Hlavné menu
Produkty v košíku

Hlodavce

Rozhryzené rastliny, úroda, či dokonca matrace na záhradnom nábytku nie sú nič príjemné. Ak sa zaoberáte problémom výskytu hlodavcov vo vašej záhrade, máme pre vás riešenie. Naše produkty proti hlodavcom sú navrhnuté tak, aby... Pokračovať
Drevená pasca na myši Wood, 100 x 45 mm, 6 ks Ide o klasickú drevenú sklápaciu pascu na myši s bukovou základňou. Pasca na myši ponúka praktický odchyt myší a ďalších menších hlodavcov. Funguje na klasickom princípe a je vyrobená z dreva. Žiadne myši váš už nebudú obťažovať. Pasce je nutné priebežne..
1,30€
Cena bez DPH:1,08€
Kovová pasca na myši Metal, 95 x 50 mm, strieborná farba Ide o klasické sklápacie pasce na myši v kovovom prevedení. Pasca na myši ponúka praktický odchyt myší a ďalších menších hlodavcov. Funguje na klasickom princípe a je vyrobená z kovu. Žiadne myši vás už nebudú obťažovať. Pasce je nutné priebež..
0,80€
Cena bez DPH:0,67€
Kovová pasca na potkany Rat, 165 x 90 mm, strieborná farba
Novinka
Kovová pasca na potkany Rat, 165 x 90 mm, strieborná farba Ide o klasické sklápacie pasce na potkany v kovovom prevedení. Pokiaľ sa vo vašej pivnici či v blízkosti domu pohybujú potkany, pasca vám prináša efektívne riešenie na ich odchyt. Vyrobená je z veľmi odolného kovu a vybavená je držiakom na n..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Lapač lezúceho hmyzu GlueBook Predstavujeme GlueBook, inovatívnu lepovú pasca v elegantnom tvare knihy, ktorá predstavuje konečné riešenie vášho boja proti lezúcemu hmyzu a škodlivým organizmom, ktorí sa nevítane zdržujú vo vašich domovoch, kuchyniach, jedálňach či skladoch. GlueBook je navrhnutý ta..
1,10€
Cena bez DPH:0,92€
Lepiaca pasca na myši 31 cm Výhody nie je toxický priateľský k životnému prostrediu pasca sa dá ľubovoľne modelovať a ohýbať veľmi jednoduché nastavenie aj tam, kde klasická pasca nebude fungovať (napr. v aute) lepidlo má priťahujúce vlastnosti. Silné a nevysychajúce lepidlo znamená, že chyt..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€
Otváracia kovová pasca na myši MO150, 82 x 42 mm, čierna Ide o otváraciu pascu na myši v kovovom prevedení. Vybaví sa vhodnou návnadou, potom sa natiahne a zaistí. Ako návnadu je možné použiť syr, salámu, slaninu, oriešky, prípadne aj sladko voňajúce potraviny. Umiestnenie pasce je vhodné všade tam,..
2,00€
Cena bez DPH:1,67€
Pasca na krtkov a hlodavce Fed 607, rúrková, 20 cm Rúrková pasca je vhodná na odchyt krtkov, hrabošov a hlodavcov. Pasca na krtkov ponúka humánny odchyt krtkov, hrabošov a ďalších menších hlodavcov. Po odchyte môžete zviera vypustiť späť do voľnej prírody. Funguje na princípe priechodnej rúrky, ktor..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
Pasca na potkany z bukového dreva Rat, 164 x 75 mm
Novinka
Pasca na potkany z bukového dreva Rat, 164 x 75 mm Ide o klasickú bukovú sklápaciu pascu na potkany. Pasca na potkany ponúka pohodlný odchyt myší a potkanov. Funguje na klasickom princípe a je vyrobená z bukového dreva. Žiadne hlodavce vás už nebudú obťažovať. Pasce je nutné priebežne kontrolovať. ..
1,60€
Cena bez DPH:1,33€
Plastová pasca na myši Mouse Trap, žlto zelená, 2 ks Plastová pasca na odchyt hlodavcov v pivniciach, podkroviach a iných tmavých miestach. Pasca sa jednoducho natiahne, vloží sa návnada a je pripravená na odchyt. Ako návnadu je možné použiť syr, salámu, slaninu, oriešky, prípadne aj sladko voňajúce..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
Pozinkovaná domčeková pasca na myši House Trap, 17,5 x 12 x 7,5 cm Pozinkovaná domčeková pasca na myši House Trap, 17,5 x 12 x 7,5 cm
Novinka
Pozinkovaná domčeková pasca na myši House Trap, 17,5 x 12 x 7,5 cm Ide o drôtenú pascu s pozinkovou povrchovou úpravou na odchyt živých myší a ďalších malých hlodavcov. Ak vás trápia obťažujúce hlodavce, či už na chalupe, chate alebo dokonca v rodinnom dome, zbavte sa ich odchytom do pasce. Drôtená..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
Solárny odpudzovač hlodavcov a krtkov 2 ks Solárny odpudzovač hlodavcov a krtkov je výborným a hlavne účinným spôsobom odstraňovania neželaných hostí (aj hmyzu) vo vašej záhrade či na vašom pozemku. Zvukové vlny generované odpudzovačom pracujú na špecifických frekvenciách (s premenlivou vlnou), a..
8,90€
Cena bez DPH:7,42€
Solárny odpudzovač krtkov s LED lampou 2 ks Solárny odpudzovač škodcov využíva princíp vibrácie ultrazvukových vĺn. Odpudzovač vysiela ultrazvukové vlny s frekvenčným rozsahom 400 - 1000 Hz, nepočuteľné pre ľudí a domáce zvieratá. Ultrazvukové vlny v tomto frekvenčnom rozsahu dráždia sluchové org..
12,10€
Cena bez DPH:10,08€