Hlavné menu
Produkty v košíku

Joga, ajurvéda

Vitajte v svete jógy a ajurvédy. V súčasnosti narastá záujem o tieto tradície vďaka ich nesmiernym prínosom pre zdravie tela a duše. Jóga sa zameriava na posilnenie tela, zlepšenie flexibility, vyrovnanie emocionálneho stavu a... Pokračovať
Ajurvedské okuliare pre zlepšenie zraku x-line Ajurvedské okuliare pre zlepšenie zraku x-line
Top
AJURVEDSKÉ OKULIARE PRE ZLEPŠENIE ZRAKU Bolia Vás oči pri počítači, pozeraní televízie alebo pri čítaní? Vidíte rozmazane? Robí Vám problémy zhoršenie zraku? Chcete predísť noseniu okuliarov alebo silnejším dioptriám? Chcete si zlepšiť ostrosť zraku? Máme pre Vás riešenie! Vyskúšajte špeciálne ajur..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€
Amethyst - čakrová doska zo vzácnych solí a kameňov Potešte svoje zmysly a vylepšite svoj domov s našimi OMI doskami s drahými kameňmi - čakrovými doskami, ktoré prinášajú harmóniu a rovnováhu do vášho života. Táto doska je vyrobená z prírodných granúl ametystu, čo zaručuje jej autenticitu a jedineč..
68,30€
Cena bez DPH:56,92€
Biela soľ - čakrová doska zo vzácnych solí a kameňov Potešte svoje zmysly a vylepšite svoj domov s našimi OMI doskami s drahými kameňmi - čakrovými doskami, ktoré prinášajú harmóniu a rovnováhu do vášho života. Táto doska je vyrobená z prírodných granúl bielej soli, čo zaručuje jej autenticitu a jed..
48,50€
Cena bez DPH:40,42€
Čakrové dosky zo vzácnych kameňov a solí 7 ks Ste fascinovaní nezvyčajnými a exkluzívnymi kúskami interiérového dizajnu? Predstavte si dosky zo soli a drahých kameňov, ktoré sú nielen esteticky pôsobivé, ale ponúkajú aj množstvo zdravotných výhod. Zažite a užívajte si výhody soľnej kryštálovej terap..
296,00€
Cena bez DPH:246,67€
Červený avanturín - čakrová doska zo vzácnych solí a kameňov Doska z červeného avanturínu je krásny a farebne výrazný predmet vyrobený z minerálu známeho ako červený avanturín. Červený avanturín je drahokam, ktorý sa vyznačuje svojou jasnou a žiarivou červenou farbou a charakteristickými iskrami a ž..
68,30€
Cena bez DPH:56,92€
Čierna soľ - čakrová doska zo vzácnych solí a kameňov Potešte svoje zmysly a vylepšite svoj domov s našimi OMI doskami s drahými kameňmi - čakrovými doskami, ktoré prinášajú harmóniu a rovnováhu do vášho života. Táto doska je vyrobená z prírodných granúl čiernej soli, čo zaručuje jej autenticitu a j..
48,50€
Cena bez DPH:40,42€
Tri čínske mince zviazané červenou šnúrkou na podporu úspechu a bohatstva Pomocou týchto troch mincí zviazaných červenou šnúrkou si zabezpečíte dostatočný príjem. Klasické čínske mince zviazané červenou šnúrkou symbolizujú nevyčerpateľný zdroj príjmov a vytvárajú priaznivé vibrácie pre finančnú ..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Himalajská meditačná soľ do kúpeľa, 200 g Meditačná soľ do kúpeľa pre očistnú lázeň organizmu a navodenie pocitu uvoľnenia tela aj mysle. Pre hrejivý kúpeľ rozpustite vo vode s teplotou 38°C 3 – 4 polievkové lyžice soli. Pre zvýšenie detoxikačného efektu pridajte do kúpeľa až 100g soli.   Obsahuj..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
Jaspis červený - čakrová doska zo vzácnych solí a kameňov Potešte svoje zmysly a vylepšite svoj domov s našimi OMI doskami s drahými kameňmi - čakrovými doskami, ktoré prinášajú harmóniu a rovnováhu do vášho života. Táto doska je vyrobená z prírodných granúl jaspisu červeného, čo zaručuje jej autent..
68,30€
Cena bez DPH:56,92€
Joga karimatka 7 čakier dúhová, 174 x 60 cm Pokiaľ cvičíte jogu, potrebujete tú správnu karimatku na cvičenie. Joga karimatka je ideálnym riešením pre všetkých milovníkov jogy, pilatesu alebo iných cvičení, ktorí hľadajú pohodlný a kvalitný podklad na svoje tréningy. Karimatka je vyrobená zo 1..
48,30€
Cena bez DPH:40,25€
Joga karimatka 7 čakier v kruhu dúhová, 174 x 60 cm Pokiaľ cvičíte jogu, potrebujete tú správnu karimatku na cvičenie. Joga karimatka je ideálnym riešením pre všetkých milovníkov jogy, pilatesu alebo iných cvičení, ktorí hľadajú pohodlný a kvalitný podklad na svoje tréningy. Karimatka je vyrob..
48,30€
Cena bez DPH:40,25€
Joga karimatka Jogín 7 čakier ružovofialová, 174 x 60 cm Pokiaľ cvičíte jogu, potrebujete tú správnu karimatku na cvičenie. Joga karimatka je ideálnym riešením pre všetkých milovníkov jogy, pilatesu alebo iných cvičení, ktorí hľadajú pohodlný a kvalitný podklad na svoje tréningy. Karimatka je ..
48,30€
Cena bez DPH:40,25€