Hlavné menu
Produkty v košíku

Do lodičiek

Ak patríte medzi milovníčky tejto elegantnej obuvi, vložky do lodičiek z našej ponuky sú pre vás to pravé. Okrem zvýšenia komfortu pri chôdzi tieto vložky poskytujú aj dodatočnú podporu a zabezpečujú lepšiu distribúciu váhy... Pokračovať
Balletina prémiové gélové tvarované stielky do dámskej obuvi 35-36 Gélové stielky poskytujúce chodidlu pohodlie a vynikajúce odpruženie aj počas dlhodobej chôdze. Špeciálny vrchný materiál je mäkký, dodáva pocit sviežosti a odvádza vlhkosť. Spodná časť stielok je vyrobená z gélu s dobrou konštruk..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€
Balletina prémiové gélové tvarované stielky do dámskej obuvi 37-38 Gélové stielky poskytujúce chodidlu pohodlie a vynikajúce odpruženie aj počas dlhodobej chôdze. Špeciálny vrchný materiál je mäkký, dodáva pocit sviežosti a odvádza vlhkosť. Spodná časť stielok je vyrobená z gélu s dobrou konštruk..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€
Balletina prémiové gélové tvarované stielky do dámskej obuvi 39-40 Gélové stielky poskytujúce chodidlu pohodlie a vynikajúce odpruženie aj počas dlhodobej chôdze. Špeciálny vrchný materiál je mäkký, dodáva pocit sviežosti a odvádza vlhkosť. Spodná časť stielok je vyrobená z gélu s dobrou konštruk..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€
Balletina prémiové gélové tvarované stielky do dámskej obuvi 41-42 Gélové stielky poskytujúce chodidlu pohodlie a vynikajúce odpruženie aj počas dlhodobej chôdze. Špeciálny vrchný materiál je mäkký, dodáva pocit sviežosti a odvádza vlhkosť. Spodná časť stielok je vyrobená z gélu s dobrou konštruk..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€
Gélové silikónové vložky - vhodné do vysokých topánok - univerzálne Silikónové vložky s gélom sú určené pre komfortné celodenné používanie. Sú vhodné pre každého kto sa chystá počas dňa dlhšie chodiť, stáť. Pri došľape znižujú únavu a bolesť nôh. Pri fyzickej námahe účinne znižujú pocit únavy. Vh..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
Kožené pohodlné dámske vložky do lodičiek Cody Pohodlné protišmykové dámske polstielky do obuvi  lodičiek poskytujúce stabilnú oporu pre chodidlo pri používaní obuvi s vysokým podpätkom, sandáliek a žabiek. Sú vyrobené z najkvalitnejšieho druhu ovčej usne, ekologicky upravovanej, bez obsahu PCP, ..
2,60€
Cena bez DPH:2,17€
Kožené pohodlné dámske vložky do lodičiek Halfix 35-36 Pohodlné dámske polstielky do lodičiek vyrobené z najkvalitnejšieho druhu ovčej usne. Zlepšujú pohodlie nosenia obuvi s vysokým podpätkom pri kontakte s členitým povrchom, dodávajú zmäkčujúci pocit chodidlu. Perforácia kože a latexovej peny z..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
Kožené pohodlné dámske vložky do lodičiek Halfix 37-38 Pohodlné dámske polstielky do lodičiek vyrobené z najkvalitnejšieho druhu ovčej usne. Zlepšujú pohodlie nosenia obuvi s vysokým podpätkom pri kontakte s členitým povrchom, dodávajú zmäkčujúci pocit chodidlu. Perforácia kože a latexovej peny z..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
Kožené pohodlné dámske vložky do lodičiek Halfix 39-40 Pohodlné dámske polstielky do lodičiek vyrobené z najkvalitnejšieho druhu ovčej usne. Zlepšujú pohodlie nosenia obuvi s vysokým podpätkom pri kontakte s členitým povrchom, dodávajú zmäkčujúci pocit chodidlu. Perforácia kože a latexovej peny z..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
Kožené pohodlné dámske vložky do lodičiek Halfix 41-42 Pohodlné dámske polstielky do lodičiek vyrobené z najkvalitnejšieho druhu ovčej usne. Zlepšujú pohodlie nosenia obuvi s vysokým podpätkom pri kontakte s členitým povrchom, dodávajú zmäkčujúci pocit chodidlu. Perforácia kože a latexovej peny z..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
Kožené pohodlné dámske vložky do lodičiek Halfix Black 35-36 Pohodlné dámske polstielky do lodičiek vyrobené z najkvalitnejšieho druhu čiernej ovčej usne. Zlepšujú pohodlie nosenia obuvi s vysokým podpätkom pri kontakte s členitým povrchom, dodávajú zmäkčujúci pocit chodidlu. Perforácia kože a latex..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€
Kožené pohodlné dámske vložky do lodičiek Halfix Black 37-38 Pohodlné dámske polstielky do lodičiek vyrobené z najkvalitnejšieho druhu čiernej ovčej usne. Zlepšujú pohodlie nosenia obuvi s vysokým podpätkom pri kontakte s členitým povrchom, dodávajú zmäkčujúci pocit chodidlu. Perforácia kože a latex..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€