Hlavné menu
Produkty v košíku

Teleskopické tyče

Objavte širokú ponuku teleskopických tyčí, ktoré vám umožnia dosiahnuť na vysoko umiestnené predmety bez námahy. Naše tyče sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú ich odolnosť a jednoduché použitie. Dočiahnite s... Pokračovať
Náhradný otočný kĺb na teleskopickú metlu  Náhradný otočný kĺb na teleskopickú metlu. Metla rohová je určená pre vyčistenie rohov, odstránenie pavučín, prachových nitiek a zbytkov hmyzu. Je taktiež určená k vyčisteniu rýn a odkvapov. Má individuálne nastavenie pracovného uhlu plynule prestaviteľnou ..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Teleskopická metla 3 dielna - pracovný dosah do 5 m Metla rohová je určená pre vyčistenie rohov, odstránenie pavučín, prachových nitiek a zbytkov hmyzu. Je taktiež určená k vyčisteniu rýn a odkvapov. Má individuálne nastavenie pracovného uhlu plynule prestaviteľnou kĺbovou vsuvkou. Rohová Teleskopi..
23,40€
Cena bez DPH:19,50€
Teleskopická tyč 8m so závitom Teleskopická tyč 8m vyrobená z kvalitnej hlinníkovej zliatiny, vďaka čomu je ľahká a pružná, pritom veľmi pevná. Je ideálna na čistenie vysoko umiestnených plôch, či už sú to okná, strechy, fasády, podhľady atď. Táto tyč dosiahne na všetky vysoko položené miesta. N..
79,00€
Cena bez DPH:65,83€
NÁHRADA NA TELESKOPICKÚ METLU Náhradný trojuholník na teleskopickú metlu s rozmermi  26 x 20 x 3,5 cm. Metla rohová je určená pre vyčistenie rohov, odstránenie pavučín, prachových nitiek a zbytkov hmyzu. Je taktiež určená k vyčisteniu rýn a odkvapov. Má individuálne nastavenie pracovného uhlu plynul..
5,80€
Cena bez DPH:4,83€
Teleskopická tyč 4m Teleskopická tyč 6m vyrobená z kvalitnej hlinníkovej zliatiny, vďaka čomu je ľahká a pružná, pritom veľmi pevná. Je ideálna na čistenie vysoko umiestnených plôch, či už sú to okná, strechy, fasády, podhľady atď. Táto 4 metrová tyč dosiahne na všetky vysoko položené miesta. Na j..
25,50€
Cena bez DPH:21,25€