Hlavné menu
Produkty v košíku

Oprava, renovácia

Ak namiesto vyhadzovania poškodenej veci ju radšej opravíte, tu nájdete všetko, čo potrebujete na drobné opravy a renovácie. Nech už potrebujete utesniť škáry, opraviť povrchy, obnoviť farbu alebo zlepšiť vzhľad miestnosti, naše... Pokračovať
Vodeodolná obojstranná lepiaca páska Ivy Grip Tape 3m Obojstranná, extra silná, flexibilná lepiaca páska pre použitie vo vnútorných i vonkajších priestoroch. Rýchle, bezpečné, ľahké upevnenie bez hmoždiniek, skrutiek a pod. Pre lepenie alebo montáž ozdobných líšt, domových čísiel, štítkov, obrázk..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€
Tuhý vosk na hnacie remene Adhefix, 800 g Účinný prípravok na zvýšenie priľnavosti a konzerváciu kožených, textilných a plastových hnacích remeňov. Remene prenášajú výkon s vyššou účinnosťou, pretože mäkký remeň lepšie priľne k remenici a nešmýka sa. Ochrana a mazanie remeňov, ktoré následne neprekĺ..
14,30€
Cena bez DPH:11,92€
Uzamykateľná balkónová kľučka Uzamykateľná balkónová kľučka vyrobená z hliníku, povrchová úprava technológií práškového lakovania. Perfektná na zabezpečenie okien v detských izbách, ale aj balkónových dverí proti nekontrolovanému otvoreniu deťmi, čím je dieťa chránené pred vypadnutím z okna. Doko..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
Ochranná páska na rôzne druhy povrchu, 5 cm Jednostranná lepiaca páska vyrobená z odolného plastu má ochrannú funkciu pre ľahko opotrebiteľné povrchy. Vodotesný a priehľadný povrch pomôže chrániť množstvo prvkov auta a domáceho vybavenia. Rozmery pásky sú 5m x 5cm x 0,4mm. Praktická ochranná pásk..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Čierny zatvárač dverí 40 - 60 kg Zatvárač dverí je nastaviteľný z hľadiska rýchlosti zatvárania. Dvere môžete nastaviť tak, aby sa na konci spomalili alebo zrýchlili. Napríklad pri odchode môžete nastaviť rýchle zatváranie dverí alebo spomalenie na konci. To je užitočné najmä pre starších ľudí, z..
14,90€
Cena bez DPH:12,42€