Hlavné menu
Produkty v košíku

Masážne pomôcky

Poskytnite svojmu telu úľavu od napätia, ktoré si spôsobujeme nesprávnym držaním tela, sedavým spôsobom života, či naopak aktívnym športom. S našimi pomôckami na rôzne typy masáže dosiahnete uvoľnenie každej časti tela.... Pokračovať
Drevené škrabátko na chrbát, 41 x 4 cm Doprajte si uvoľňujúcu masáž vďaka drevenému škrabátku na chrbát. Pravidelné používanie má dobrý vplyv na prekrvenie svalstva a celkový vzhľad pokožky. Vyrobené z čistého bukového dreva, tento nástroj je perfektný na škrabkanie akejkoľvek časti tela. Jeho k..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€
Reflexná masážna podložka 35 x 36 cm, zelená
Novinka
Reflexná masážna podložka 35 x 36 cm, zelená Akupresúrna podložka na masáž chodidiel. Je vybavená špeciálnymi masážnymi bodmi, ktoré sú skvelou pomocou pre ľudí trpiacich bolesťou nôh a inými ochoreniami! Umožňuje znížiť bolesť a zlepšiť prekrvenie nôh a predovšetkým zmierniť ich. Vďaka vybaveniu..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
Drevený masážny ručný akupresúrny valček: Váš nový spoločník pre relaxáciu Príbeh produktu: Odhaľte krásu prírodného uvoľnenia s našim exkluzívnym Dreveným masážnym ručným akupresúrnym valčekom. Tento jedinečný kúsok, vyrobený z prvotriedneho bukového dreva, sa stane neodmysliteľným pomocníkom v kaž..
3,60€
Cena bez DPH:3,00€
Drevený masážny strojček na chodidlá: Vaša denná oáza relaxácie Zaslúžite si úľavu po náročnom dni? Vstúpte do sveta pohody s naším dreveným masážnym strojčekom na nohy.Tento šikovný pomocník, vyrobený z najkvalitnejšieho bukového dreva, sa stane neoddeliteľnou súčasťou vašich večerov. S 4 rotujúcim..
13,90€
Cena bez DPH:11,58€
Masážna rehabilitačná lopta Ball, 75 cm, čierna Lopta na rehabilitačné a všeobecné rozvojové cvičenia s ABS. Ideálne pre cvičenia, ktoré korigujú chyby držania tela, zlepšujú kondíciu, posilňujú svaly a zvyšujú pohyblivosť kĺbov. Používa sa na balančné a strečingové cvičenia, zmierňuje bolesti chrbt..
22,40€
Cena bez DPH:18,67€
Sada troch rehabilitačných ježkov Soft, veľkosti 7 cm, 8 cm a 9 cm Lopta s hrotmi určená na rehabilitáciu, cvičenie rúk a nôh a masáž tela. Vybavené výstupkami na celom povrchu, ktoré navyše stimulujú kožné receptory, zlepšujú prekrvenie a mikrocirkuláciu. Znižujú napätie, uvoľňujú svaly a doprajú v..
8,90€
Cena bez DPH:7,42€
Drevený masážny ručný hladký valček, 19 x 12 x 5 cm Prebuďte svoje zmysly a zažite úľavu od napätia svalstva s naším Dreveným masážnym ručným hladkým valčekom Tento ručne vyrobený masážny nástroj, s rozmermi 19 cm na dĺžku, 12 cm na šírku a 5 cm na výšku, je ideálnym riešením pre každého, kto hľadá ..
4,80€
Cena bez DPH:4,00€
Masážna rukavica na telo a celulitídu Masážna rukavica na telo je skvelý spôsob, ako relaxovať doma, v práci alebo na cestách. Rukavicu je možné použiť na sucho, v sprche alebo s použitím krémov a olejov. Je ideálna na masáž celého tela. Špecifikácie: vysoko kvalitné spracovanie ergonomický ..
3,60€
Cena bez DPH:3,00€
Masážna rehabilitačná lopta Ball, 65 cm, modrá Lopta na rehabilitačné a všeobecné rozvojové cvičenia s ABS. Ideálne pre cvičenia, ktoré korigujú chyby držania tela, zlepšujú kondíciu, posilňujú svaly a zvyšujú pohyblivosť kĺbov. Používa sa na balančné a strečingové cvičenia, zmierňuje bolesti chrbta..
21,10€
Cena bez DPH:17,58€
Sada masážnych silikónových baniek proti celulitíde Masážne banky zo silikónu účinne pomáhajú pri bolestiach svalov, ochorenia krvného obehu, migréne, detoxikáciu organizmu, celulitíde a kožných problémoch. Pomocou bankovania dochádza k zlepšeniu bunkovej aktivity a odstraňovanie podkožného tuku,..
12,10€
Cena bez DPH:10,08€
Masážna rehabilitačná lopta Ball, 55 cm, červená Lopta na rehabilitačné a všeobecné rozvojové cvičenia s ABS. Ideálne pre cvičenia, ktoré korigujú chyby držania tela, zlepšujú kondíciu, posilňujú svaly a zvyšujú pohyblivosť kĺbov. Používa sa na balančné a strečingové cvičenia, zmierňuje bolesti chrb..
17,80€
Cena bez DPH:14,83€
Masážny rehabilitačný ježko Hedgehog, 7 cm, červený Lopta s hrotmi určená na rehabilitáciu, cvičenie rúk a nôh a masáž tela. Vybavená výstupkami na celom povrchu, ktoré navyše stimulujú kožné receptory, zlepšujú prekrvenie a mikrocirkuláciu. Znižujú napätie, uvoľňujú svaly a doprajú vám zaslúžený re..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€