Hlavné menu
Produkty v košíku

Kefy na obuv

Naša ponuka zahŕňa rôzne typy kefiek, ktoré sú špeciálne navrhnuté na čistenie rôznych typov materiálov. Máme kefy s mäkkými štetinami na jemné čistenie citlivých materiálov, ako sú semiš alebo koža. Naopak, tvrdšie kefy s... Pokračovať
Čistiaca kefa na pracovnú obuv, 3D ScraperObjavte praktickú a efektívnu rohožku 4v1 čistič kefy na pracovnú obuv, ktorá vám zabezpečí čisté a upratané topánky bez ohľadu na to, aké špinavé prostredie vás obklopuje. tento robustný čistič je navrhnutý tak, aby spoľahlivo odstraňoval aj tie najťažšie n..
31,50€
Cena bez DPH:26,25€
Revitalizačná čistiaca guma pre semišové, nubukové a gumové podrážky Predstavujeme vám ultimátne riešenie pre udržiavanie čistoty a žiarivosti vašich semišových a nubukových topánok - Čistiaca guma. Táto inovatívna guma je navrhnutá tak, aby jemne, ale efektívne odstraňovala nečistoty, škvrny a doko..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
Luxusná sada starostlivosti o obuv: Elegantný výber pre dokonalú údržbu Objavte prepracovanosť a luxus s touto sadou na starostlivosť o obuv, ktorá kombinuje tradíciu s modernou technológiou. Vytvorená pre tých, ktorí ocenia dlhotrvajúcu eleganciu a kvalitu, táto sada ponúka kompletné riešenie pre u..
46,10€
Cena bez DPH:38,42€
Súprava na čistenie obuvi - 7 prvkov + puzdro Výhody Komplexná starostlivosť o obuv: Táto súprava poskytuje všetko potrebné na udržiavanie obuvi v dokonalom stave. Kvalitné materiály: Všetky prvky sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov pre dlhú životnosť a efektívnu funkčnosť. Elegantné a praktic..
19,20€
Cena bez DPH:16,00€
Exkluzívna univerzálna kefka na semišovú a nubukovú obuv a doplnky Obojstranná kefka na obuv je praktický a univerzálny spôsob, ako efektívne čistiť obuv vyrobenú zo semišu a nubuku. Gumová kefka na jednej strane je ideálna na čistenie nubuku a odstraňovanie škvŕn. Nylonovo-medený hrot určený na ..
4,50€
Cena bez DPH:3,75€
Ergonomická kefka na nubukové a semišové topánky Kefka na semiš a nubuk ergonomická, určená na čistenie a ošetrovanie obuvi vyrobenej zo semišu a nubuk. Vďaka svojmu tvaru sa kefka dostane dokonale do najneprístupnejších častí obuvi. Kaučuková časť kefy dokonale odstraňuje nečistoty na nubuku a n..
3,30€
Cena bez DPH:2,75€
Lettro profesionálny set 13 výrobkov v elegantnej skrinke na ošetrovanie a čistenie kožených topánok, tašiek, doplnkov a nábytku Čistenie kožených topánok je jednoduché a lacné s kompletnou súpravou na čistenie od Lettro. Lettro box obsahuje všetko, čo potrebujete na udržanie hladkých kožených pr..
69,30€
Cena bez DPH:57,75€
Dokonalá súprava na starostlivosť o obuv Popis produktu udržiavajte svoju obuv vždy bezchybnú a elegantnú s touto luxusnou súpravou, ktorá je nevyhnutná pre každého, kto dbá na detail a kvalitu. Sada obsahuje všetko potrebné na čistenie, leštenie a údržbu obuvi, čo z nej robí ideálny doplnok pre kaž..
14,50€
Cena bez DPH:12,08€
Kvalitná 9 ks sada na čistenie a starostlivosť o topánky s drevenou darčekovou skrinkou Kvalitná 9 ks sada na čistenie a starostlivosť o obuv s drevenou darčekovou skrinkou obsahuje všetko, čo potrebujete na správne čistenie a leštenie koženej obuvi. Skladá sa z 9 kvalitných produktov pre správnu..
39,00€
Cena bez DPH:32,50€
Profesionálna kefa na leštenie topánok Objavte dokonalú starostlivosť o vašu obuv s našou profesionálnou kefou na leštenie topánok. Tento esenciálny pomocník pre každého milovníka kvalitne udržiavanej obuvi je navrhnutý tak, aby zabezpečil bezchybný lesk a dlhodobú ochranu vašich topánok. Využite tú..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
Kefa s prírodnými štetinami na leštenie topánok dĺžka 178 mm Kefa sa používa na leštenie povrchu zvrškov obuvi z hladkej kože. Kefa má drevenú rukoväť svetlej farby s bočnými priehlbinami na prsty, ktoré uľahčujú stabilné držanie kefy pri leštení obuvi. Na celej ploche rukoväte sú na jednej stra..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€
Exkluzívna leštiaca kefa so štetinami z čierneho konského vlasu na obuv veľkosť 16 cm Exkluzívna kefa s čiernymi štetinami z konského vlasu na topánky. Použitie kefy na leštenie z konského vlasu je nevyhnutné vtedy, keď sa na povrchu objavia mikroskopické nerovnosti a useň obuvi vyzerá matne. Tre..
12,50€
Cena bez DPH:10,42€