Hlavné menu
Produkty v košíku

Kefy na obuv

Naša ponuka zahŕňa rôzne typy kefiek, ktoré sú špeciálne navrhnuté na čistenie rôznych typov materiálov. Máme kefy s mäkkými štetinami na jemné čistenie citlivých materiálov, ako sú semiš alebo koža. Naopak, tvrdšie kefy s... Pokračovať
Čistiaca kefa so štetinami z kokosového vlasu na obuv veľkosť 18,7 cm Pevné kokosové štetiny čistiacej kefy sú ideálne na obnovu silne znečistených topánok do ich pôvodnej podoby. Ergonomický tvar kefy umožňuje veľké pohodlie pri odstraňovaní blata a iných nečistôt. Frézovaná drevená predná časť..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€
Ergonomická kefka na nubukové a semišové topánky Kefka na semiš a nubuk ergonomická, určená na čistenie a ošetrovanie obuvi vyrobenej zo semišu a nubuk. Vďaka svojmu tvaru sa kefka dostane dokonale do najneprístupnejších častí obuvi. Kaučuková časť kefy dokonale odstraňuje nečistoty na nubuku a n..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
Exkluzívna čistiaca kefa so štetinami z bledého kokosového vlasu na obuv veľkosť 18,5 cm Pevné kokosové štetiny čistiacej kefy Lettro® sú ideálne na obnovu silne znečistených topánok do ich pôvodnej podoby. Ergonomický tvar kefy umožňuje veľké pohodlie pri odstraňovaní blata a iných nečistôt. Fré..
6,00€
Cena bez DPH:5,00€
Exkluzívna leštiaca kefa so štetinami z bledého konského vlasu na obuv veľkosť 16 cm Exkluzívna kefa s bledými štetinami z konského vlasu na topánky. Použitie kefy na leštenie z konského vlasu je nevyhnutné vtedy, keď sa na povrchu objavia mikroskopické nerovnosti a useň obuvi vyzerá matne. Trení..
20,30€
Cena bez DPH:16,92€
Exkluzívna leštiaca kefa so štetinami z čierneho konského vlasu na obuv veľkosť 16 cm Exkluzívna kefa s čiernymi štetinami z konského vlasu na topánky. Použitie kefy na leštenie z konského vlasu je nevyhnutné vtedy, keď sa na povrchu objavia mikroskopické nerovnosti a useň obuvi vyzerá matne. Tre..
13,60€
Cena bez DPH:11,33€
Exkluzívna mazačka so štetinami z čierneho konského vlasu na nanášanie krému na obuv veľkosť 15 cm Mazačka na nanášanie krému na topánky je pomôcka na starostlivosť o obuv, ktorá je vhodnejšia ako bavlnená látka. Mazačka zaistí, že sa krém dostane na ťažko dostupné miesta na topánke a uľahčí jeho..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€
Exkluzívna mazačka so štetinami zo strieborného konského vlasu na nanášanie krému na obuv veľkosť 15 cm Mazačka na nanášanie krému na topánky je pomôcka na starostlivosť o obuv, ktorá je vhodnejšia ako bavlnená látka. Mazačka zaistí, že sa krém dostane na ťažko dostupné miesta na topánke a uľahčí..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€
Exkluzívna univerzálna kefka na semišovú a nubukovú obuv a doplnky Obojstranná kefka na obuv je praktický a univerzálny spôsob, ako efektívne čistiť obuv vyrobenú zo semišu a nubuku. Gumová kefka na jednej strane je ideálna na čistenie nubuku a odstraňovanie škvŕn. Nylonovo-medený hrot určený na ..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
Kefa na čistenie semišu a nubuku  Kefa z prírodnej gumy je vhodná na čistenie semišu a nubuku. Je veľmi jemná - je teda skvelá hlavne na jemný nubuk, ktorý by mohla tvrdá semišová kefa poškodiť. Obnoví prirodzenú štruktúru brúsenej kože. Pri používaní bude postupne zachytávať nečistoty a tmavnúť..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
Kefa s prírodnými štetinami na leštenie topánok dĺžka 178 mm Kefa sa používa na leštenie povrchu zvrškov obuvi z hladkej kože. Kefa má drevenú rukoväť svetlej farby s bočnými priehlbinami na prsty, ktoré uľahčujú stabilné držanie kefy pri leštení obuvi. Na celej ploche rukoväte sú na jednej stra..
4,70€
Cena bez DPH:3,92€
Kefa s mosadzným vlasom na semišové topánky Kefa s mosadzným vlasom na semišovú obuv. Pomocník pri čistení obuvi má na hlave mosadzný vlas, ktorý je šetrný k semišu. Na hlave tiež nájdete rôzne výstupky, ktoré slúžia na vyčistenie podrážky od kamienkov a hliny. Špecifikácie: Typ: kefa na obu..
2,80€
Cena bez DPH:2,33€
Kefa s mosadzným vlasom na semišové topánky Kvalitná kefa na čistenie semišovej obuvi a galantérie, vyrobená z mosadzných štetín vhodných na jemné čistenie a česanie vlasových usní. Jemné čistenie bez použitia chémie a vody. Špecifikácie: typ: kefa na obuv vlastnosti: čistenie, ošetrenie ur..
6,90€
Cena bez DPH:5,75€