorá vytvára ilú..
5,30€
Cena bez DPH:4,42€