Hlavné menu
Produkty v košíku

Elektronika

Najnovšie technológie pre vášho štvorkolesového miláčika nájdete u nás! Pripravili sme pre vás široký výber moderných elektronických zariadení pre každodenné použitie. Od najnovších bluetooth rádií, bezdrôtových sád na... Pokračovať
Rozhranie ELM 327 MINI bluetooth Podporuje protokoly: ISO KWP (5 baud init, 10,4 kbaud) ISO KWP (rýchle spustenie, 10,4 kbaud) ISO CAN (11-bitové ID, 500 kbaud) ISO CAN (29-bitové ID, 500 kbaud) ISO CAN (11-bitové ID, 250 kbaud) ISO CAN (29-bitové ID, 250 kbaud. Rozhranie vám umožňuje: Číta..
9,80€
Cena bez DPH:8,17€
Autokamera Full HD DVR GT300 Autokamera poslúži v akýchkoľvek stresových situáciách na cestách. Inštaláciou zariadenia na čelné sklo vozidla umožňuje zaznamenávať priebeh jazdy s možnosťou úpravy a aktuálneho náhľadu záznamu prostredníctvom 2,4" farebného, zabudovaného LCD displeja. Záznam trasy ..
16,20€
Cena bez DPH:13,50€
Zabudúvaná kamera v dotykovom zrkadle s cúvacou kamerou Dotykový povrch zrkadla umožňuje presné nastavenie všetkých nastavení bez toho, aby ste sa museli trápiť s tlačidlami. Zrkadlo je vybavené obrazom z dvoch kamier, ktoré umožňujú zobraziť obraz v 3 režimoch: predná kamera, zadná kamera, obe ..
65,20€
Cena bez DPH:54,33€
Autorádio - 1 DIN USB MP3 SD Bluetooth Naše rádio je vybavené množstvom funkcií, ktoré vám spríjemnia cestu v aute a používanie zariadenia: funkcia Bluetooth atraktívne podsvietenie príjem rádiových vĺn funkcia hlasitého odposluchu podpora pamäťových kariet podpora pre USB flash disky pod..
21,70€
Cena bez DPH:18,08€
Autorádio s LCD displejom a s Bluetooth MULTIFUNKČNÉ RÁDIO VO VAŠOM AUTE Rádio má 7-palcový dotykový displej, pomocou ktorého môžeme jednoduchým a čitateľným spôsobom využívať funkcie zariadenia a ľubovoľne ich konfigurovať. Navyše ide o akýsi multimediálny základ, vďaka ktorému môžeme prehrávať..
152,70€
Cena bez DPH:127,25€
Autorádio s dotykovým displejom a s Bluetooth Rádio má 7-palcový dotykový displej, pomocou ktorého môžeme jednoduchým a čitateľným spôsobom využívať funkcie zariadenia a ľubovoľne ich konfigurovať. Navyše ide o akýsi multimediálny základ, vďaka ktorému môžeme prehrávať audio a video súbory. Vďaka..
135,50€
Cena bez DPH:112,92€
Autorádio WDS s LCD displejom a s Bluetooth MULTIFUNKČNÉ RÁDIO VO VAŠOM AUTE Rádio má 7-palcový dotykový displej, pomocou ktorého môžeme jednoduchým a čitateľným spôsobom využívať funkcie zariadenia a ľubovoľne ich konfigurovať. Navyše ide o akýsi multimediálny základ, vďaka ktorému môžeme prehr..
67,00€
Cena bez DPH:55,83€
Bezdrôtová cúvacia kamera C800 Sada bezdrôtovej cúvacej kamery s parkovacím senzorom pre nákladné autá, kamióny, autobusy, traktory, kombajny a mnoho ďalších. IR senzor uľahčuje parkovanie aj po zotmení. Vďaka zadnej kamere je manévrovanie v úzkych zákrutách jednoduchšie. Objektív kamery má 170-stup..
54,50€
Cena bez DPH:45,42€
Bluetooth súprava handsfree do auta V10 Vďaka handsfree súprave nemusíte mobilný telefón držať v ruke, alebo telefonovať pomocou headsetu. Zapnutím bluetooth ho môžete rýchlo spárovať s telefónom a okamžite používať. Pomocou tlačidiel môžete prijať a odmietnuť hovory a regulovať hlasitosť. Sú..
23,90€
Cena bez DPH:19,92€
Cúvacia kamera do auta so 4 LED Kamera bola vyrobená v technológii, ktorá zabraňuje jej zahmlievaniu za nepriaznivých poveternostných podmienok, akými sú dážď alebo sneh. Kamera je odolná voči poveternostným vplyvom a môže pracovať pri teplotách od -30°C do +80°C. Súprava funguje cez deň a aj ..
6,00€
Cena bez DPH:5,00€
Cúvacia kamera v držiaku ŠPZ značky na auto Kamera bola vyrobená v technológii, ktorá zabraňuje jej zahmlievaniu za nepriaznivých poveternostných podmienok, akými sú dážď a sneh. Kamera je odolná voči poveternostným vplyvom a môže pracovať pri teplotách od -30°C do +80°C. Súprava funguje cez d..
10,60€
Cena bez DPH:8,83€
Elektronický teplomer do auta s LCD displejom Úplne nový, kvalitný elektronický teplomer do auta s veľkým LCD displejom a modrým podsvietením! Umožňuje vám merať vonkajšiu a vnútornú teplotu vďaka dvom nezávislým teplotným senzorom! Vlastnosti: zariadenie je pevné a esteticky vyrobené umožň..
9,70€
Cena bez DPH:8,08€