Hlavné menu
Produkty v košíku

Podpätenky a pätičky

Tieto vložky sa umiestňujú pod päty topánok a pomáhajú zmierňovať bolesť spojenú s pätovými výrastkami, podpornými problémami alebo nadmerným zaťažením päty. Sú to kvalitné ortopedické pomôcky, ktoré poskytujú tlmenie a... Pokračovať
Airflex kožené ortopedické pohodlné podpätenky do topánok 35-37 Ortopedické stabilizujúce podpätenky do obuvi pôsobiace ako tlmiče nárazov, čo výrazne znižuje mikrošoky vznikajúce pri chôdzi po pevnom podklade. Regulujú výšku päty v obuvi. Značne zvyšujú komfort chodenia v uzavretej obuvi. Sú vyr..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€
Airflex kožené ortopedické pohodlné podpätenky do topánok 38-40 Ortopedické stabilizujúce podpätenky do obuvi pôsobiace ako tlmiče nárazov, čo výrazne znižuje mikrošoky vznikajúce pri chôdzi po pevnom podklade. Regulujú výšku päty v obuvi. Značne zvyšujú komfort chodenia v uzavretej obuvi. Sú vyr..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€
Airflex kožené ortopedické pohodlné podpätenky do topánok 41-43 Ortopedické stabilizujúce podpätenky do obuvi pôsobiace ako tlmiče nárazov, čo výrazne znižuje mikrošoky vznikajúce pri chôdzi po pevnom podklade. Regulujú výšku päty v obuvi. Značne zvyšujú komfort chodenia v uzavretej obuvi. Sú vyr..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€
Airflex kožené ortopedické pohodlné podpätenky do topánok 44-46 Ortopedické stabilizujúce podpätenky do obuvi pôsobiace ako tlmiče nárazov, čo výrazne znižuje mikrošoky vznikajúce pri chôdzi po pevnom podklade. Regulujú výšku päty v obuvi. Značne zvyšujú komfort chodenia v uzavretej obuvi. Sú vyr..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€
Anti Slip elegantné a pohodlné samolepiace pätičky Pohodlné samolepiace dámske gélové pätičky do obuvi. Tieto ochrany päty ideálne prispôsobujú obuv veľkosti chodidla a zabraňujú vyzúvaniu počas chôdze. Penová výplň pätičky zabraňuje vzniku otlakov, zvyšuje komfort a pohodlie chodidla. Sú vyroben..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
Bandáž na ochranu päty - univerzálna veľkosť, 1pár (2ks) Tieto tvarované návleky na chodidlá sú navrhnuté tak, aby absorbovali náraz, úder a zabránili plantárnej fasciitíde a bolestiam spôsobeným prácou alebo športom. Nosia sa okolo členkov a dajú sa nosiť s topánkami a teniskami. Špecifikácie..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€
Bandáž na ochranu päty a plochých nôh Bandáž pomáha chrániť chodidlo a pätu pri chôdzi, príjemné a pohodlné nosenie. Zabraňuje oderom a vzniku plochých nôh. Ochrana päty funkcia: Pomáhajú rovnomerne rozložiť tlak na celé päty Odľahčujú bolestivé miesto - pätu Ochrana päty proti oderu ochrana ..
4,80€
Cena bez DPH:4,00€
Comforta gélové podpätenky do obuvi s vysokým podpätkom Gélové podpätenky chrániace pred bolesťou päty, zlepšujú pohodlie pri chôdzi a stabilizujú postavenie chodidla v obuvi. Zvlášť sú odporúčané pre topánky s vysokým podpätkom. Samolepiace, opakovane použiteľné. Podpätenky sa sa môžu umývať čis..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
Correct kožené ortopedické nízke korekčné podpätenky do topánok 35-37 Ortopedické korekčné podpätenky do obuvi používané pri náprave skrútenej, alebo varóznej päty. Zabraňujú nadmernému opotrebovaniu podpätkov a deformáciám obuvi. Perfektne zapadajú do pätovej časti a nemenia nastavenie výšky pät..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€
Correct kožené ortopedické nízke korekčné podpätenky do topánok 38-40 Ortopedické korekčné podpätenky do obuvi používané pri náprave skrútenej, alebo varóznej päty. Zabraňujú nadmernému opotrebovaniu podpätkov a deformáciám obuvi. Perfektne zapadajú do pätovej časti a nemenia nastavenie výšky pät..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€
Correct kožené ortopedické nízke korekčné podpätenky do topánok 41-43 Ortopedické korekčné podpätenky do obuvi používané pri náprave skrútenej, alebo varóznej päty. Zabraňujú nadmernému opotrebovaniu podpätkov a deformáciám obuvi. Perfektne zapadajú do pätovej časti a nemenia nastavenie výšky pät..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€
Correct kožené ortopedické nízke korekčné podpätenky do topánok 44-46 Ortopedické korekčné podpätenky do obuvi používané pri náprave skrútenej, alebo varóznej päty. Zabraňujú nadmernému opotrebovaniu podpätkov a deformáciám obuvi. Perfektne zapadajú do pätovej časti a nemenia nastavenie výšky pät..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€