Hlavné menu
Produkty v košíku

Dekoračné osvetlenie

Pridajte do svojho domova šmrnc a osobitý štýl pomocou našich dekoračných osvetlení. Od farebných LED pásikov, cez efektné a nádherné svetelné závesy, až po elegantné svietidlá na stolík, nájdete u nás všetko, čo potrebujete... Pokračovať
Dekoračné LED svietidlo 3D Dizajnový tunel nočného svetla s nočným osvetlením. Vďaka jedinečnému tvaru je lampa nádhernou ozdobou každého interiéru. Funguje veľmi dobre ako zrkadlo s podsvietením aj bez neho. Technické parametre:  materiál: akryl batérie AAx3pcs (nie sú súčasťou) rozmery -..
11,60€
Cena bez DPH:9,67€
Dekoratívny lightbox/tabuľa s písmenami Svetelná LED informačná tabuľa. Populárny Light-Box. Dá sa zavesiť na stenu alebo postaviť na rovný povrch. Sada obsahuje až 63 písmen a znakov, ktoré môžete ľubovoľne umiestniť na prednú stranu. Doska využíva energeticky úsporné a jasné biele LED podsviete..
10,10€
Cena bez DPH:8,42€
Lampáš s LED sviečkou 47cm Prenosný lampáš s LED sviečkou s výškou až 47 cm Vám posvieti na cestu. Vďaka špeciálnemu uchyteniu bude prenášanie svetla jednoduchšie. Manipulácia je jednoduchá. Svetlo je určené nielen do záhrady, ale aj ako skvelý doplnok do interiéru. Prenosný lampáš s LED svetlom ..
20,80€
Cena bez DPH:17,33€
Laserový projektor SLIDE s vymeniteľnými farebnými obrázkami Toto unikátne laserové osvetlenie vám počas Vianoc, ale aj Halloweenu, pomôže vyčarovať nezabudnuteľnú rozprávkovú atmosféru. Desiatky farebných alebo bielych obrázkov sa rozžiaria v priebehu jedinej sekundy. Pri dobrom umiestnení pokry..
22,00€
Cena bez DPH:18,33€
Laserový projektor vonkajší Máme pre Vás jedinečnú oslnivú dekoráciu! Tento kvalitný inovatívny laserový systém rozžiari váš domov tisíckami zelených a červených svetiel v priebehu jedinej sekundy! Je vhodný na Vianoce , narodeninové párty, rodinné stretnutie či zvýraznenia Vášho domova pri rôzny..
27,20€
Cena bez DPH:22,67€
Laserový projektor vonkajší Disko gule Máme pre Vás jedinečnú oslnivú dekoráciu! Tento kvalitný inovatívny laserový systém rozžiari váš domov tisíckami zelených a červených svetiel v priebehu jedinej sekundy! Je vhodný na Vianoce , narodeninové párty, rodinné stretnutie či zvýraznenia Vášho domov..
15,10€
Cena bez DPH:12,58€
LED laserový projektor Christmas Patterns Tento inovatívny laserový systém rozžiari Váš domov pohyblivými motívmi pomocou dvanástich vymeniteľných nadstavcov v priebehu jedinej sekundy! Váš osvetlený príbytok a záhradu Vám budú závidieť všetci susedia a okoloidúci! Ideálna dekorácia počas Vianoc ..
18,10€
Cena bez DPH:15,08€
LED pásik RGB 4,5 m s diaľkovým ovládaním Skrášlite si obývaciu stenu, nechajte svoju posteľ žiariť alebo dodajte šmrnc poličkám v kuchyni. Záleží len na vás, ako sa s farebným LED pásikom s dĺžkou 4,5 m vyhráte. Súčasťou LED pásika je trafo a diaľkové ovládanie. Technická špecifikácia: ..
9,00€
Cena bez DPH:7,50€
LED vianočný dekoratívny projektor 3v1 - hviezda, kométa, vločka Chcete ozdobiť steny vášho domu veľkolepým vianočným osvetlením, ale bežné reťaze vám nestačia? Práve preto sú tu naše projektory. Vďaka jedinečným vianočným svetelným efektom dodáte vášmu exteriéru pôsobivý vianočný nádych a to úpl..
20,50€
Cena bez DPH:17,08€
LED vonkajší projektor + 12 motívov PRE KAŽDÚ PRÍLEŽITOSŤ - projektor má až 12 rôznych diapozitívov s obrázkami s motívmi: motýle, hviezdy, ďateliny, téma Dňa žien, jesenné lístie, téma Santa Claus, téma Halloween, snehové vločky, téma narodenín, srdiečka, téma párty, vtákov. Vďaka svojej všestra..
20,90€
Cena bez DPH:17,42€
Svetelný záves 108 LED teplá biela LED GUĽOVÉ SVETLÁ - toto jedinečné záclonové osvetlenie má až 8 rôznych režimov osvetlenia, ktoré vytvára jedinečnú ozdobu každého okna, interiéru a dokonca aj záhrady. Majú rôzne sekvencie, ktoré je možné prepínať pomocou ovládača. Svetlá sú napájané cez USB ko..
17,30€
Cena bez DPH:14,42€
Svetelný záves hviezdy 136 LED studená biela LED STAR LAMPS - toto unikátne závesové osvetlenie má až 8 rôznych režimov svietenia, ktoré vytvárajú jedinečnú ozdobu každého interiéru, a dokonca aj záhrady. Majú rôzne sekvencie, ktoré je možné prepínať pomocou ovládača. Lampy sú napájané elektrinou..
15,40€
Cena bez DPH:12,83€