Hlavné menu
Produkty v košíku

Sviečky, vonné tyčinky a vône

Vytvorte si príjemnú a relaxačnú atmosféru vášho domova. Naše sviečky a vonné tyčinky vytvoria príjemnú vôňu, ktorá zlepší vaše náladu a vytvorí relaxačné a harmonické prostredie. Nechajte sa pohltiť vôňou a vytvorte si... Pokračovať
Stojan na vonné tyčinky Truhlica + 10 tyčiniek, pačuli, 30,5 x 5,5 x 6,5 cm Zatvárateľný ozdobný drevený stojan s úložným priestorom slúžiaci na pálenie vonných tyčiniek a kužeľov. Súčasťou balenia sú vonné tyčinky Karma Scents s vôňou. Ich pálenie pomáha uvoľniť celé telo, spríjemniť jogu, aroma..
7,80€
Cena bez DPH:6,50€
ARÔME čakrová vonná sviečka Múdrosť, vôňa kvetín Vonná sviečka s vôňou kvetín. Žltá farba vonnej sviečky je označená ako farba energie. Sviečka posilňuje spojenie s vašou vlastnou energiou, harmonizuje váš život a prináša duševnú pohodu.  Vonná čakrová sviečka v sklenenej dóze vám doma vykúzli poh..
11,30€
Cena bez DPH:9,42€
Drevený stojan na vonné tyčinky BUDDHA, dĺžka 26 cm Stojan na vonné tyčinky s kovovým zlatým vykladaným symbolom. Stojan je vhodný na pálenie tenších vonných tyčiniek, ako tibetské, nepálske, japonské, či akékoľvek klasické vonné tyčinky. Stojan je vyrobený z kvalitného akáciového dreva. Upo..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Drevený stojan na vonné tyčinky SLON, dĺžka 26 cm Stojan na vonné tyčinky s kovovým zlatým vykladaným symbolom. Stojan je vhodný na pálenie tenších vonných tyčiniek, ako tibetské, nepálske, japonské, či akékoľvek klasické vonné tyčinky. Stojan je vyrobený z kvalitného akáciového dreva. Upozo..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Stojan na vonné tyčinky Truhlica + 10 tyčiniek, jasmín, 30,5 x 5,5 x 6,5 cm Zatvárateľný ozdobný drevený stojan s úložným priestorom slúžiaci na pálenie vonných tyčiniek a kužeľov. Súčasťou balenia sú vonné tyčinky Karma Scents s vôňou. Ich pálenie pomáha uvoľniť celé telo, spríjemniť jogu, aroma..
7,80€
Cena bez DPH:6,50€
Vonné tyčinky Hem Biela Šalvia, 20ks Vonné tyčinky Hem Biela Šalvia, 20ks
Top
Tradičné indické tyčinky HEM Biela Šalvia s bambusovým drievkom Vonné tyčinky z Bielej Šalvie sa zvyčajne používajú pred slávnostnými Rituálmi v Indii, aby sa zabezpečilo, že domov alebo kancelária je očistená od negatívnej energie.   Ideálne pre relaxáciu, k cvičeniu jogy, meditáciu, ale aj k o..
1,20€
Cena bez DPH:1,00€
Tradičné indické tyčinky HEM Levanduľa s bambusovým drievkom Ideálne pre relaxáciu, k cvičeniu jogy, meditáciu, ale aj k obyčajnému prevoňaniu priestoru. Vďaka prírodnému zloženiu, sú bezpečné pre zdravie, na rozdiel od chemických osviežovačov vzduchu. Balenie obsahuje 20 kusov vonných tyčiniek...
1,20€
Cena bez DPH:1,00€
Drevený stojan na vonné tyčinky ÓM, dĺžka 26 cm Stojan na vonné tyčinky s kovovým zlatým vykladaným symbolom. Stojan je vhodný na pálenie tenších vonných tyčiniek, ako tibetské, nepálske, japonské, či akékoľvek klasické vonné tyčinky. Stojan je vyrobený z kvalitného akáciového dreva. Upozorn..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Vonné kužele HEM - Šalvia (10ks) Predstavujeme vám Vonné Kužele HEM - Šalvia, majstrovský kúsok z dielne prírodných aróm. Týchto 10 kužeľov je nielen symbolom čistoty a pokoja, ale aj zdrojom hlbokého uvoľnenia pre vašu dušu a telo. S ich pomalým horením a dlhotrvajúcou vôňou vytvárajú oázu pokoj..
1,60€
Cena bez DPH:1,33€
ARÔME čakrová vonná sviečka Dôvera, vôňa ruža a vanilka Táto sviečka je určená na očistu Koreňovej čakry. Harmonizuje a posilňuje slabú čakru. Odporúčame pri problémoch s prežívaním ťažkých situácií, únavou, nervozitou a depresiou. Pomáha pri sexuálnych problémoch.  Vonná čakrová sviečka v sklene..
11,30€
Cena bez DPH:9,42€
Vonné kužele HEM - Myrha (10ks) Predstavujeme vám Vonné Kužele HEM - Myrha, majstrovský kúsok z dielne prírodných aróm. Týchto 10 kužeľov je nielen symbolom čistoty a pokoja, ale aj zdrojom hlbokého uvoľnenia pre vašu dušu a telo. S ich pomalým horením a dlhotrvajúcou vôňou vytvárajú oázu pokoja ..
1,60€
Cena bez DPH:1,33€
Tradičné indické tyčinky HEM Aloe Vera s bambusovým drievkom Ideálne pre relaxáciu, k cvičeniu jogy, meditáciu, ale aj k obyčajnému prevoňaniu priestoru. Vďaka prírodnému zloženiu, sú bezpečné pre zdravie, na rozdiel od chemických osviežovačov vzduchu. Balenie obsahuje 20 kusov vonných tyčiniek...
1,20€
Cena bez DPH:1,00€