Hlavné menu
Produkty v košíku

Pumpy na tekutiny

Zabezpečte si jednoduché a efektívne manipulovanie s tekutinami pomocou našich spoľahlivých púmp. Bez ohľadu na to, či potrebujete automatický dávkovač vody, ručnú pumpu na plastové kanistre rôznych veľkostí, alebo chystáte párty... Pokračovať
Batériové čerpadlo kvapalín s trubicou 64 cm Úplne nové, kvalitné elektrické čerpadlo na palivo, vodu a iné kvapaliny. Je ideálny pre autá, traktory, lode a všade tam, kde potrebujete rýchlo prečerpať kvapalinu z jednej nádrže do druhej. Vlastnosti produktu: je veľmi praktické a vďaka svoji..
4,10€
Cena bez DPH:3,42€
Elektrická nabíjateľná pumpa na vodu pre plastové kanistre / barely do 20l Elektrická pumpa je určená pre vyčerpanie vody z plastových barelov (5 - 20 L) do pripravených pohárov, alebo nádob. Ručná pumpa je vyrobená z hygienicky nezávadného plastu vysokej kvality. Manipulácia s veľkými fľašami ..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Automatický dávkovač vody 4W Technické parametre: Čierna farba Nabíjanie USB nabíjanie Kapacita batérie; 1200 mAh Výkon: 4 watt Rozmery: Výška výtoku: 24 cm Výška čiernej základne: 15 cm Priemer podstavca na poháre: 19 cm Priemer dna v spodnej časti: 17 cm Celková výška podstavca ..
9,20€
Cena bez DPH:7,67€
Ručná pumpa na pitnú vodu pre plastové kanistre 16 cm - 10 L Pumpa je určená pre vyčerpanie vody z plastových barelov 10 L do pripravených pohárov, alebo nádob. Ručná pumpa je vyrobená z hygienicky nezávadného plastu vysokej kvality. Manipulácia s veľkými fľašami s vodou môže byť náročná a nepo..
1,30€
Cena bez DPH:1,08€
Automatický dávkovač vody a nápojov, Water Pump Predstavujeme vám automatický dávkovač vody a nápojov, ktorý vám umožní bez námahy prelievať vodu a iné nápoje z veľkých a ťažko manipulovateľných fliaš do menších nádob a pohárov. Tento kompaktný a efektívny nástroj je ideálny pre domácnosti, kancelár..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Elektrické čerpadlo na vodnú fľašu s filtrom Elektrická pumpa na čerpanie vody z barelov a zásobníkov pitnej vody. Napájanie pomocou USB. LED podsvietenie. Vhodné na väčšinu štandardných fliaš. Čerpadlo má dve funkcie: Atomaticky meria asi 160 ml Kontinuálne práce Technické špecifikáci..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Elektrická nabíjateľná pumpa na vodu pre plastové kanistre / barely, biela Elektrická nabíjateľná pumpa na vodu je zariadenie, ktoré bude dobre fungovať v kancelárii, domácnosti, hoteli alebo kempingu. Dá sa využiť aj na komerčné účely ako sú športové podujatia, festivaly alebo koncerty pod holým ne..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
Elektrický dávkovač na víno Elektrický dávkovač podporuje prevzdušňovanie a 8x väčšiu oxidáciu ako tradičné lieviky. Duálny sací a infúzny systém dokonca zanecháva sediment za sebou, čo vás ušetrí od starostlivej úlohy dekantácie. Technická špecifikácia: Napájanie: 4 x AAA suché alkalické b..
11,60€
Cena bez DPH:9,67€