Hlavné menu
Produkty v košíku

Pumpy na tekutiny

Zabezpečte si jednoduché a efektívne manipulovanie s tekutinami pomocou našich spoľahlivých púmp. Bez ohľadu na to, či potrebujete automatický dávkovač vody, ručnú pumpu na plastové kanistre rôznych veľkostí, alebo chystáte párty... Pokračovať
Automatický dávkovač vody 4W Technické parametre: Čierna farba Nabíjanie USB nabíjanie Kapacita batérie; 1200 mAh Výkon: 4 watt Rozmery: Výška výtoku: 24 cm Výška čiernej základne: 15 cm Priemer podstavca na poháre: 19 cm Priemer dna v spodnej časti: 17 cm Celková výška podstavca ..
15,30€
Cena bez DPH:12,75€
Batériové čerpadlo kvapalín s trubicou 64 cm Úplne nové, kvalitné elektrické čerpadlo na palivo, vodu a iné kvapaliny. Je ideálny pre autá, traktory, lode a všade tam, kde potrebujete rýchlo prečerpať kvapalinu z jednej nádrže do druhej. Vlastnosti produktu: je veľmi praktické a vďaka svoji..
6,60€
Cena bez DPH:5,50€
Elektrická nabíjateľná pumpa na vodu pre plastové kanistre / barely do 20l Elektrická nabíjateľná pumpa na vodu pre plastové kanistre / barely do 20l
Top
Elektrická nabíjateľná pumpa na vodu pre plastové kanistre / barely do 20l Elektrická pumpa je určená pre vyčerpanie vody z plastových barelov (5 - 20 L) do pripravených pohárov, alebo nádob. Ručná pumpa je vyrobená z hygienicky nezávadného plastu vysokej kvality. Manipulácia s veľkými fľašami ..
5,60€
Cena bez DPH:4,67€
Elektrická pumpa na vodu Čerpanie vody bude odteraz hračka. Elektrická pumpa na vodu je veľmi praktická, vďaka svojim kompaktným rozmerom sa ľahko prenáša. V spodnej časti trubice je malý motor, ktorý nasáva tekutinu a potom vytláča flexibilnou hadicou. Má jednoduchú obsluhu. Stačí zapnúť pomocou..
8,60€
Cena bez DPH:7,17€
Elektrické čerpadlo na vodnú fľašu s filtrom Elektrická pumpa na čerpanie vody z barelov a zásobníkov pitnej vody. Napájanie pomocou USB. LED podsvietenie. Vhodné na väčšinu štandardných fliaš. Čerpadlo má dve funkcie: Atomaticky meria asi 160 ml Kontinuálne práce Technické špecifikáci..
14,00€
Cena bez DPH:11,67€
Elektrické čerpadlo na vodnú fľašu USB, biele Automatické čerpadlo je pohodlné zariadenie na čerpanie vody z fliaš. Automatická pumpa vybavená minimotorom a priestrannou 2000 mAh batériou poskytuje ľahký a pohodlný zber požadovaného množstva vody v krátkom čase. Použitie automatickej pumpy elimin..
6,50€
Cena bez DPH:5,42€
Elektrické čerpadlo na vodnú fľašu USB, čierne Automatické čerpadlo je pohodlné zariadenie na čerpanie vody z fliaš. Automatická pumpa vybavená minimotorom a priestrannou 2000 mAh batériou poskytuje ľahký a pohodlný zber požadovaného množstva vody v krátkom čase. Použitie automatickej pumpy elimi..
7,40€
Cena bez DPH:6,17€
Elektrický dávkovač na víno Elektrický dávkovač podporuje prevzdušňovanie a 8x väčšiu oxidáciu ako tradičné lieviky. Duálny sací a infúzny systém dokonca zanecháva sediment za sebou, čo vás ušetrí od starostlivej úlohy dekantácie. Technická špecifikácia: Napájanie: 4 x AAA suché alkalické b..
19,40€
Cena bez DPH:16,17€
Ručná pumpa na pitnú vodu pre plastové kanistre 16 cm - 10 L Pumpa je určená pre vyčerpanie vody z plastových barelov 10 L do pripravených pohárov, alebo nádob. Ručná pumpa je vyrobená z hygienicky nezávadného plastu vysokej kvality. Manipulácia s veľkými fľašami s vodou môže byť náročná a nepo..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€
Ručná pumpa na pitnú vodu pre plastové kanistre 21cm - 18,9 L Pumpa je určená pre vyčerpanie vody z plastových barelov 18,9 L do pripravených pohárov, alebo nádob. Ručná pumpa je vyrobená z hygienicky nezávadného plastu vysokej kvality. Manipulácia s veľkými fľašami s vodou môže byť náročná a n..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€
Ručná pumpa na pitnú vodu pre 5 - 6 L   Ručná pumpa je určená pre vyčerpanie vody z plastových barelov (5 - 6 L !!) do pripravených pohárov, alebo nádob. Ručná pumpa je vyrobená z hygienicky nezávadného plastu vysokej kvality. Manipulácia s veľkými fľašami s vodou môže byť náročná a nepohodlná. Dá..
2,30€
Cena bez DPH:1,92€