Hlavné menu
Produkty v košíku

Kozmetické zrkadlá

Ponúkame Vám kvalitné kozmetické zrkadlá, ktoré sú vhodné na domáce ale aj na profesionálne použitie, napríklad v kozmetických salónoch alebo kaderníctvach. Ak sa chystáte na pracovnú schôdzku alebo chcete byť perfektne nalíčená pre svojich priateľov, osvetlené kozmetické zrkadlo Vám umožní simulovať prostredie, v ktorom sa budete nachádzať a vďaka tomu zvoliť dokonalý make-up. Ďalší veľmi obľúbený produkt je obojstranné kozmetické zrkadlo s 10 násobným zväčšením.
Kozmetické zrkadlo LED Beauty Breeze Kozmetické zrkadlo LED Beauty Breeze
-23 %
Kozmetické zrkadlo LED Beauty Breeze Kozmetické zrkadlo s LED podsvietením. Osvetlené zrkadlo je veľmi praktické a mimoriadne užitočné zariadenia na ošetrenie, líčenie alebo nasadzovanie kontaktných šošoviek. Počas líčenia zaistí správnu viditeľnosť každej časti tváre, krku a dekoltu. V zrkadl..
12,30€ 16,00€
Cena bez DPH:10,25€
Kozmetické zrkadlo LED color Kozmetické zrkadlo LED color
-23 %
Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením   Osvetlené zrkadlo s praktickým využitím pri ošetrení pokožky, líčení alebo nasadzovaní konataktných šošoviek. Vďaka osvetleniu, ktorým disponuje, Vám zabezpečí správnu viditeľnosť každej časti tváre, krku a dekoltu.  Ak sa chystáte na pracovnú schôdzku al..
12,50€ 16,30€
Cena bez DPH:10,42€
Kozmetické zrkadlo mini s LED osvetlením - 8 LED Kozmetické zrkadlo mini s LED osvetlením - 8 LED
-23 %
Dvojité kozmetické zrkadlo s LED osvetlením - 8 LED Predstavujeme Vám kozmetické zrkadlo s jedinečnou funkciou osvetlenia, ktoré Vám umožní prispôsobiť nalíčenie rôznym podmienkam. Je vybavené až 8 LED diódami. Umožňuje pohodlne nastavenie v závislosti od svetelných podmienok alebo vlastných potr..
5,90€ 7,70€
Cena bez DPH:4,92€
Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením
-23 %
Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením Kozmetické zrkadlo s LED podsvietením. Aktivácia diód je vďaka dotykovému senzoru veľmi jednoduchá a pohodlná - stačí kliknúť na zrkadlo a aktivovať ich a rozsvietiť pracovný priestor. Technické špecifikácie: Napájanie: DC 5V MicroUSB Výkon: 3W Materiál:..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€
Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením
-23 %
Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením Ako u profesionálneho vizážistu sa teraz môžete cítiť aj doma. Podsvietené kozmetické zrkadielko vám jediným dotykom ožiari tvár svetlom pripomínajúcim denný svit, a to v akýkoľvek čas, kamkoľvek ho postavíte. Už nikdy sa vám nestane, že by ste kvôli slabému či..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€
Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením - 16 LED Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením - 16 LED
-23 %
Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením - 16 led Predstavujeme Vám kozmetické zrkadlo s jedinečnou funkciou osvetlenia, ktoré Vám umožní prispôsobiť nalíčenie rôznym podmienkam. Je vybavené až 16 LED diódami. Je plne nastaviteľná - v rovine 360 stupňov, čo je ešte viac všestranné a flexibilné. Umožňu..
10,20€ 13,30€
Cena bez DPH:8,50€
Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením - 22 LED Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením - 22 LED
-23 %
Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením - 22 LED Zrkadlo je ideálne nielen na líčenie, ale aj na iné kozmetické a ošetrujúce ošetrenia. Dokonale si s ním upravíte obočie, nasadíte masku, dokonca si nasadíte a zložíte šošovky. NASTAVENIE SKLONU - vďaka možnosti nastavenia sklonu zrkadla až o 180° s..
10,90€ 14,20€
Cena bez DPH:9,08€
Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením a 360 °otáčaním Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením a 360 °otáčaním
-24 %
Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením a 360°otáčaním Predstavujeme Vám kozmetické zrkadlo s jedinečnou funkciou osvetlenia a 360 stupňovým otáčaním, ktoré Vám umožní prispôsobiť nalíčenie rôznym podmienkam. Ak sa chystáte na pracovnú schôdzku alebo chcete byť perfektne nalíčená pre svojich priateľov..
4,50€ 5,90€
Cena bez DPH:3,75€
Multifunkčné zrkadlové hodiny s budíkom a teplomerom Multifunkčné zrkadlové hodiny s budíkom a teplomerom
-23 %
Multifunkčné zrkadlové hodiny s budíkom a teplomerom Výnimočne originálny, moderný a elegantný prístroj, ktorý osloví každého fanúšika netradičného príslušenstva. Hodiny sú nepochybne neoddeliteľnou súčasťou každodenného života a sú vybavené ďalšími funkciami, ktoré je ešte uľahčujú. Vyzerajú skv..
14,20€ 18,50€
Cena bez DPH:11,83€
Osvetlené kozmetické zrkadlo PR-100 Osvetlené kozmetické zrkadlo PR-100
-23 %
Osvetlené kozmetické zrkadlo PR-100 Predstavujeme Vám obojstranné kozmetické zrkadlo s jedinečnou funkciou osvetlenia, ktorá Vám umožní prispôsobiť nalíčenie rôznym podmienkam. Ak sa chystáte na pracovnú schôdzku alebo chcete byť perfektne nalíčená pre svojich priateľov, osvetlené kozmetické zrkad..
30,30€ 39,40€
Cena bez DPH:25,25€
Skladacie kozmetické zväčšovacie zrkadlo s LED podsvietením Skladacie kozmetické zväčšovacie zrkadlo s LED podsvietením
-23 %
Skladacie kozmetické zväčšovacie zrkadlo s LED podsvietením Zrkadlo, ktoré vám umožní ľahko naniesť make-up alebo upraviť účes. Zrkadlo bolo navrhnuté s dôrazom na pohodlie a estetiku. Ak snívate o dokonalom líčení v pohodlí domova (ale nielen), musíte mať sklopné LED kozmetické zrkadlo. Toto je ..
9,10€ 11,80€
Cena bez DPH:7,58€
Skladacie kozmetické zväčšovacie zrkadlo s LED podsvietením - obojstranné Skladacie kozmetické zväčšovacie zrkadlo s LED podsvietením - obojstranné
-23 %
Skladacie kozmetické zväčšovacie zrkadlo s LED podsvietením - obojstranné Praktické skladacie kozmetické zväčšovacie zrkadlo s LED podsvietením. Aktivácia diód je vďaka dotykovému senzoru veľmi jednoduchá a pohodlná - stačí kliknúť na zrkadlo a rozsvieti sa. Technická špecifikácia: Materiál..
8,60€ 11,20€
Cena bez DPH:7,17€