Hlavné menu
Produkty v košíku

Hlodavce

Rozhryzené rastliny, úroda, či dokonca matrace na záhradnom nábytku nie sú nič príjemné. Ak sa zaoberáte problémom výskytu hlodavcov vo vašej záhrade, máme pre vás riešenie. Naše produkty proti hlodavcom sú navrhnuté tak, aby... Pokračovať
Lepiaca pasca na myši 24 cm Výhody nie je toxický priateľský k životnému prostrediu pasca sa dá ľubovoľne modelovať a ohýbať veľmi jednoduché nastavenie aj tam, kde klasická pasca nebude fungovať (napr. v aute) lepidlo má priťahujúce vlastnosti. Silné a nevysychajúce lepidlo znamená, že chyt..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€
Kovová pasca na myši Metal, 95 x 50 mm, strieborná farba Ide o klasické sklápacie pasce na myši v kovovom prevedení. Pasca na myši ponúka praktický odchyt myší a ďalších menších hlodavcov. Funguje na klasickom princípe a je vyrobená z kovu. Žiadne myši vás už nebudú obťažovať. Pasce je nutné priebež..
12,80€
Cena bez DPH:10,67€
20 x Lepiaca pasca na myši 31 cm Výhody nie je toxický priateľský k životnému prostrediu pasca sa dá ľubovoľne modelovať a ohýbať veľmi jednoduché nastavenie aj tam, kde klasická pasca nebude fungovať (napr. v aute) lepidlo má priťahujúce vlastnosti. Silné a nevysychajúce lepidlo znamená, že..
26,00€
Cena bez DPH:21,67€
Plastová pasca na myši Mouse Trap, zelená, 2 ks Plastová pasca na odchyt hlodavcov v pivniciach, podkroviach a iných tmavých miestach. Pasca sa jednoducho natiahne, vloží sa návnada a je pripravená na odchyt. Ako návnadu je možné použiť syr, salámu, slaninu, oriešky, prípadne aj sladko voňajúce potr..
2,10€
Cena bez DPH:1,75€
Plastová pasca na myši Mouse Trap, zelená, 1 ks Plastová pasca na odchyt hlodavcov v pivniciach, podkroviach a iných tmavých miestach. Pasca sa jednoducho natiahne, vloží sa návnada a je pripravená na odchyt. Ako návnadu je možné použiť syr, salámu, slaninu, oriešky, prípadne aj sladko voňajúce potr..
12,80€
Cena bez DPH:10,67€
Kovová pasca na myši Metal, 95 x 50 mm, zlatá farba Ide o klasické sklápacie pasce na myši v kovovom prevedení. Pasca na myši ponúka praktický odchyt myší a ďalších menších hlodavcov. Funguje na klasickom princípe a je vyrobená z kovu. Žiadne myši vás už nebudú obťažovať. Pasce je nutné priebežne ko..
13,30€
Cena bez DPH:11,08€
Solárny odpudzovač krtkov Mole, 1ks Likviduje Vám krtko alebo hraboš Vašu úrodu na záhradke? Odpudzovač krtkov a hrabošov Vás podobných ťažkostí zbaví. Je šetrný k prírode - neobsahuje žiadne chemikálie. Napájanie odpudzovača je z vstavaného solárneho článku, takže nepotrebujete žiadne batérie. Odpu..
8,90€
Cena bez DPH:7,42€
Lapač lezúceho hmyzu GlueBook Predstavujeme GlueBook, inovatívnu lepovú pasca v elegantnom tvare knihy, ktorá predstavuje konečné riešenie vášho boja proti lezúcemu hmyzu a škodlivým organizmom, ktorí sa nevítane zdržujú vo vašich domovoch, kuchyniach, jedálňach či skladoch. GlueBook je navrhnutý ta..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
Kovová pasca na myši Metal, 95 x 50 mm, čierna farba Ide o klasické sklápacie pasce na myši v kovovom prevedení. Pasca na myši ponúka praktický odchyt myší a ďalších menších hlodavcov. Funguje na klasickom princípe a je vyrobená z kovu. Žiadne myši vás už nebudú obťažovať. Pasce je nutné priebežne k..
12,90€
Cena bez DPH:10,75€
Otváracia kovová pasca na myši MO150, 82 x 42 mm, čierna Ide o otváraciu pascu na myši v kovovom prevedení. Vybaví sa vhodnou návnadou, potom sa natiahne a zaistí. Ako návnadu je možné použiť syr, salámu, slaninu, oriešky, prípadne aj sladko voňajúce potraviny. Umiestnenie pasce je vhodné všade tam,..
13,90€
Cena bez DPH:11,58€
Pasca na potkany z bukového dreva Rat, 164 x 75 mm Ide o klasickú bukovú sklápaciu pascu na potkany. Pasca na potkany ponúka pohodlný odchyt myší a potkanov. Funguje na klasickom princípe a je vyrobená z bukového dreva. Žiadne hlodavce vás už nebudú obťažovať. Pasce je nutné priebežne kontrolovať. ..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Solárny odpudzovač hlodavcov Rodent, 100-1000 Hz Máte dosť pokazených plodín a kopcov na čerstvo vysadenom trávniku? Solárny odpudzovač hlodavcov je perfektným riešením pre vašu záhradu! Nehrozí pravdepodobnosť, že si hlodavce zvyknú na zvukovú frekvenciu; pracuje s premenlivou frekvenciou 400 - 100..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€