Hlavné menu
Produkty v košíku

Do uší

Hudba je súčasťou každodenného života a preto ponúkame širokú škálu slúchadiel do uší, ktoré sú ideálne pre každú príležitosť - cestovanie, športovanie alebo len pre pohodové počúvanie hudby doma. Pohodlie, vynikajúci zvuk... Pokračovať
Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá 5.0 s powerbankou 400 mAh, čierne Slúchadlá využijete mnohými spôsobmi – samostatne ako hlasitý odposluch alebo na prehrávanie hudby, sledovanie filmov či pohodlné stereo rozhovory. Slúchadlá sa ovládajú dotykom. Od telefónu sa môžete pohybovať až na 10 m a stále p..
16,90€
Cena bez DPH:14,08€
Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá i1000 TWS, biele Pokračovanie obľúbeného, najpredávanejšieho modelu i500. Model i1000 poskytuje ešte lepšiu kvalitu zvuku vďaka použitiu kvalitnejších reproduktorov, kovové membrány v mikrofóne zaisťujú čistý zvuk počas hovorov. Vďaka použitiu pevnejších kovových k..
19,60€
Cena bez DPH:16,33€
Bezdrôtové bluetooth slúchadlá i12, biele Bezdrôtové slúchadlá TWS Bluetooth i12 s energetickou bankou sú najnovšou verziou známych a populárnych bezdrôtových slúchadiel. Modernizovaný dizajn zaručuje ešte pohodlnejšie nosenie a vylepšená špecifikácia zaručuje vynikajúcu kvalitu zvuku, prenos..
8,50€
Cena bez DPH:7,08€
Bezdrôtové bluetooth slúchadlá LH-2, čierne Bezdrôtové slúchadlá TWS-LH2 s nabíjacou stanicou ponúkajú príjemný zvuk za priaznivú cenu. Vďaka špeciálnemu anatomickému tvaru držía slúchadlá perfektne v ušiach. Svoju obľúbenú hudbu si tak pohodlne vychutnáte kdekoľvek bez otravných káblov. Mod..
14,80€
Cena bez DPH:12,33€
Bezdrôtové bluetooth slúchadlá LX-M8 Slúchadlá sú navrhnuté tak, aby boli čo najpohodlnejšie. Špeciálny dizajn sa prispôsobí vášmu uchu a zostane tam po celý čas veľmi stabilný. Ak hľadáte tie správne slúchadlá na každodenný tréning, toto je model pre vás. Ak ste človek na cestách, vďaka intuití..
24,80€
Cena bez DPH:20,67€
Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá s dreveným motívom LX-Y8 Tento model je vybavený 3 nezávislými indikátormi úrovne nabitia. Displej zobrazuje úroveň nabitia každého slúchadla a úroveň nabitia puzdra. Vďaka nim vás už nikdy neprekvapí vybitý telefón či slúchadlá. Žiadny strach z dažďa a potu. Tr..
22,90€
Cena bez DPH:19,08€
Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá s nabíjacou stanicou - biele TWS i9s Slúchadlá TWS i9s Power Bank - sú navrhnuté pre všetky užívateľské zariadenia, ktoré podporujú funkciu Bluetooth. Výrobok sa vyznačuje moderným dizajnom a veľmi dobrým spracovaním. Slúchadlá dokonale priľnú k ušiam, vďaka čomu s..
10,10€
Cena bez DPH:8,42€
Bezdrôtové bluetooth slúchadlá s powerbankou F9 Model bezdrôtových slúchadiel F9 od spoločnosti DexXer je modernizovaným riešením pre každého, kto si nevie predstaviť život bez hudby! F9 majú powerbanku so zreteľným displejom, ktorý nás informuje o stave nabitia powerbanky. Porty pre slúchadlá m..
12,00€
Cena bez DPH:10,00€
Bezdrôtové bluetooth slúchadlá s powerbankou F9-5, biele Ergonomické bezdrôtové slúchadlá do uší kompatibilné s akýmkoľvek modelom telefónu / tabletu vybaveného bluetooth modulom. Model má štýlové nabíjacie puzdro s LED displejom, ktorý zobrazuje percento nabitia batérie a každé slúchadlo má aj ..
9,50€
Cena bez DPH:7,92€
Bezdrôtové bluetooth slúchadlá s powerbankou 2200mAh Najnovší model bezdrôtových slúchadiel je jedinečné vydanie a riešenie pre každého, kto si nevie predstaviť svoj život bez hudby! Slúchadlá sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálne pohodlie pri nosení. Vďaka dlhej životnosti batérie a f..
20,50€
Cena bez DPH:17,08€
Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá s powerbankou YD03, čierne Ergonomické bezdrôtové slúchadlá kompatibilné s akýmkoľvek modelom telefónu / tabletu vybaveného Bluetooth modulom. Model má štýlové nabíjacie puzdro s LED displejom, ktorý zobrazuje percento nabitia batérie a každé slúchadlo má aj LED in..
18,10€
Cena bez DPH:15,08€
Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá s powerbankou YD04, čierne Ergonomické bezdrôtové slúchadlá kompatibilné s akýmkoľvek modelom telefónu / tabletu vybaveného Bluetooth modulom. Model má štýlové nabíjacie puzdro s LED displejom, ktorý zobrazuje percento nabitia batérie a každé slúchadlo má aj LED in..
18,10€
Cena bez DPH:15,08€