Hlavné menu
Produkty v košíku

Záhradné náradie

O záhradu sa treba dobre starať, ale tá námaha sa vám vyplatí, keď uvidíte plody svojej práce. V tejto kategórii nájdete všetko potrebné náradie pre záhradníkov rôznych skúseností. Od základného náradia ako ručné náradie,... Pokračovať
Sada 10 kvalitných záhradných nástrojov Táto kompletná sada bola starostlivo vybraná, aby vám pomohla pri starostlivosti a skrášľovaní vašich záhrad. Každé náradie je vyrobené z pevných materiálov, ktoré zaisťujú pevnosť a odolnosť, aby vás sprevádzali dlhé roky. Či už ste skúsený záhradník aleb..
19,90€
Cena bez DPH:16,58€
Sada 5 kvalitných záhradných nástrojov Táto kompletná sada bola starostlivo vybraná, aby vám pomohla pri starostlivosti a skrášľovaní vašich záhrad. Každý nástroj bol vyrobený z pevných materiálov, ktoré zaisťujú pevnosť a odolnosť, aby vydržali mnoho rokov. Či už ste skúsený záhradník alebo zač..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
6 dielna sada záhradného náradia Sada 6 mimoriadne užitočných záhradných pomôcok. Je to skutočná nevyhnutnosť pre každého záhradkára, ktorý sa rád stará o svoju záhradku. Súprava obsahuje dve záhradné lopaty, hrable a záhradnícke pazúry, motyku s pazúrmi a metlu. Nástroje sú kompaktné a zaber..
9,00€
Cena bez DPH:7,50€
Prevzdušňovacie hrable na trávnik s kolieskami Vertikutácia je jedným z prvkov nevyhnutných pre správny rast trávy. Prevzdušňuje pôdu a kosí a kyprí trávnik, čím prispieva k jeho správnemu rastu a vývoju. Ručné prevzdušňovacie hrable majú 11 zubov. Keďže majú kolieska ľahko sa s nimi manipulu..
14,00€
Cena bez DPH:11,67€
Prevzdušňovacie hrable kovové Vertikutácia je jedným z prvkov nevyhnutných pre správny rast trávy. Prevzdušňuje pôdu a kosí a kyprí trávnik, čím prispieva k jeho správnemu rastu a vývoju. Prevzdušňovacie hrable sú vyrobené výhradne z vysoko kvalitného kovu a práškovo lakované na ochranu proti..
7,00€
Cena bez DPH:5,83€
Ručný sejací stroj 3l, žltý Sejačka / rozmetadlo hnojív je inovatívne zariadenie, ktoré uľahčuje proces sejby a zaisťuje presné a rovnomerné rozloženie osiva. Sejačka je nastaviteľná v šírke rozsypaného semena, čo umožňuje prispôsobiť zariadenie rôznym druhom plodín a rastlín. Manuálny pohon n..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
Ručný rozmetač hnojiva, červený Ručný rozmetač hnojív na batérie je inovatívne zariadenie, ktoré uľahčuje proces sejby a zabezpečuje presné a rovnomerné rozloženie osiva. Tento ručný rozmetač využíva na pohon a ovládanie elektrickú technológiu, ktorá automatizuje proces sejby a zaisťuje rýchle a ..
25,00€
Cena bez DPH:20,83€
26 dielna sada záhradného náradia Náradie v tejto sade má nielen funkčné vlastnosti, ale poskytuje aj komfort pri používaní. Je vyrobené z pevného kovu, je hrubé a odolné, čo zabraňuje deformácii aj pri intenzívnom používaní. Vďaka ergonomickému tvaru dobre padnú do ruky, čo uľahčuje prácu a zni..
13,00€
Cena bez DPH:10,83€
Vytrhávač - odstraňovač buriny, čierny Udržujte svoju záhradu bez buriny a iných rastlín, ktoré rastú tam, kde ich nechcete. S pomocou tohto praktického nástroja je odstraňovanie rastlín aj s koreňom jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. S týmto ľahkým a praktickým vytrhávačom buriny rýchlo a ľahk..
6,00€
Cena bez DPH:5,00€