Hlavné menu
Produkty v košíku

Záhradné náradie

O záhradu sa treba dobre starať, ale tá námaha sa vám vyplatí, keď uvidíte plody svojej práce. V tejto kategórii nájdete všetko potrebné náradie pre záhradníkov rôznych skúseností. Od základného náradia ako ručné náradie,... Pokračovať
6 dielna sada záhradného náradia Sada 6 mimoriadne užitočných záhradných pomôcok. Je to skutočná nevyhnutnosť pre každého záhradkára, ktorý sa rád stará o svoju záhradku. Súprava obsahuje dve záhradné lopaty, hrable a záhradnícke pazúry, motyku s pazúrmi a metlu. Nástroje sú kompaktné a zaber..
10,70€
Cena bez DPH:8,92€
26 dielna sada záhradného náradia Náradie v tejto sade má nielen funkčné vlastnosti, ale poskytuje aj komfort pri používaní. Je vyrobené z pevného kovu, je hrubé a odolné, čo zabraňuje deformácii aj pri intenzívnom používaní. Vďaka ergonomickému tvaru dobre padnú do ruky, čo uľahčuje prácu a zni..
14,30€
Cena bez DPH:11,92€
Prevzdušňovacie hrable kovové Vertikutácia je jedným z prvkov nevyhnutných pre správny rast trávy. Prevzdušňuje pôdu a kosí a kyprí trávnik, čím prispieva k jeho správnemu rastu a vývoju. Prevzdušňovacie hrable sú vyrobené výhradne z vysoko kvalitného kovu a práškovo lakované na ochranu proti..
7,80€
Cena bez DPH:6,50€
Prevzdušňovacie hrable na trávnik s kolieskami Vertikutácia je jedným z prvkov nevyhnutných pre správny rast trávy. Prevzdušňuje pôdu a kosí a kyprí trávnik, čím prispieva k jeho správnemu rastu a vývoju. Ručné prevzdušňovacie hrable majú 11 zubov. Keďže majú kolieska ľahko sa s nimi manipulu..
16,60€
Cena bez DPH:13,83€