Hlavné menu
Produkty v košíku

Podpätenky a pätičky

Tieto vložky sa umiestňujú pod päty topánok a pomáhajú zmierňovať bolesť spojenú s pätovými výrastkami, podpornými problémami alebo nadmerným zaťažením päty. Sú to kvalitné ortopedické pomôcky, ktoré poskytujú tlmenie a... Pokračovať
Gélové stabilizujúce podpätenky lepiace, 1 pár (2ks) Tieto komfortné gélové podpätky sú vyrobené z prvotriedneho mäkkého silikónu, ktorý sa perfektne prispôsobí kontúram vašej nohy. Tieto vysokokvalitné lepiace vložky do obuvi sú navrhnuté tak, aby minimalizovali tlak na pätu, čím znižujú bolesť a z..
2,80€
Cena bez DPH:2,33€
Komfortné gélové vankúšiky pre pätové ostrohy a plantárnu fasciitídu, 1 pár (2ks) Tieto gélové vankúšiky na pätu sú navrhnuté špeciálne pre tých, ktorí trpia bolestivými pätovými ostrohami a plantárnou fasciitídou. Vyrobené z vysoko kvalitného, mäkkého materiálu, tieto vankúšiky poskytujú okamžitú ú..
5,80€
Cena bez DPH:4,83€
Korekčné podpätenky - kožené 1/pár - čiernePodpätenka je zdravotnícka pomôcka, ktorá vyrovnáva záťaž na kolená a členok. Skvelé riešenie pre ľudí s kratšími nohami. Podrážky tlmia pätu počas chôdze. Technické parametre: Rozsah veľkostí: Veľkosť 35-40  Dĺžka: 8,9 cm  Šírka: 6,6 cm Hrúbka..
3,20€
Cena bez DPH:2,67€
Podpätkové vložky – Perfektná symbióza korku a luxusnej kože Objavte unikátnu kombináciu prírodného korku a vysokej kvality kože v inovatívnych podpätkových vložkách. Tento produkt je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálny komfort a efektívnu ochranu vašich chodidiel počas celého dňa. Vyrobené z pe..
3,30€
Cena bez DPH:2,75€
Pätička s vložkou do topánok na vysokom podpätku 35-40, 1 pár (2ks) Penové vložky pri chôdzi tlmia chodidlo a chránia pred odreninami. Tiež zvyšujú komfort pri chôdzi a znižujú pocit únavy nôh, ku ktorej dochádza po celom dni v topánkach, najmä na vysokých podpätkoch. Sú ideálne aj pre iné typy ..
6,20€
Cena bez DPH:5,17€
Bandáž na popraskané päty s gélovou výplňou, Foot Care, 1 pár (2ks) S týmito regeneračnými gélovými pätovými pásami, navrhnutými na poskytnutie úľavy a zlepšenie estetiky suchých, popraskaných chodidiel. Tento produkt prináša okamžité pohodlie a dlhotrvajúcu hydratáciu, vďaka čomu sú Vaše päty niele..
5,30€
Cena bez DPH:4,42€
3D Univerzálne penové ochranné / opravné pätičky proti oderu Podpätky poskytujú pohodlie a ochranu vašich chodidiel pred otlakmi a odreninami. Ideálne na zlepšenie pohodlia a estetiky obuvi a na riešenie problému nadmernej veľkosti obuvi. Sú vhodné aj na opravu obuvi. Lepené 3D Penové Podpätky n..
2,60€
Cena bez DPH:2,17€
Ortopedické vložky pre pozdĺžne ploché nohy, EU (44-46), 1 pár (2ks) Zachyťte podstatu pohodlia a zdravia vašich nôh s našimi ortopedickými vložkami KLIN PECARI navrhnutými špeciálne pre jedincov trpiacich pozdĺžnou plochosťou nohy. Tieto polovložky sú vyrobené z prémiovej kože PECARI, zaručuje dlhú..
5,20€
Cena bez DPH:4,33€
Kožené pohodlné dámske podpätenky do topánok Elflex Black Elegantné a pohodlné dámske podpätenky do obuvi pôsobiace ako tlmič nárazov do päty, výrazne tlmia mikrošoky vznikajúce pri chôdzi. Perfektne zapadajú do pätovej časti a umožňujú nastavenie výšky päty v obuvi. Zvyšujú komfort počas chôdze...
3,00€
Cena bez DPH:2,50€
Penové podpätky na úľavu od bolesti päty, S (39-41) Predstavujeme Vám nárazu absorbujúce penové podpätky, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre tých, ktorí hľadajú úľavu od bolesti päty a potrebujú efektívnu ochranu pri každodennej aktivite. Tieto podpätky kombinujú vynikajúce tlmiace vlastnosti s vysoký..
7,70€
Cena bez DPH:6,42€
Priedušné samolepiace podpätky do topánok z mikrovlákna Podpätky na topánky z mikrovlákna na účinnú ochranu proti odreninám Vďaka nim si môžete užívať pohodlie pri celodennom nosení topánok. Redukcia podpätkov obuvi Podpätky z mikrovlákna, vystlané penou s výbornou cirkuláciou vzduchu. Ľahké, mäk..
6,00€
Cena bez DPH:5,00€
Vložky na zvýšenie postavy, BALANCE UP, Veľkosti S, M, L s výškou od 5 - 30mm Kompenzačné podpätky vyrobené z korku a pravej kože. Pre pohodlné vyrovnávanie dĺžky nôh a zvýšenie vzrastu. Naše kliny vyrobené z korku a pravej kože sú vynikajúcim riešením pre tých, ktorí potrebujú vyrovnávať dĺžku n..
6,60€
Cena bez DPH:5,50€