Hlavné menu
Produkty v košíku

Sviečky, vonné tyčinky a vône

Vytvorte si príjemnú a relaxačnú atmosféru vášho domova. Naše sviečky a vonné tyčinky vytvoria príjemnú vôňu, ktorá zlepší vaše náladu a vytvorí relaxačné a harmonické prostredie. Nechajte sa pohltiť vôňou a vytvorte si... Pokračovať
Čajové sviečky 3 h - 100 ks Sviečky umožňujú vytvoriť jedinečnú atmosféru v každej miestnosti. Ponúkajú mnoho výhod: najvyššiu kvalitu, krásny plameň, stabilné spaľovanie, horenie až do konca. Sviečky sú úplne bez zápachu a majú kovový plášť. Ich minimalistická forma umožňuje vytvárať mnoho zaují..
9,50€
Cena bez DPH:7,92€
Čajové sviečky 4 h - 100 ks Sviečky umožňujú vytvoriť jedinečnú atmosféru v každej miestnosti. Ponúkajú mnoho výhod: najvyššiu kvalitu, krásny plameň, stabilné horenie sviečky, horenie až do konca. Sviečky sú úplne bez zápachu a majú kovový plášť. Ich minimalistická forma umožňuje vytvárať mnoho ..
11,10€
Cena bez DPH:9,25€
Darčeková vonná sviečka v krištálovom skle - santalové drevo 550g Teplá. Zamatová. Bohatá. Zvodná. Drevitá s pretrvávajúcou vôňou, ako horiace kadidlo v chráme. Z rodu Santalum je santalové drevo uctievané už od staroveku. Jeho vzácna zmyselná esencia, o ktorej sa verí, že zmierňuje úzkosť a prináša..
18,00€
Cena bez DPH:15,00€
DIY sada na výrobu sviečok - 2 ks, Ruhhy KOMPLETNÁ SADA NA VÝROBU PRÍRODNÝCH SVIEČOK ŠTARTOVACÍ BALÍČEK - táto sada obsahuje všetky nástroje, ktoré potrebujete na výrobu sviečok. Neskôr si kúpite len vosk a knôty, prípadne farbivo a môžete vyrobiť ďalšie sviečky. VOSK JE SÓJA - je prírodný rastli..
20,70€
Cena bez DPH:17,25€
DIY sada na výrobu sviečok - 2 ks, Ruhhy biela KOMPLETNÁ SADA NA VÝROBU PRÍRODNÝCH SVIEČOK ŠTARTOVACÍ BALÍČEK - táto sada obsahuje všetky nástroje, ktoré potrebujete na výrobu sviečok. Neskôr si kúpite len vosk a knôty, prípadne farbivo a môžete vyrobiť ďalšie sviečky. VOSK JE SÓJA - je prírodný ..
17,60€
Cena bez DPH:14,67€
DIY sada na výrobu sviečok - 2 ks, Ruhhy čierna KOMPLETNÁ SADA NA VÝROBU PRÍRODNÝCH SVIEČOK ŠTARTOVACÍ BALÍČEK - táto sada obsahuje všetky nástroje, ktoré potrebujete na výrobu sviečok. Neskôr si kúpite len vosk a knôty, prípadne farbivo a môžete vyrobiť ďalšie sviečky. VOSK JE SÓJA - je prírodný..
17,70€
Cena bez DPH:14,75€
Drevený stojan na vonné tyčinky BUDDHA, dĺžka 26 cm Stojan na vonné tyčinky s kovovým zlatým vykladaným symbolom. Stojan je vhodný na pálenie tenších vonných tyčiniek, ako tibetské, nepálske, japonské, či akékoľvek klasické vonné tyčinky. Stojan je vyrobený z kvalitného akáciového dreva. Upo..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Drevený stojan na vonné tyčinky GANESHA, dĺžka 26 cm Stojan na vonné tyčinky s kovovým zlatým vykladaným symbolom. Stojan je vhodný na pálenie tenších vonných tyčiniek, ako tibetské, nepálske, japonské, či akékoľvek klasické vonné tyčinky. Stojan je vyrobený z kvalitného akáciového dreva. Up..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Drevený stojan na vonné tyčinky ÓM, dĺžka 26 cm Stojan na vonné tyčinky s kovovým zlatým vykladaným symbolom. Stojan je vhodný na pálenie tenších vonných tyčiniek, ako tibetské, nepálske, japonské, či akékoľvek klasické vonné tyčinky. Stojan je vyrobený z kvalitného akáciového dreva. Upozorn..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Drevený stojan na vonné tyčinky SLON, dĺžka 26 cm Stojan na vonné tyčinky s kovovým zlatým vykladaným symbolom. Stojan je vhodný na pálenie tenších vonných tyčiniek, ako tibetské, nepálske, japonské, či akékoľvek klasické vonné tyčinky. Stojan je vyrobený z kvalitného akáciového dreva. Upozo..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Stojan na vonné tyčinky Truhlica + 10 tyčiniek, jasmín, 30,5 x 5,5 x 6,5 cm Zatvárateľný ozdobný drevený stojan s úložným priestorom slúžiaci na pálenie vonných tyčiniek a kužeľov. Súčasťou balenia sú vonné tyčinky Karma Scents s vôňou. Ich pálenie pomáha uvoľniť celé telo, spríjemniť jogu, aroma..
7,80€
Cena bez DPH:6,50€
Stojan na vonné tyčinky Truhlica + 10 tyčiniek, levanduľa, 30,5 x 5,5 x 6,5 cm Zatvárateľný ozdobný drevený stojan s úložným priestorom slúžiaci na pálenie vonných tyčiniek a kužeľov. Súčasťou balenia sú vonné tyčinky Karma Scents s vôňou. Ich pálenie pomáha uvoľniť celé telo, spríjemniť jogu, ar..
7,80€
Cena bez DPH:6,50€