Hlavné menu
Produkty v košíku

Joga, ajurvéda

Vitajte v svete jógy a ajurvédy. V súčasnosti narastá záujem o tieto tradície vďaka ich nesmiernym prínosom pre zdravie tela a duše. Jóga sa zameriava na posilnenie tela, zlepšenie flexibility, vyrovnanie emocionálneho stavu a... Pokračovať
Fitness sada – 1 x podložka na jogu, 1 x popruh, 2 x bloky Rubber Blue Podložka na jogu je profesionálna podložka na jogu, navrhnutá tak, aby poskytovala používateľovi vynikajúce pohodlie a stabilitu počas cvičenia. Čierna podložka je vyrobená z vysokokvalitnej gumy a je nielen odolná a dlhotrvajúca..
115,90€
Cena bez DPH:96,58€
Gumená podložka na jogu Mat Yoga, čierna Profesionálna podložka na jogu, ktorá je navrhnutá tak, aby poskytovala používateľovi vynikajúci komfort a stabilitu pri cvičení. Čierna podložka je vyrobená z vysokokvalitnej gumy a je nielen odolná a dlhotrvajúca, ale aj flexibilná, čo umožňuje ľahké vykoná..
66,50€
Cena bez DPH:55,42€
Sada kociek na jogu Block Yoga Cork, 2 ks Kocky Yoga Cork sú spoľahlivou pomôckou na podporu vašej jogovej praxe, navrhnuté tak, aby poskytovali oporu, stabilitu a pohodlie počas rôznych pozícií a asán. Vďaka svojej pevnej korkovej konštrukcii a praktickým funkciám je Yoga Cork nevyhnutnou súčasťou ..
33,80€
Cena bez DPH:28,17€
Sada na jogu Mat Yoga Rubber, 1 podložka, 2 modré kocky, 1 oranžový popruh Podložka na jogu je profesionálna podložka na jogu, navrhnutá tak, aby poskytovala používateľovi vynikajúce pohodlie a stabilitu počas cvičenia. Čierna podložka je vyrobená z vysokokvalitnej gumy a je nielen odolná a dlhotrva..
116,30€
Cena bez DPH:96,92€
Podložka na cvičenie a jogu 180 x 60cm, modrá Podložka na cvičenie vám umožní pohodlne vykonávať fitness, pilates a jogové cvičenia. Je vyrobená z hrubého a dokonale tlmiaceho materiálu. Tento odolný materiál poskytuje dokonalú priľnavosť, vďaka čomu je podložka stabilná a počas tréningu sa nešmýka ..
14,20€
Cena bez DPH:11,83€
Stojan na vonné tyčinky Truhlica + 10 tyčiniek, pačuli, 30,5 x 5,5 x 6,5 cm Zatvárateľný ozdobný drevený stojan s úložným priestorom slúžiaci na pálenie vonných tyčiniek a kužeľov. Súčasťou balenia sú vonné tyčinky Karma Scents s vôňou. Ich pálenie pomáha uvoľniť celé telo, spríjemniť jogu, aroma..
7,80€
Cena bez DPH:6,50€
ARÔME čakrová vonná sviečka Múdrosť, vôňa kvetín Vonná sviečka s vôňou kvetín. Žltá farba vonnej sviečky je označená ako farba energie. Sviečka posilňuje spojenie s vašou vlastnou energiou, harmonizuje váš život a prináša duševnú pohodu.  Vonná čakrová sviečka v sklenenej dóze vám doma vykúzli poh..
11,30€
Cena bez DPH:9,42€
Meditačný vankúš Jogín a 7 čakier, tyrkysový, 40 x 40 x 10 cm Hľadáte dokonalého spoločníka pre vaše meditačné sedenie? Meditačný vankúš je navrhnutý tak, aby vám poskytol optimálnu oporu, pohodlie a stabilitu počas vášho meditačného procesu. S jeho pomocou môžete dosiahnuť hlbokú relaxáciu, zlep..
13,30€
Cena bez DPH:11,08€
Joga karimatka 7 čakier v kruhu dúhová, 174 x 60 cm Pokiaľ cvičíte jogu, potrebujete tú správnu karimatku na cvičenie. Joga karimatka je ideálnym riešením pre všetkých milovníkov jogy, pilatesu alebo iných cvičení, ktorí hľadajú pohodlný a kvalitný podklad na svoje tréningy. Karimatka je vyrob..
48,30€
Cena bez DPH:40,25€
Drevený stojan na vonné tyčinky BUDDHA, dĺžka 26 cm Stojan na vonné tyčinky s kovovým zlatým vykladaným symbolom. Stojan je vhodný na pálenie tenších vonných tyčiniek, ako tibetské, nepálske, japonské, či akékoľvek klasické vonné tyčinky. Stojan je vyrobený z kvalitného akáciového dreva. Upo..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Drevený stojan na vonné tyčinky SLON, dĺžka 26 cm Stojan na vonné tyčinky s kovovým zlatým vykladaným symbolom. Stojan je vhodný na pálenie tenších vonných tyčiniek, ako tibetské, nepálske, japonské, či akékoľvek klasické vonné tyčinky. Stojan je vyrobený z kvalitného akáciového dreva. Upozo..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Tri čínske mince zviazané červenou šnúrkou na podporu úspechu a bohatstva Pomocou týchto troch mincí zviazaných červenou šnúrkou si zabezpečíte dostatočný príjem. Klasické čínske mince zviazané červenou šnúrkou symbolizujú nevyčerpateľný zdroj príjmov a vytvárajú priaznivé vibrácie pre finančnú ..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€