Hlavné menu
Produkty v košíku

Sviečky

LED sviečky sú ideálnou ozdobou Vášho domov. Hodia sa do kúpeľne, spálne, alebo kancelárie. Vytvárajú nielen príjemnú a romantickú náladu, ale sú tiež zaujímavým a jedinečným dekoratívnym prvkom.
Darčeková vonná sviečka v skle - santalové drevo Darčeková vonná sviečka v skle - santalové drevo
-23 %
Darčeková vonná sviečka v krištálovom skle - santalové drevo 550g Teplá. Zamatová. Bohatá. Zvodná. Drevitá s pretrvávajúcou vôňou, ako horiace kadidlo v chráme. Z rodu Santalum je santalové drevo uctievané už od staroveku. Jeho vzácna zmyselná esencia, o ktorej sa verí, že zmierňuje úzkosť a prináša..
32,90€ 42,80€
Cena bez DPH:27,42€
Lampáš s LED sviečkou 47cm Lampáš s LED sviečkou 47cm
-23 %
Lampáš s LED sviečkou 47cm Prenosný lampáš s LED sviečkou s výškou až 47 cm Vám posvieti na cestu. Vďaka špeciálnemu uchyteniu bude prenášanie svetla jednoduchšie. Manipulácia je jednoduchá. Svetlo je určené nielen do záhrady, ale aj ako skvelý doplnok do interiéru. Prenosný lampáš s LED svetlom ..
21,90€ 28,50€
Cena bez DPH:18,25€
LED sviečky s diaľkovým ovládaním - sada 3 ks LED sviečky s diaľkovým ovládaním - sada 3 ks
-23 %
LED sviečky s diaľkovým ovládaním - sada 3 ks LED sviečky sú ideálnou ozdobou Vášho domov. Hodia sa do kúpeľne, spálne, alebo kancelárie. Vytvárajú nielen príjemnú a romantickú náladu, ale sú tiež zaujímavým a jedinečným dekoratívnym prvkom. LED sviečky majú funkciu prerušenia, ktorá vytvára ilú..
11,00€ 14,30€
Cena bez DPH:9,17€