Hlavné menu
Produkty v košíku

Kozmetické zrkadlá

Tento pomocník je neodmysliteľným nástrojom pri líčení, pri ktorom potrebujete presnosť a kvalitu zobrazenia. Kozmetické zrkadlá vám umožňujú vidieť detaily pri aplikácii make-upu, čo je dôležité pre precízne a profesionálne... Pokračovať
Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením - 16 LED Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením - 16 LED
Novinka
Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením - 16 led Predstavujeme Vám kozmetické zrkadlo s jedinečnou funkciou osvetlenia, ktoré Vám umožní prispôsobiť nalíčenie rôznym podmienkam. Je vybavené až 16 LED diódami. Je plne nastaviteľná - v rovine 360 stupňov, čo je ešte viac všestranné a flexibilné. Umožňu..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením - Superstar Magnifying Mirror - čierne Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením - Superstar Magnifying Mirror - čierne
Novinka
Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením - Superstar Magnifying Mirror Predstavujeme Vám kozmetické zrkadlo s jedinečnou funkciou osvetlenia, ktoré sa skladá z 3 zrkadielok a umožní Vám prispôsobiť nalíčenie rôznym podmienkam. Ak sa chystáte na pracovnú schôdzku alebo chcete byť perfektne nalíčená pr..
14,70€
Cena bez DPH:12,25€
Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením Kozmetické zrkadlo s LED podsvietením. Aktivácia diód je vďaka dotykovému senzoru veľmi jednoduchá a pohodlná - stačí kliknúť na zrkadlo a aktivovať ich a rozsvietiť pracovný priestor. Technické špecifikácie: Napájanie: DC 5V MicroUSB Výkon: 3W Materiál:..
6,90€
Cena bez DPH:5,75€
Kadernícke zrkadlo okrúhle - čierne Kadernícke zrkadlo v čiernom prevedení s rukoväťou na zadnej strane. Ideálny pomocník pre prácu v kaderníctve. Obsah balenia: 1 x Kadernícke zrkadlo okrúhle - čierne..
8,50€
Cena bez DPH:7,08€
Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením a 360°otáčaním Predstavujeme Vám kozmetické zrkadlo s jedinečnou funkciou osvetlenia a 360 stupňovým otáčaním, ktoré Vám umožní prispôsobiť nalíčenie rôznym podmienkam. Ak sa chystáte na pracovnú schôdzku alebo chcete byť perfektne nalíčená pre svojich priateľov..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€
Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením   Osvetlené zrkadlo s praktickým využitím pri ošetrení pokožky, líčení alebo nasadzovaní konataktných šošoviek. Vďaka osvetleniu, ktorým disponuje, Vám zabezpečí správnu viditeľnosť každej časti tváre, krku a dekoltu.  Ak sa chystáte na pracovnú schôdzku al..
11,50€
Cena bez DPH:9,58€
Kozmetické zrkadlo LED Beauty Breeze Kozmetické zrkadlo s LED podsvietením. Osvetlené zrkadlo je veľmi praktické a mimoriadne užitočné zariadenia na ošetrenie, líčenie alebo nasadzovanie kontaktných šošoviek. Počas líčenia zaistí správnu viditeľnosť každej časti tváre, krku a dekoltu. V zrkadl..
11,30€
Cena bez DPH:9,42€
Osvetlené kozmetické zrkadlo PR-100 Predstavujeme Vám obojstranné kozmetické zrkadlo s jedinečnou funkciou osvetlenia, ktorá Vám umožní prispôsobiť nalíčenie rôznym podmienkam. Ak sa chystáte na pracovnú schôdzku alebo chcete byť perfektne nalíčená pre svojich priateľov, osvetlené kozmetické zrkad..
30,60€
Cena bez DPH:25,50€
Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením Ako u profesionálneho vizážistu sa teraz môžete cítiť aj doma. Podsvietené kozmetické zrkadielko vám jediným dotykom ožiari tvár svetlom pripomínajúcim denný svit, a to v akýkoľvek čas, kamkoľvek ho postavíte. Už nikdy sa vám nestane, že by ste kvôli slabému či..
6,80€
Cena bez DPH:5,67€
LED svetlá na zrkadlo s USB, Mirror Lights 10 ks Vstúpte do sveta, kde každý detail vašej krásy je osvetlený presne podľa vašich predstáv. Predstavujeme vám LED zrkadlové svetlá s USB – ultimátne riešenie pre každú dámu aj pána, ktorí hľadajú dokonalosť v každom dotyku. S nášho produktu sa stane váš..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením - 16 led Predstavujeme Vám kozmetické zrkadlo s jedinečnou funkciou osvetlenia, ktoré Vám umožní prispôsobiť nalíčenie rôznym podmienkam. Je vybavené až 16 LED diódami. Je plne nastaviteľná - v rovine 360 stupňov, čo je ešte viac všestranné a flexibilné. Umožňu..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením - 22 LED Zrkadlo je ideálne nielen na líčenie, ale aj na iné kozmetické a ošetrujúce ošetrenia. Dokonale si s ním upravíte obočie, nasadíte masku, dokonca si nasadíte a zložíte šošovky. NASTAVENIE SKLONU - vďaka možnosti nastavenia sklonu zrkadla až o 180° s..
12,40€
Cena bez DPH:10,33€