Hlavné menu
Produkty v košíku

Do lodičiek

Ak patríte medzi milovníčky tejto elegantnej obuvi, vložky do lodičiek z našej ponuky sú pre vás to pravé. Okrem zvýšenia komfortu pri chôdzi tieto vložky poskytujú aj dodatočnú podporu a zabezpečujú lepšiu distribúciu váhy... Pokračovať
Gélové pásy pre komfortné nosenie topánok na vysokých opätku, béžové, EU (35-38)  Zabudnite na bolesť a nepohodlie pri nosení obľúbených vysokých opätkov. Naše inovatívne gélové pásy sú špeciálne navrhnuté tak, aby poskytovali maximálny komfort a úľavu pri každodennom nosení obuvi s vysokými podpätk..
8,40€
Cena bez DPH:7,00€
Kožené pohodlné dámske vložky do lodičiek Halfled Black 35-36 Pohodlné dámske polstielky do lodičiek vyrobené z najkvalitnejšieho druhu  čiernej bravčovej usne. Zlepšujú pohodlie nosenia obuvi s vysokým podpätkom pri kontakte s členitým povrchom, dodávajú zmäkčujúci pocit chodidlu. Perforácia kož..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€
Vložky do topánok proti poteniu - ActiFresh Vložky sú vynikajúce opatrenie, ktoré chráni nohy pred rôznymi druhmi plesní, kvasiniek a baktérií. Vložky pohlcujú pot a neutralizujú nepríjemný zápach nôh. Umožňujú vám zabudnúť na strach z vyzutia topánok medzi ľuďmi. Vložte vložku do topánky tak, ab..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Sofetti Half Insole tvarované špičky z polymérového gélu do dámskej obuvi čierne Gélová pólstielka v čiernej farbe, ktorá zvyšuje pohodlie pri chôdzi, najmä vo vysokom podpätku. Vďaka použitiu nového typu gélu efektívne absorbuje mikrošoky, ktoré sa vyskytujú pri chôdzi. Chráni chodidlá pred odie..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
Penové protišmykové vložky do topánok s vysokým podpätkom 1 pár – 2 ks Zabraňujú skĺznutiu nohy pri chôdzi na vysokých opätkoch a držia ju na správnom mieste. Príjemne tlmia chodidlo pri chôdzi a zabraňujú bolesti. Dajú sa jednoducho odstrihnúť na požadovanú veľkosť (univerzálna veľkosť) a použi..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Kožené pohodlné dámske vložky do lodičiek Halfled 35-36 Pohodlné dámske polstielky do lodičiek vyrobené z najkvalitnejšieho druhu bravčovej usne. Zlepšujú pohodlie nosenia obuvi s vysokým podpätkom pri kontakte s členitým povrchom, dodávajú zmäkčujúci pocit chodidlu. Perforácia kože a latexovej p..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€
Balletina prémiové gélové tvarované stielky do dámskej obuvi 35-36 Gélové stielky poskytujúce chodidlu pohodlie a vynikajúce odpruženie aj počas dlhodobej chôdze. Špeciálny vrchný materiál je mäkký, dodáva pocit sviežosti a odvádza vlhkosť. Spodná časť stielok je vyrobená z gélu s dobrou konštruk..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Kožené pohodlné dámske vložky do lodičiek Cody Pohodlné protišmykové dámske polstielky do obuvi  lodičiek poskytujúce stabilnú oporu pre chodidlo pri používaní obuvi s vysokým podpätkom, sandáliek a žabiek. Sú vyrobené z najkvalitnejšieho druhu ovčej usne, ekologicky upravovanej, bez obsahu PCP, ..
2,60€
Cena bez DPH:2,17€
Sofetti Balletina tvarované stielky z polymérového gélu do dámskej obuvi magenta Gélová stielka, ktorá zvyšuje pohodlie pri chôdzi, najmä vo vysokom podpätku. Vďaka použitiu nového typu gélu efektívne absorbuje mikrošoky, ktoré sa vyskytujú pri chôdzi. Chráni chodidlá pred odieraním. Ultra ľahký ..
4,50€
Cena bez DPH:3,75€
Vložky do topánok proti poteniu z aktívneho uhlia - OMNISKUS  Vložky sú vynikajúce opatrenie, ktoré chráni nohy pred rôznymi druhmi plesní, kvasiniek a baktérií. Vložky pohlcujú pot a neutralizujú nepríjemný zápach nôh. Umožňujú vám zabudnúť na strach z vyzutia topánok medzi ľuďmi. Vložte vložku ..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Obojstranná samolepka z peny, 1 ks Široká škála aplikácií Vďaka svojej univerzálnosti je samolepka užitočná ako doma, v kancelárii, tak aj v garáži. Obojstranná nálepka má hrúbku 2 mm a je vyrobená z peny. Poskytuje odolné a spoľahlivé upevnenie. Jednoduché použitie nájde praktické využitie takm..
2,00€
Cena bez DPH:1,67€
Polovičné penové vložky do dámskych topánok, Forefoot L, čierne   Predstavujeme revolučné polovičné penové vložky, špeciálne navrhnuté pre milovníkov vysokých podpätkov. Tieto vložky poskytujú neoceniteľné pohodlie a podporu strednej časti chodidla, zabezpečujúc, že každý váš krok bude bez bolesti a..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€