Hlavné menu
Produkty v košíku

Dielňa a stavba

Domáci kutili, tu nájdete všetko potrebné pre profesionálnu dielňu, ale to svoje tu nájdu aj tí, ktorí doma radi majstrujú Od ručných náradí a elektrického náradia, rôzne merače, ochranné pomôcky, po vybavenie dielne, ponúkame... Pokračovať
Multifunkčná záhradná stolička 2v1, Relax Multifunkčná záhradná stolička 2v1, Relax
Novinka
Multifunkčná záhradná stolička 2v1, Relax Multifunkčná záhradná stolička je praktickým a pohodlným riešením pre každého záhradkárskeho nadšenca. Funguje ako kľakadlo aj ako stolička, čo z nej robí mimoriadne všestranný nástroj vo vašej záhrade. Umožňuje vám pracovať v sede alebo v kľaku v závislo..
21,80€
Cena bez DPH:18,17€
Sada na sťahovanie nábytku Užitočná súprava, ktorá pomôže pri rýchlej a efektívnej preprave nábytku či väčších domácich spotrebičov. Bez ohľadu na to, či je potrebné nábytok premiestniť do vedľajšej miestnosti alebo vyniesť z domu, táto súprava je na to ako stvorená. Celé je to vyrobené veľmi p..
7,30€
Cena bez DPH:6,08€
Kompaktná zváračka plastov + 200 oceľových sponiek Kompaktná zváračka plastov obsahuje 200 oceľových sponiek na plast (4 druhy po 50 kusov) a tiež nôž a kliešte na tvarovanie plastov. Je to vynikajúca súprava určená na opravu plastových prvkov, zváranie plastov a maskovanie prípadných prasklín. Z..
21,40€
Cena bez DPH:17,83€
Elektronický strmeň 150mm IP54 Dasqua Originálne strmene DASQUA sa na trhu preslávili svojou bezkonkurenčnou presnosťou v porovnaní s inými strmeňmi. Meria s presnosťou 0,01 mm. Užitočnou možnosťou je automatický prechod do režimu spánku, keď sa zariadenie nepoužíva, čo umožňuje šetriť batériu. D..
29,60€
Cena bez DPH:24,67€
Sada skrutiek 500 ks Sada obsahuje 10 najpoužívanejších typov skrutiek zoradených podľa 50 kusov. Pohodlné, kompaktné púzdro s priehradkami zabraňuje zamieňaniu skrutiek. Všetky komory púzdra sú popísané, čo uľahčuje nájdenie správnej skrutky. Vlastnosti a špecifikácia produktu: sada 500 skr..
5,50€
Cena bez DPH:4,58€
Forma na betónové chodníky 50 x 50 cm Ak túžite po chodníku na záhrade, ktorý bude presne podľa vašich vlastných predstáv, máme pre vás skvelý darček – formu na betónové chodníky. Pokladanie je veľmi jednoduché. Plastová forma na výrobu záhradných chodníkov a dlažieb je určená pre každého, kto..
10,60€
Cena bez DPH:8,83€
Sada príslušenstva na modelovanie z hliny – 24 ks Kompletná súprava na začatie modelovania z hliny Táto sada obsahuje všetko, čo potrebujete pre začiatok práce s hlinou. Vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých umelcov. Výhody: Všestrannosť: Sada zahŕňa rôzne nástroje na modelovanie, ktoré vá..
8,40€
Cena bez DPH:7,00€
Reflexné traky - červené Univerzálne reflexné traky s dvojstupňovým nastavením dĺžky. Ideálne a bezpečné riešenie pre jazdu na bicykli, motorke, alebo aj pre obyčajnú prechádzku. Traky výrazne zlepšuje vašu viditeľnosť na verejných komunikáciách! Nezabudnite, že vaša bezpečnosť je to najdôležitej..
3,40€
Cena bez DPH:2,83€
Čierny zatvárač dverí 40 - 60 kg Zatvárač dverí je nastaviteľný z hľadiska rýchlosti zatvárania. Dvere môžete nastaviť tak, aby sa na konci spomalili alebo zrýchlili. Napríklad pri odchode môžete nastaviť rýchle zatváranie dverí alebo spomalenie na konci. To je užitočné najmä pre starších ľudí, z..
14,90€
Cena bez DPH:12,42€
Tuhý vosk na hnacie remene Adhefix, 800 g Účinný prípravok na zvýšenie priľnavosti a konzerváciu kožených, textilných a plastových hnacích remeňov. Remene prenášajú výkon s vyššou účinnosťou, pretože mäkký remeň lepšie priľne k remenici a nešmýka sa. Ochrana a mazanie remeňov, ktoré následne neprekĺ..
14,30€
Cena bez DPH:11,92€
Pracovné jednorázové rukavice z polyetylénovej fólie - 100 ks Pracovné jednorázové rukavice z polyetylénovej fólie - 100 ks
Top
Pracovné jednorázové rukavice z polyetylénovej fólie - 100 ks Navštívte našu novú kategóriu, ktorá priamo súvisí s korona vírusom !   Jednorazové mikroténové rukavice sú vodeodolné a chránia Vaše ruky pred znečistením. Ideálne riešenie pre každú kaderníčku alebo do potravinového priemyslu. Rukavice ..
0,40€
Cena bez DPH:0,33€
Ochranný štít ŠP 6 Navštívte našu novú kategóriu, ktorá priamo súvisí s korona vírusom ! Ochranný štít so zorníkom z polymetylmetakrylátu bez náhlavného nosiča. Ochranný štít pozostáva z náhlavného kríža a zorníka. Zorník je pomocou úchytiek otočne upevnený na čelnom páse s možnosťou optimálneho..
5,20€
Cena bez DPH:4,33€