Hlavné menu
Produkty v košíku

Kozmetické zrkadlá

Ponúkame Vám kvalitné kozmetické zrkadlá, ktoré sú vhodné na domáce ale aj na profesionálne použitie, napríklad v kozmetických salónoch alebo kaderníctvach. Ak sa chystáte na pracovnú schôdzku alebo chcete byť perfektne nalíčená pre svojich priateľov, osvetlené kozmetické zrkadlo Vám umožní simulovať prostredie, v ktorom sa budete nachádzať a vďaka tomu zvoliť dokonalý make-up. Ďalší veľmi obľúbený produkt je obojstranné kozmetické zrkadlo s 10 násobným zväčšením.
Kadernícke zrkadlo okrúhle - čierne Kadernícke zrkadlo okrúhle - čierne
-23 %
Kadernícke zrkadlo okrúhle - čierne Kadernícke zrkadlo v čiernom prevedení s rukoväťou na zadnej strane. Ideálny pomocník pre prácu v kaderníctve. Obsah balenia: 1 x Kadernícke zrkadlo okrúhle - čierne..
14,00€ 18,20€
Cena bez DPH:11,67€
Kozmetické obojstranné kovové LED zrkadlo Kozmetické obojstranné kovové LED zrkadlo
-23 %
Kozmetické obojstranné kovové LED zrkadlo ESTETICKÁ KONŠTRUKCIA Zrkadlo sa vďaka svojmu elegantnému a minimalistickému dizajnu perfektne hodí na každú toaletu alebo jednoducho na stôl či pracovný stôl. Vďaka kvalitnému kovu a širokej základni stojí výrobok nohami pevne na zemi. Základňa má aj pr..
20,30€ 26,40€
Cena bez DPH:16,92€
Kozmetické zrkadlo LED Beauty Breeze Kozmetické zrkadlo LED Beauty Breeze
-23 %
Kozmetické zrkadlo LED Beauty Breeze Kozmetické zrkadlo s LED podsvietením. Osvetlené zrkadlo je veľmi praktické a mimoriadne užitočné zariadenia na ošetrenie, líčenie alebo nasadzovanie kontaktných šošoviek. Počas líčenia zaistí správnu viditeľnosť každej časti tváre, krku a dekoltu. V zrkadl..
12,20€ 15,90€
Cena bez DPH:10,17€
Kozmetické zrkadlo LED color Kozmetické zrkadlo LED color
-23 %
Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením   Osvetlené zrkadlo s praktickým využitím pri ošetrení pokožky, líčení alebo nasadzovaní konataktných šošoviek. Vďaka osvetleniu, ktorým disponuje, Vám zabezpečí správnu viditeľnosť každej časti tváre, krku a dekoltu.  Ak sa chystáte na pracovnú schôdzku al..
12,50€ 16,30€
Cena bez DPH:10,42€
Kozmetické zrkadlo mini s LED osvetlením - 8 LED Kozmetické zrkadlo mini s LED osvetlením - 8 LED
-23 %
Dvojité kozmetické zrkadlo s LED osvetlením - 8 LED Predstavujeme Vám kozmetické zrkadlo s jedinečnou funkciou osvetlenia, ktoré Vám umožní prispôsobiť nalíčenie rôznym podmienkam. Je vybavené až 8 LED diódami. Umožňuje pohodlne nastavenie v závislosti od svetelných podmienok alebo vlastných potr..
5,90€ 7,70€
Cena bez DPH:4,92€
Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením
-23 %
Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením Kozmetické zrkadlo s LED podsvietením. Aktivácia diód je vďaka dotykovému senzoru veľmi jednoduchá a pohodlná - stačí kliknúť na zrkadlo a aktivovať ich a rozsvietiť pracovný priestor. Technické špecifikácie: Napájanie: DC 5V MicroUSB Výkon: 3W Materiál:..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€
Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením - 16 LED Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením - 16 LED
-23 %
Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením - 16 led Predstavujeme Vám kozmetické zrkadlo s jedinečnou funkciou osvetlenia, ktoré Vám umožní prispôsobiť nalíčenie rôznym podmienkam. Je vybavené až 16 LED diódami. Je plne nastaviteľná - v rovine 360 stupňov, čo je ešte viac všestranné a flexibilné. Umožňu..
9,50€ 12,40€
Cena bez DPH:7,92€
Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením - 22 LED Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením - 22 LED
-23 %
Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením - 22 LED Zrkadlo je ideálne nielen na líčenie, ale aj na iné kozmetické a ošetrujúce ošetrenia. Dokonale si s ním upravíte obočie, nasadíte masku, dokonca si nasadíte a zložíte šošovky. NASTAVENIE SKLONU - vďaka možnosti nastavenia sklonu zrkadla až o 180° s..
10,90€ 14,20€
Cena bez DPH:9,08€
Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením - Superstar Magnifying Mirror - ružové Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením - Superstar Magnifying Mirror - ružové
-23 %
Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením - Superstar Magnifying Mirror - ružové Perfektné kozmetické zrkadlo so zväčšením. Vybavené až 22 LED diódami na vonkajšej strane hlavného zrkadla. LED diódy sú aktivované dotykom - stačí kliknúť kdekoľvek na zrkadlo a LED diódy sa rozsvietia. Veľmi zaujímavý, al..
17,80€ 23,10€
Cena bez DPH:14,83€
Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením a 360 °otáčaním Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením a 360 °otáčaním
-24 %
Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením a 360°otáčaním Predstavujeme Vám kozmetické zrkadlo s jedinečnou funkciou osvetlenia a 360 stupňovým otáčaním, ktoré Vám umožní prispôsobiť nalíčenie rôznym podmienkam. Ak sa chystáte na pracovnú schôdzku alebo chcete byť perfektne nalíčená pre svojich priateľov..
4,50€ 5,90€
Cena bez DPH:3,75€
Osvetlené kozmetické zrkadlo PR-100 Osvetlené kozmetické zrkadlo PR-100
-23 %
Osvetlené kozmetické zrkadlo PR-100 Predstavujeme Vám obojstranné kozmetické zrkadlo s jedinečnou funkciou osvetlenia, ktorá Vám umožní prispôsobiť nalíčenie rôznym podmienkam. Ak sa chystáte na pracovnú schôdzku alebo chcete byť perfektne nalíčená pre svojich priateľov, osvetlené kozmetické zrkad..
30,30€ 39,40€
Cena bez DPH:25,25€
Skladacie kozmetické zväčšovacie zrkadlo s LED podsvietením Skladacie kozmetické zväčšovacie zrkadlo s LED podsvietením
-23 %
Skladacie kozmetické zväčšovacie zrkadlo s LED podsvietením Zrkadlo, ktoré vám umožní ľahko naniesť make-up alebo upraviť účes. Zrkadlo bolo navrhnuté s dôrazom na pohodlie a estetiku. Ak snívate o dokonalom líčení v pohodlí domova (ale nielen), musíte mať sklopné LED kozmetické zrkadlo. Toto je ..
9,00€ 11,70€
Cena bez DPH:7,50€