Hlavné menu
Produkty v košíku

Dielňa a stavba

Domáci kutili, tu nájdete všetko potrebné pre profesionálnu dielňu, ale to svoje tu nájdu aj tí, ktorí doma radi majstrujú Od ručných náradí a elektrického náradia, rôzne merače, ochranné pomôcky, po vybavenie dielne, ponúkame... Pokračovať
Čistiace kefy na vrták – sada z 23 rôznych čistiacich nádstavcov UNIVERZÁLNA SÚPRAVA, KTORÁ FUNGUJE V KAŽDEJ SITUÁCII Špecifikácia: Počet prvkov v súprave: 23 Materiál: oceľ, plast a nylonové štetiny Použitie: univerzálne Rozmery skrutkovača: 1/4 palca RÝCHLOSŤ A PRESNOSŤ Sada čistiacich ..
12,40€
Cena bez DPH:10,33€
Detektor kovov s LCD displejom Vysoko kvalitný detektor kovov s LCD displejom, ktorý vám umožní vyhľadávať mince, relikvie, šperky, zlato a striebro kdekoľvek si ho vezmete so sebou. Tento výrobok je vhodný najmä pre tých, ktorí hľadajú výkonný detektor kovu s všestranným použitím a vysokou citl..
74,00€
Cena bez DPH:61,67€
Detektor LPG plynu / propán butánu, 3 v 1 Postarajte sa o svoju bezpečnosť a bezpečnosť svojich blízkych. Plynový senzor je absolútnym MUST HAVE v každej domácnosti, reštaurácii či kuchyni. Neustále monitoruje koncentráciu plynov v miestnosti. Pri prekročení koncentračného limitu sa ozve akustick..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
Elektronický strmeň 150mm IP54 Dasqua Originálne strmene DASQUA sa na trhu preslávili svojou bezkonkurenčnou presnosťou v porovnaní s inými strmeňmi. Meria s presnosťou 0,01 mm. Užitočnou možnosťou je automatický prechod do režimu spánku, keď sa zariadenie nepoužíva, čo umožňuje šetriť batériu. D..
29,60€
Cena bez DPH:24,67€
Forma na betónové chodníky 50 x 50 cm Ak túžite po chodníku na záhrade, ktorý bude presne podľa vašich vlastných predstáv, máme pre vás skvelý darček – formu na betónové chodníky. Pokladanie je veľmi jednoduché. Plastová forma na výrobu záhradných chodníkov a dlažieb je určená pre každého, kto..
10,60€
Cena bez DPH:8,83€
Japonské tesárske pravítko - 3D rohový uholník, modrý 3D japonské pravítko je veľmi užitočné pri tesárskych, stolárskych a stavebných prácach. Presne zmeria rôzne typy uhlov v rovine. Je skvelé na prenášanie uhlov na rohoch. Japonské pravítko je nevyhnutnou pomôckou pre každého profesionála a..
1,10€
Cena bez DPH:0,92€
Krimpovacie kliešte + svorky sada 500 ks Krimpovací nástroj na koncovky + 500 ks objímok. Špeciálny mechanizmus umožňuje pohodlné krimpovanie jednou rukou. Štvornásobný upínací systém zaisťuje veľmi pevné upnutie objímky bez potreby veľkej sily. Proces krimpovania je navyše podporovaný systémom ..
12,90€
Cena bez DPH:10,75€
Krimpovacie kliešte 1200ks + organizér Tento produkt je praktický nástroj na krimpovanie izolovaných a neizolovaných, jednoduchých a dvojitých koncoviek. Náradie je vybavené račňovým systémom, ktorý podporuje upnutie, vďaka čomu nemusíte vynakladať veľkú silu na obsluhu. Krimpovací nástroj je..
13,10€
Cena bez DPH:10,92€
Bigstren 18763 4D Krížový nivelačný laser 16 líniový prístroj Nivelačný laser na presné meranie. Vysiela 16 meracích čiar, vrátane 8 vertikálnych a 8 horizontálnych. Zelené laserové lúče zaisťujú presnú a čistú niveláciu. Súprava obsahuje nástenný držiak. Na vybranú stenu stačí priskrutkovať kovo..
62,30€
Cena bez DPH:51,92€
Laserový merač vzdialenosti 40 m, červeno - čierny Laserový diaľkomer s pomocou ktorého zmeriate vzdialenosť medzi dvoma objektmi. Je veľmi presný, meria s odchýlkou +/- niekoľko milimetrov. Využijete ho na stavbách, v geodézii alebo pri fotografovaní. Súčasťou balenia je aj praktický obal s pútk..
21,90€
Cena bez DPH:18,25€
Multifunkčná pumpa 3v1 (voda, vzduch, PHM) Dielenská pumpa - bežné nafukovanie, prečerpávanie vody a iných kvapalín, balenie obsahuje adaptéry na rôzne použitie. Multifunkčná pumpa je ideálna nielen na nafukovanie, ale aj na prečerpávanie kvapalín. Balenie totiž obsahuje hneď niekoľko adaptérov..
4,60€
Cena bez DPH:3,83€
Neodymový magnet - 10 ks Neodýmový magnet má veľmi vysokú hustotu energie, vďaka čomu je veľmi atraktívny. Napriek svojim malým rozmerom generuje veľmi silné magnetické pole. Magnet je vyrobený z veľmi kvalitného materiálu, ktorý je zmesou neodýmu, železa a bóru. Vyznačuje sa vysokou a trvalou m..
0,70€
Cena bez DPH:0,58€