Hlavné menu
Produkty v košíku

Oprava, renovácia

Ak namiesto vyhadzovania poškodenej veci ju radšej opravíte, tu nájdete všetko, čo potrebujete na drobné opravy a renovácie. Nech už potrebujete utesniť škáry, opraviť povrchy, obnoviť farbu alebo zlepšiť vzhľad miestnosti, naše... Pokračovať
Ochranná páska na rôzne druhy povrchu, 3 cm Jednostranná lepiaca páska vyrobená z odolného plastu má ochrannú funkciu pre ľahko opotrebiteľné povrchy. Vodotesný a priehľadný povrch pomôže chrániť množstvo prvkov auta a domáceho vybavenia. Rozmery pásky sú 5m x 5cm x 0,4mm. Praktická ochranná pásk..
2,70€
Cena bez DPH:2,25€
Ochranná páska na rôzne druhy povrchu, 5 cm Jednostranná lepiaca páska vyrobená z odolného plastu má ochrannú funkciu pre ľahko opotrebiteľné povrchy. Vodotesný a priehľadný povrch pomôže chrániť množstvo prvkov auta a domáceho vybavenia. Rozmery pásky sú 5m x 5cm x 0,4mm. Praktická ochranná pásk..
6,40€
Cena bez DPH:5,33€
Ochranný kryt na vodovodné batérie Ochranný kryt na kohútik. Účinne chráni vonkajšie vodovodné batérie pred chladom, čím eliminuje riziko ich poškodenia pri zamrznutí vody. Veľmi jednoduchá montáž, stačí nasunúť kryt cez kohútik a utiahnuť pomocou pásika na suchý zips. Vlastnosti a špecifikáci..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
Sada na opravu nábytku - 11 ks fixiek + 10 ks voskoviek Drobné poškodenia, škrabance na povrchu sa dajú teraz jednoducho opraviť s našou súpravou na opravu nábytku. Oprava prebieha vyplnením hlbšej dutiny voskom a nakreslením štruktúry dreva príslušnou farbou fixky. Sada umožňuje rýchlo opravi..
8,00€
Cena bez DPH:6,67€
Sada na opravu nábytku a parkiet 6 farieb Univerzálna sada na opravu laminovaných, drevených a dyhovaných povrchov Počet farieb: 6 Značky: 6 Vosky: 6 UNIVERZÁLNA OPRAVNÁ SADA Sada fixiek a polotvrdých voskov na svojpomocnú opravu dreveného nábytku, podláh, panelov, schodísk, rámov a mnoho i..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Súprava na opravy nábytku, okenné panely, 17 ks Sada originálnych fixiek a voskov na odstraňovanie škrabancov a drobných poškodení dreva a laminovaných povrchov. 8 fixiek v 8 farbách 8 voskových plničov v 8 farbách strúhadlo Vďaka prvkom, ktoré sú súčasťou sady, odstránite škrabance a rôzn..
6,10€
Cena bez DPH:5,08€
Tesniaca páska 3,2 m Ruhhy, biela Tesniaca páska sa používa na utesnenie vaní, sprchových vaničiek alebo umývadiel. Vďaka pružnej vrstve priľne aj k mierne nerovným povrchom. Je 100% vodeodolná, navyše je odolná voči čistiacim prostriedkom. Páska je vyrobená z kvalitného PVC materiálu, silná o..
3,60€
Cena bez DPH:3,00€
Tesniaca páska 3,2 m Ruhhy, sivá Tesniaca páska sa používa na utesnenie vaní, sprchových vaničiek alebo umývadiel. Vďaka pružnej vrstve priľne aj k mierne nerovným povrchom. Je 100% vodeodolná, navyše je odolná voči čistiacim prostriedkom. Páska je vyrobená z kvalitného PVC materiálu, silná od..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Čierny zatvárač dverí 40 - 60 kg Zatvárač dverí je nastaviteľný z hľadiska rýchlosti zatvárania. Dvere môžete nastaviť tak, aby sa na konci spomalili alebo zrýchlili. Napríklad pri odchode môžete nastaviť rýchle zatváranie dverí alebo spomalenie na konci. To je užitočné najmä pre starších ľudí, z..
8,90€
Cena bez DPH:7,42€
Uzamykateľná balkónová kľučka Uzamykateľná balkónová kľučka vyrobená z hliníku, povrchová úprava technológií práškového lakovania. Perfektná na zabezpečenie okien v detských izbách, ale aj balkónových dverí proti nekontrolovanému otvoreniu deťmi, čím je dieťa chránené pred vypadnutím z okna. Doko..
5,50€
Cena bez DPH:4,58€
Vodeodolná obojstranná lepiaca páska Ivy Grip Tape 1m Obojstranná, extra silná, flexibilná lepiaca páska pre použitie vo vnútorných i vonkajších priestoroch. Rýchle, bezpečné, ľahké upevnenie bez hmoždiniek, skrutiek a pod. Pre lepenie alebo montáž ozdobných líšt, domových čísiel, štítkov, obrázk..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Vodeodolná obojstranná lepiaca páska Ivy Grip Tape 3m Obojstranná, extra silná, flexibilná lepiaca páska pre použitie vo vnútorných i vonkajších priestoroch. Rýchle, bezpečné, ľahké upevnenie bez hmoždiniek, skrutiek a pod. Pre lepenie alebo montáž ozdobných líšt, domových čísiel, štítkov, obrázk..
4,70€
Cena bez DPH:3,92€