Hlavné menu
Produkty v košíku

Zdravie

Sme tu pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o svoje zdravie a chcú investovať do svojho pohodlia a kvality života. Ponúkame širokú škálu zdravotníckych pomôcok a produktov určených pre ľudí všetkých vekových skupín, vrátane... Pokračovať
Dračia krv, 30ml Pôsobenie dračej krvi: Pôsobí ako prírodné antivirotikum, na zápaly - všade tam, kde sú zápaly, či vnútorne alebo zvonka Zvonka je výborný na afty, rany, či zápaly kože - pôsobí veľmi dobre aj na zahojenie rán, na zápaly kože, zubov, ďasien. Tiež urýchľuje hojenie po bodnutí hmy..
13,90€
Cena bez DPH:11,58€
Drevený masážny valec na nohy, chodidlá, telo s gumičkami, 19 x 4,5 cm, Predstavujeme vám drevený masážny valec majstrovský kúsok remeselnej zručnosti, ktorý prináša úľavu a relaxáciu do každodennej rutiny. Vyrobili sme ho z 100% prírodného drevá, známeho svojou výnimočnou kvalitou a odolnosťou. Ten..
7,90€
Cena bez DPH:6,58€
Dvojitá masážna loptička MassBall, priemer 8 cm, čierna a žltá Objavte nový rozmer relaxácie s dvojitou loptou, vyrobenou z vysokokvalitného plastu EPP. Vďaka použitiu tohto materiálu lopta zaujme nielen svojou mimoriadnou ľahkosťou, ale má aj výnimočnú odolnosť voči deformácii a poškodeniu. Vlas..
4,70€
Cena bez DPH:3,92€
Dvojitá masážna silikónová loptička DuoBall, priemer 6,5cm, čierna Dvojitá silikónová masážna loptička je nepostrádateľným doplnkom vašej každodennej starostlivosti o telo. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam je táto pomôcka nielen účinná, ale aj mimoriadne praktická. Silikónové loptičky môžu pomôc..
10,30€
Cena bez DPH:8,58€
Elektrická vyhrievacia deka na krk a ramená s nastavením teploty, Gaden Elektrická vyhrievacia deka na krk a ramená s nastavením teploty, Gaden
Novinka
Elektrická vyhrievacia deka na krk a ramená s nastavením teploty, Gaden Vyhrievacia elektrická deka na krk a ramená vám umožňuje použiť relaxačné a upokojujúce teplo, ktoré poskytuje príjemný pocit úľavy, odpočinku a pohody. Je ideálna na vyhrievanie v oblasti krku a ramien, ale tiež je vhodná na..
17,90€
Cena bez DPH:14,92€
Elektrické kozmetické lehátko, Electric table, 179 x 61 cm, šedé Obklopte sa eleganciou a inováciou s naším elektrickým lehátkom na kozmetiku a masáže. Navrhnuté s precíznym zreteľom na detail, toto lehátko predstavuje vrchol pohodlia a funkcionalitu pre profesionály v oblasti fyzioterapie, masáží a..
680,50€
Cena bez DPH:567,08€
Elektrické kozmetické lehátko, Spa Lux, 186 x 70 cm, biele Vstúpte do sveta bezkonkurenčného luxusu a komfortu s elektrickým lehátkom Spa Lux. Navrhnuté pre absolútnu špičku v oblasti starostlivosti o telo, toto čierne lehátko je symbolom elegancie a výkonu. Jeho široké spektrum využitia v kozmetike..
782,60€
Cena bez DPH:652,17€
Elektrické kozmetické lehátko, Spa Lux, 186 x 70 cm, čierne Vstúpte do sveta bezkonkurenčného luxusu a komfortu s elektrickým lehátkom Spa Lux. Navrhnuté pre absolútnu špičku v oblasti starostlivosti o telo, toto čierne lehátko je symbolom elegancie a výkonu. Jeho široké spektrum využitia v kozmetik..
782,60€
Cena bez DPH:652,17€
Elektrické masérske lehátko, Electric Bed, 219 x 70 cm, biele Pozývame vás objaviť bezkonkurenčný komfort a sofistikovanosť s Elektrickým masážnym lôžkom. Toto lôžko, navrhnuté s dôrazom na detail a funkčnosť, je skutočnou perlou pre každého fyzioterapeuta, maséra a všetkých profesionálov v oblasti ..
1 207,90€
Cena bez DPH:1 006,58€
Elektrický masážny prístroj na chodidlá s funkciou ohrevu, ProfiCare PC-FM 3099 Masážny prístroj na nohy ProfiCare FM 3099 Masážny prístroj s technológiou Shiatsu, funkciou ohrevu a 3 masážnymi programami umožňuje profesionálnu masáž a má zdroj infračerveného svetla, ktorý využíva elektricky nast..
122,30€
Cena bez DPH:101,92€
Elektrický masérsky a rehabilitačný stôl Azzurro, biely Elektrický masérsky a rehabilitačný stôl Azzurro, biely
Novinka
Elektrický masérsky a rehabilitačný stôl Azzurro, biely Elektrický rehabilitačný stôl je revolučným spojením technológie a pohodlia, navrhnutým na maximálnu efektivitu vo vašej rehabilitačnej praxi. Jeho elegantný dizajn v bielom prevedení sa spája s vysokou funkčnosťou, čo ho robí ideálnym partnero..
737,20€
Cena bez DPH:614,33€