Hlavné menu
Produkty v košíku

Do lodičiek

Ak patríte medzi milovníčky tejto elegantnej obuvi, vložky do lodičiek z našej ponuky sú pre vás to pravé. Okrem zvýšenia komfortu pri chôdzi tieto vložky poskytujú aj dodatočnú podporu a zabezpečujú lepšiu distribúciu váhy... Pokračovať
Protismykové nálepky samolepiace na podrážky topánok s ihličkami Zabudnite na Neistotu pri Každom Kroku! Naše protismykové nálepky sú navrhnuté pre všetkých, ktorí čelia problémom s kĺzaním obuvi na hladkých povrchoch. Tieto inovatívne nálepky vám umožnia pohybovať sa s dôverou a stabilitou, nech už..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
Vložky do topánok proti poteniu - ActiFresh Vložky sú vynikajúce opatrenie, ktoré chráni nohy pred rôznymi druhmi plesní, kvasiniek a baktérií. Vložky pohlcujú pot a neutralizujú nepríjemný zápach nôh. Umožňujú vám zabudnúť na strach z vyzutia topánok medzi ľuďmi. Vložte vložku do topánky tak, ab..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Lady Comfort pohodlné ľahké mäkké dámske vložky do topánok 35 Pohodlné a hygienické stielky do obuvi dávajúce pocit sviežosti. Vrchná vrstva vložiek z polyesterovej tkaniny je príjemná na dotyk a zabraňuje pohybu chodidla v obuvi. Dve vrstvy latexovej peny dokonale tlmia a zvyšujú pohodlie pri po..
2,30€
Cena bez DPH:1,92€
Lady Flowers gélové špičky do obuvi s vysokým podpätkom s motívom Gélové protišmykové špičky zdobené jemným kvetinovým motívom, navrhnuté pre obuv s vysokým podpätkom. Sú priehľadné, tenké a brániace posuvu chodidla v obuvi. Tvar mäkkých špičiek zaisťuje pohodlie a tlmenie chodidla počas chôdze. ..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Kožené pohodlné dámske vložky do lodičiek Halfled 35-36 Pohodlné dámske polstielky do lodičiek vyrobené z najkvalitnejšieho druhu bravčovej usne. Zlepšujú pohodlie nosenia obuvi s vysokým podpätkom pri kontakte s členitým povrchom, dodávajú zmäkčujúci pocit chodidlu. Perforácia kože a latexovej p..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€
Kožené pohodlné dámske vložky do lodičiek Halfled Black 35-36 Pohodlné dámske polstielky do lodičiek vyrobené z najkvalitnejšieho druhu  čiernej bravčovej usne. Zlepšujú pohodlie nosenia obuvi s vysokým podpätkom pri kontakte s členitým povrchom, dodávajú zmäkčujúci pocit chodidlu. Perforácia kož..
2,30€
Cena bez DPH:1,92€
Sofetti Half Insole tvarované špičky z polymérového gélu do dámskej obuvi čierne Gélová pólstielka v čiernej farbe, ktorá zvyšuje pohodlie pri chôdzi, najmä vo vysokom podpätku. Vďaka použitiu nového typu gélu efektívne absorbuje mikrošoky, ktoré sa vyskytujú pri chôdzi. Chráni chodidlá pred odie..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Sofetti Balletina tvarované stielky z polymérového gélu do dámskej obuvi magenta Gélová stielka, ktorá zvyšuje pohodlie pri chôdzi, najmä vo vysokom podpätku. Vďaka použitiu nového typu gélu efektívne absorbuje mikrošoky, ktoré sa vyskytujú pri chôdzi. Chráni chodidlá pred odieraním. Ultra ľahký ..
4,80€
Cena bez DPH:4,00€
Vložky do topánok proti poteniu - SANITIZED  Vložky sú vynikajúce opatrenie, ktoré chráni nohy pred rôznymi druhmi plesní, kvasiniek a baktérií. Vložky pohlcujú pot a neutralizujú nepríjemný zápach nôh. Umožňujú vám zabudnúť na strach z vyzutia topánok medzi ľuďmi. Vložte vložku do topánky tak, a..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Penové vložky do lodičiek na vysokom opätku Pri nákupe topánok na vysokom podpätku je dôležité myslieť nielen na štýl, ale aj na komfort. Penové vložky do vysokých topánok ponúkajú ideálne riešenie pre pohodlie vašich nôh počas celého dňa. Tieto penové vložky sú navrhnuté tak, aby sa prispôso..
2,10€
Cena bez DPH:1,75€
Sofetti Half Insole tvarované špičky z polymérového gélu do dámskej obuvi magenta Gélová pólstielka vo farbe magenta, ktorá zvyšuje pohodlie pri chôdzi, najmä vo vysokom podpätku. Vďaka použitiu nového typu gélu efektívne absorbuje mikrošoky, ktoré sa vyskytujú pri chôdzi. Chráni chodidlá pred od..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Bandáž na ochranu päty a plochých nôh Bandáž pomáha chrániť chodidlo a pätu pri chôdzi, príjemné a pohodlné nosenie. Zabraňuje oderom a vzniku plochých nôh. Ochrana päty funkcia: Pomáhajú rovnomerne rozložiť tlak na celé päty Odľahčujú bolestivé miesto - pätu Ochrana päty proti oderu ochrana ..
5,50€
Cena bez DPH:4,58€