Hlavné menu
Produkty v košíku

Hlodavce

Rozhryzené rastliny, úroda, či dokonca matrace na záhradnom nábytku nie sú nič príjemné. Ak sa zaoberáte problémom výskytu hlodavcov vo vašej záhrade, máme pre vás riešenie. Naše produkty proti hlodavcom sú navrhnuté tak, aby... Pokračovať
Elektrický odpudzovač hlodavcov a hmyzu 3v1 Chráňte svoj domov a chráňte ho pred škodcami pomocou nového elektrického odpudzovaču 3v1. Funguje na báze elektromagnetických vĺn, ultrazvukových vĺn, modrého svetla. Tento odpudzovač do zásuvky je jednoduchý a efektívny spôsob odpudzovania hlodavcov a..
7,00€
Cena bez DPH:5,83€
Lepiaca pasca na myši 31 cm Lepiaca pasca na myši 31 cm
Top
Lepiaca pasca na myši 31 cm Výhody nie je toxický priateľský k životnému prostrediu pasca sa dá ľubovoľne modelovať a ohýbať veľmi jednoduché nastavenie aj tam, kde klasická pasca nebude fungovať (napr. v aute) lepidlo má priťahujúce vlastnosti. Silné a nevysychajúce lepidlo znamená, že chyt..
0,90€
Cena bez DPH:0,75€
Lepidlo, lepiaca doska pasca na myši a potkany 24 x 16,5 cm Lepidlo, lepiaca doska pasca na myši a potkany 24 x 16,5 cm
Top
Lepiaca pasca na myši 24 cm Výhody nie je toxický priateľský k životnému prostrediu pasca sa dá ľubovoľne modelovať a ohýbať veľmi jednoduché nastavenie aj tam, kde klasická pasca nebude fungovať (napr. v aute) lepidlo má priťahujúce vlastnosti. Silné a nevysychajúce lepidlo znamená, že chyt..
0,80€
Cena bez DPH:0,67€
Odpudzovač krtkov solárny 1ks Likviduje Vám krtko alebo hraboš Vašu úrodu na zahradke? Odpudzovač krtkov a hrabošov Vás podobných ťažkostí zbaví. Je šetrný k prírode - neobsahuje žiadne chemikálie. Napájanie odpudzovača je z vstavaného solárneho článku, takže nepotrebujete žiadne batérie. Odpudzo..
9,00€
Cena bez DPH:7,50€
Malatec 8660 Solárny odpudzovač hlodavcov 100-1000 Hz Máte dosť pokazených plodín a kopcov na čerstvo vysadenom trávniku? Solárny odpudzovač hlodavcov Malatec 8660 je perfektným riešením pre vašu záhradu! Nehrozí pravdepodobnosť, že si hlodavce zvyknú na zvukovú frekvenciu; pracuje s premenlivou ..
9,50€
Cena bez DPH:7,92€
Solárny odpudzovač hlodavcov a krtkov 2 ks Solárny odpudzovač hlodavcov a krtkov je výborným a hlavne účinným spôsobom odstraňovania neželaných hostí (aj hmyzu) vo vašej záhrade či na vašom pozemku. Zvukové vlny generované odpudzovačom pracujú na špecifických frekvenciách (s premenlivou vlnou), a..
11,90€
Cena bez DPH:9,92€
Solárny odpudzovač krtkov s LED lampou 2 ks Solárny odpudzovač škodcov využíva princíp vibrácie ultrazvukových vĺn. Odpudzovač vysiela ultrazvukové vlny s frekvenčným rozsahom 400 - 1000 Hz, nepočuteľné pre ľudí a domáce zvieratá. Ultrazvukové vlny v tomto frekvenčnom rozsahu dráždia sluchové org..
14,00€
Cena bez DPH:11,67€