Hlavné menu
Produkty v košíku

Dielňa

Ak ste správny kutil alebo len hľadáte náradie a užitočné produkty do Vašej dielne, tak ste na správnom mieste. Tu nájdete záhradné rukavice a ostatné potrebné produkty do Vašej dielne.
Čistiace kefy do vŕtačky - sada 3 ks So sadou kief, ktorú jednoducho nasadíte na vŕtačku, bude vaše upratovanie nevšedné, ale zato veľmi efektívne. Vyčistíte totiž všetky ťažko dostupné miesta ako rôzne škáry, poťahy, kolesá auta či rôzne zašlé materiály. S týmito kefami sa dostanete všade a v..
4,70€
Cena bez DPH:3,92€
Čistiace kefy do vrtačky - Sada 4 ks Kefy pre akýkoľvek typ skrutkovača a vŕtačky. Majú univerzálne hroty, takže ich jednoducho pripojíte k svojmu zariadeniu. Takéto kefy sa dajú použiť v automobilovom priemysle (napríklad na disky áut), ako aj v dielni a pri mnohých domácich prácach, kde zlepšuj..
9,20€
Cena bez DPH:7,67€
Endoskop s LCD obrazovkou Predstavujeme endoskop najnovšej generácie s vlastnou obrazovkou, ktorá zobrazuje pohľad z webovej kamery! Je väčší ako mobilné telefóny, čo umožňuje oveľa lepší výhľad z objektívu, a to v najvyššej kvalite Full HD. Produkt nevyžaduje inštaláciu špeciálnych aplikácií. P..
66,20€
Cena bez DPH:55,17€
Endoskopová kamera Full HD 5m 8mm ENDOSKOP S VYSOKOU KVALITOU FULL HD OBRAZU 1920x1080p + DLHÝ, PEVNÝ KÁBEL - 5m! + EŠTE VÄČŠÍ OBJEKTÍV - 8 mm! + EŠTE JASNEJŠIE OSVETLENIE S NASTAVENÍM - 8 LED! + TRIEDA VODEODOLNOSTI IP68! + SÚBOR TIPOV NA ŠPECIÁLNE ÚLOHY! + ZÁSTRČKA 3v1 - USB, MicroUSB, US..
18,10€
Cena bez DPH:15,08€
Endoskopová kamera USB OTG 5,5 mm 10m UNIVERZÁLNA ENDOSKOPOVÁ KAMERA Nová, inovatívna, plne vodotesná endoskopová kamera so 6 LED diódami s nastaviteľnou intenzitou svetla. Má veľmi flexibilný a odolný kábel, hrot s magnetom, háčik a zrkadlo. Kamera má 60-stupňový pozorovací uhol. Teraz už nebud..
15,00€
Cena bez DPH:12,50€
Endoskopová kamera USB OTG 5,5 mm 5m UNIVERZÁLNA ENDOSKOPOVÁ KAMERA Nová, inovatívna, plne vodotesná endoskopová kamera so 6 LED diódami s nastaviteľnou intenzitou svetla. Má veľmi flexibilný a odolný kábel, hrot s magnetom, háčik a zrkadlo. Kamera má 70-stupňový pozorovací uhol. Teraz už nebude..
12,40€
Cena bez DPH:10,33€
Flex Glue - univerzálne vodotesné lepidlo so silným držaním Flex Glue je ľahko použiteľné, super silné, flexibilné, vodotesné lepidlo. Okamžite spojí, utesní a opraví prakticky všetko! Technológia okamžitého prichytenia drží predmety na mieste a vo väčšine prípadov eliminuje potrebu príchytov a s..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€
FLEX TAPE vodotesná extra lepiaca páska, multifunkčná FLEX TAPE je špeciálne vyvinutá páska s hrubým, flexibilným pogumovaným podkladom, ktorý sa prispôsobí akémukoľvek tvaru alebo predmetu! Môže byť aplikovaná nielen na teplý alebo studený povrch, suchý či mokrý, ale dokonca aj pod vodou! FLEX T..
5,70€
Cena bez DPH:4,75€
FLEX TAPE vodotesná extra lepiaca páska, multifunkčná 100 cm FLEX TAPE je špeciálne vyvinutá páska s hrubým, flexibilným pogumovaným podkladom, ktorý sa prispôsobí akémukoľvek tvaru alebo predmetu! Môže byť aplikovaná nielen na teplý alebo studený povrch, suchý či mokrý, ale dokonca aj pod vodou!..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Flexibilný predlžovací nadstavec na vŕtačku, čierny Flexibilný predlžovací nadstavec je praktický pomocník, ktorý uľahčí prácu v ťažko prístupných priestoroch. Predlžovací nadstavec ľahko uchytíte do svojho AKU skrutkovača. Najlepšie ho využijete na zle dostupné miesta, ako sú napríklad výkle..
1,20€
Cena bez DPH:1,00€
Gravírovacie pero na batérie Kompaktné gravírovacie pero napájané batériami 2xAA je skvelé na gravírovanie rôznych typov povrchov, ako sú: sklo, drevo, kov, keramika. Vďaka tomuto zariadeniu viete vyrobiť aj krásne vzory na kraslice. Gravírovacie pero bude dobre fungovať aj na výrobu jedinečných ..
2,60€
Cena bez DPH:2,17€
Vyšetrovacie jednorazové latexové rukavice Santex s púdrom M - 100ks, hladký povrch   V prípade záujmu o väčšie množstvo nás prosím kontaktujte 0907406404 (aj sms) - vybavujeme lekárne, výdajne zdravotníckych pomôcok a pod.  Tovar vydávame veľkoodberateľom, ale aj väčšie objednávky v našom sklade v ..
5,30€
Cena bez DPH:4,42€