Hlavné menu
Produkty v košíku

LED Biolampy

 

LED biolampy

Zdrojom svetla v biolampách sú buď halogénové žiarovky alebo LED diódy. Vysokosvietivá LED vyžaruje polarizované svetlo s nemennou vlnovou dĺžkou. Výhodou led Biolámp  je to, že nevytvára povrchové teplo, ktoré je nežiaduce najmä pri zápaloch.

Prístroj pre krajšiu pleť - fotóny, detox, tvorba kolagénu proti starnutiu Photon 1 Prístroj pre krajšiu pleť - fotóny, detox, tvorba kolagénu proti starnutiu Photon 1
-23 %
Prístroj pre krajšiu pleť - fotóny, detox, tvorba kolagénu proti starnutiu, Photon 1 Svetelná - fotónová terapia pre omladzovanie pleti a tvorbu kolagénu (červená farba) dokovacia stanica pre pohodlné používanie bez kábla vlnová dĺžka svetla je 620nm, ktorá podporuje regenaeráciu pleti, tvorbu..
69,00€ 89,70€
Cena bez DPH:57,50€
Prístroj pre krajšiu pleť - ultrazvuk, čistenie, fotóny, kolorterapia, proti starnutiu Prístroj pre krajšiu pleť - ultrazvuk, čistenie, fotóny, kolorterapia, proti starnutiu
-23 %
Ultrazvukový masážny prístroj pre krajšiu pleť  - 2v1 Potrebujete spevneniť pokožku, zlepšiť jej farbu a efektívne bojovať proti vráskam? Tak tento prístroj je tu pre Vás. Vysokokvalitný masážny prístroj s ultrazvukom a fototerapiou  pomáha bojovať proti nedokonalostiam akými sú vrásky, jazvy, hyp..
34,70€ 45,10€
Cena bez DPH:28,92€