Hlavné menu
Produkty v košíku

Podpätenky a pätičky

Bandáž na ochranu päty a plochých nôh - univerzálne Bandáž na ochranu päty a plochých nôh - univerzálne
-24 %
Bandáž na ochranu päty a plochých nôh Bandáž pomáha chrániť chodidlo a pätu pri chôdzi, príjemné a pohodlné nosenie. Zabraňuje oderom a vzniku plochých nôh. Ochrana päty funkcia: Pomáhajú rovnomerne rozložiť tlak na celé päty Odľahčujú bolestivé miesto - pätu Ochrana päty proti oderu ochrana ..
5,50€ 7,20€
Cena bez DPH:4,58€
Gélové podpätenky do topánky na päty - univerzálne 9 x 5,5cm Gélové podpätenky do topánky na päty - univerzálne 9 x 5,5cm
-23 %
Gélové podpätenky na päty Pomáhajú rovnomerne rozložiť tlak na celé päty. Chránia pätu pri chôdzi. Vyrobené z mäkkého gélu. Technické parametre: Veľkosť: univerzálna Rozmery: šírka: 7,2 cm; dĺžka: 10,5 cm; hrúbka: 3,6 mm Typ stielky: Pätkové podpätky Materiál: Mäkký silikón Obsah baleni..
7,40€ 9,60€
Cena bez DPH:6,17€
Gélové podpätenky na korekciu nôh do Gélové podpätenky na korekciu nôh do
-23 %
Gélové podpätenky na korekciu nôh do "O" alebo "X" Účelový dizajn podpäteniek korigue spôsob ako chodidlá pri chôdzi došľapujú na podklad. Podpätenky je možné použiť pri nohách do "X" a po vzájomnej výmene aj pri nohách do "O". Podpätenky sú z príjemne mäkkého gélu. Výhody podpäteniek na korekci..
7,80€ 10,10€
Cena bez DPH:6,50€
Gélové protišmykové vankúšiky do topánok - 5 x 6 x 0,3cm Gélové protišmykové vankúšiky do topánok - 5 x 6 x 0,3cm
-23 %
Gélové protišmykové vankúšiky do topánok Bránia kĺzaniu nôh v topánkach a sú ideálne pre topánky na vysokom podpätku a pre sandále. Vďaka gélovej technológii zmäkčujú každý krok a napriek tomu sú diskrétne. Sú hypoalergénne-dermatologicky testované. Keď sa vankúšik odlepí, stačí ho opláchnuť a z..
1,70€ 2,20€
Cena bez DPH:1,42€
Korekčné podpätenky - kožené 1/pár - čierne Korekčné podpätenky - kožené 1/pár - čierne
-23 %
Korekčné podpätenky - kožené 1/pár - čiernePodpätenka je zdravotnícka pomôcka, ktorá vyrovnáva záťaž na kolená a členok. Skvelé riešenie pre ľudí s kratšími nohami. Podrážky tlmia pätu počas chôdze. Technické parametre: Rozsah veľkostí: Veľkosť 35-40  Dĺžka: 8,9 cm  Šírka: 6,6 cm Hrúbka..
3,60€ 4,70€
Cena bez DPH:3,00€
Metavankúšik nášlapu chodidla - univerzálna veľkosť - 8,5 x 7 cm Metavankúšik nášlapu chodidla - univerzálna veľkosť - 8,5 x 7 cm
-23 %
Metavankúšik nášlapu chodidla - univerzálna veľkosť Technické špecifikácie Univerzálna veľkosť dĺžka 7 cm šírka 8,5 cm Typ:Stabilizátor nášlapu  Materiál: mäkký gél Stabilizátor prstov na nohe - funkcia: Nútia správne polohovanie nášlapu. Zabraňujú odieraniu. Väčšinou sa používa na p..
4,10€ 5,30€
Cena bez DPH:3,42€
Náplasť na otlaky do topánok z latexovej peny - 4 rôzne tvary Náplasť na otlaky do topánok z latexovej peny - 4 rôzne tvary
-24 %
Náplasť na otlaky do topánok z latexovej peny - 4 rôzne tvary Nálepky z latexovej peny na ochranu chodidla pred otlakmi a odermi. V balení nájdete rôzne tvary a veľkosti. Ochranu chodidla ocenia ľudia v pracovnej obuvi, športovci, turisti a dámy v lodičkách. Náplasti na otlaky rôzneho tvaru vytvo..
3,90€ 5,10€
Cena bez DPH:3,25€
Náplasť na otlaky do topánok z latexovej peny - kruhový tvar Náplasť na otlaky do topánok z latexovej peny - kruhový tvar
-24 %
Náplasť na otlaky do topánok z latexovej peny - kruhový tvar Penové nálepky do topánok proti otlakom chodidiel. Vhodné na ochranu chodidiel pri novej alebo úzkej obuvi. Náplasť na otlaky ochráni kožu na chodidlách pred bolestivým otlakom od topánok. Vlastnosti: Latexová pena prekryje podrážd..
3,50€ 4,60€
Cena bez DPH:2,92€
Náplasť na otlaky do topánok z latexovej peny - oválny tvar s otvorom Náplasť na otlaky do topánok z latexovej peny - oválny tvar s otvorom
-22 %
Náplasť na otlaky do topánok z latexovej peny - oválny tvar s otvorom Nalepovacia pomôcka na ochranu chodidla pred otlakmi a odermi od topánok. Oválny tvar s dierou uprostred umožní použitie aj pri kurom oku alebo bradavici. Vhodné do všetkých druhov obuvi. Náplasť na otlaky do topánok ochráni pr..
2,10€ 2,70€
Cena bez DPH:1,75€
Náplaste do topánok proti oderu - pätičky Náplaste do topánok proti oderu - pätičky
-25 %
Náplaste do topánok proti oderu - pätičky Kožené samolepiace chrániče - pätičky zabraňujú vzniku oderom a otlakom v zadnej časti päty. Praktická pomôcka proti oderu nôh pri použití nových alebo neforemných topánok, lodičiek.  Technické parametre: Rozsah veľkostí: univerzálna - hrúbka 3 mm, š..
1,20€ 1,60€
Cena bez DPH:1,00€
Náplaste do topánok proti oderu - pätičky 9 x 4,5 x 1cm Náplaste do topánok proti oderu - pätičky 9 x 4,5 x 1cm
-22 %
Náplaste do topánok proti oderu - pätičky Samolepiace chrániče - pätičky zabraňujú vzniku oderom a otlakom v zadnej časti päty. Praktická pomôcka proti oderu nôh pri použití nových alebo neforemných topánok, lodičiek.  Technické parametre: Rozsah veľkostí: univerzálna - hrúbka 1 cm, šírka 4,..
1,40€ 1,80€
Cena bez DPH:1,17€
Náplaste do topánok proti oderu - univerzálne pätičky Náplaste do topánok proti oderu - univerzálne pätičky
-23 %
Náplaste do topánok proti oderu - pätičky Pätičky zabraňujú vzniku oderom a otlakom v zadnej časti päty. Vlastnosti: zabraňujú vyzúvaniu päty z topánky vyplňia voľného miesta v topánke ochrana chodidiel proti oderu ochrana päty proti oderu Praktická pomôcka proti oderu nôh pri použití nových al..
1,00€ 1,30€
Cena bez DPH:0,83€