Hlavné menu
Produkty v košíku

Kefy na obuv

Naša ponuka zahŕňa rôzne typy kefiek, ktoré sú špeciálne navrhnuté na čistenie rôznych typov materiálov. Máme kefy s mäkkými štetinami na jemné čistenie citlivých materiálov, ako sú semiš alebo koža. Naopak, tvrdšie kefy s... Pokračovať
Kefa na obuv zo semišovej kože tri typy štetín Kefa na obuv je nevyhnutným pomocníkom pre každého, kto chce mať svoju obuv vždy čistú a ako novú. Vďaka kombinácii nylonových štetín, mosadzného drôtu a čiernych tuhých štetín je táto kefa ideálna na odstraňovanie rôznych typov nečistôt. Nylonové šteti..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
Kefa na topánky s dávkovačom, Liquid Shoe Brush Kefa na topánky s dávkovačom, Liquid Shoe Brush
Novinka
Kefa na topánky s dávkovačom Predstavujeme vám kefu na topánky, ktorá v sebe spája inováciu a efektivitu, aby vaša obuv vždy vyzerala ako nová. S jej unikátnym dávkovačom na tekutinu a špeciálne navrhnutými štetinami, táto kefa je vaším spojencom v boji proti nečistotám na semišovej a nubukovej obuv..
1,70€
Cena bez DPH:1,42€
Súprava na starostlivosť o obuv Výhody Táto súprava je ideálnym riešením na starostlivosť o semišové a nubukové topánky. Súčasťou je jemná čistiaca guma a kefa s mäkkými štetinami, ktoré efektívne odstraňujú prach a nečistoty, zároveň šetrne zachovávajú kvalitu obuvi. Vhodná na všetky typy semišove..
6,20€
Cena bez DPH:5,17€
Súprava na čistenie obuvi - 7 prvkov + puzdro Výhody Komplexná starostlivosť o obuv: Táto súprava poskytuje všetko potrebné na udržiavanie obuvi v dokonalom stave. Kvalitné materiály: Všetky prvky sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov pre dlhú životnosť a efektívnu funkčnosť. Elegantné a praktic..
19,20€
Cena bez DPH:16,00€
Exkluzívna čistiaca kefa so štetinami z bledého kokosového vlasu na obuv veľkosť 18,5 cm Pevné kokosové štetiny čistiacej kefy Lettro® sú ideálne na obnovu silne znečistených topánok do ich pôvodnej podoby. Ergonomický tvar kefy umožňuje veľké pohodlie pri odstraňovaní blata a iných nečistôt. Fré..
5,80€
Cena bez DPH:4,83€
Klasická mazačka s bledými štetinami na topánky Klasická pomôcka pre ľudí, ktorí sa starajú o svoju obuv. Uľahčí prvotné nanášanie krému na obuv. Mazačka na rozdiel od handričky a prsta aplikuje rovnomernú vrstvu krému. Špecifikácie: Typ: klasický mazáčik na obuv Vlastnosti: nanášanie krému..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€
Ergonomická kefka na nubukové a semišové topánky Kefka na semiš a nubuk ergonomická, určená na čistenie a ošetrovanie obuvi vyrobenej zo semišu a nubuk. Vďaka svojmu tvaru sa kefka dostane dokonale do najneprístupnejších častí obuvi. Kaučuková časť kefy dokonale odstraňuje nečistoty na nubuku a n..
3,50€
Cena bez DPH:2,92€
Kvalitná 9 ks sada na čistenie a starostlivosť o topánky s drevenou darčekovou skrinkou Kvalitná 9 ks sada na čistenie a starostlivosť o obuv s drevenou darčekovou skrinkou obsahuje všetko, čo potrebujete na správne čistenie a leštenie koženej obuvi. Skladá sa z 9 kvalitných produktov pre správnu..
39,00€
Cena bez DPH:32,50€
Praktická kvalitná cestovná 4 ks sada na čistenie a starostlivosť o tenisky a športové topánky Súprava obsahujúca všetko, čo potrebujete na správne čistenie a starostlivosť o vaše tenisky. Sada Sneakers Gel Cleaner 100 ml - prípravok na čistenie Sneakers Protector 100 ml - ochrana pred vlhkosťou ..
18,80€
Cena bez DPH:15,67€
Kefa s prírodnými štetinami na leštenie topánok dĺžka 178 mm Kefa sa používa na leštenie povrchu zvrškov obuvi z hladkej kože. Kefa má drevenú rukoväť svetlej farby s bočnými priehlbinami na prsty, ktoré uľahčujú stabilné držanie kefy pri leštení obuvi. Na celej ploche rukoväte sú na jednej stra..
4,60€
Cena bez DPH:3,83€
Kefa s mosadzným vlasom na semišové topánky Kvalitná kefa na čistenie semišovej obuvi a galantérie, vyrobená z mosadzných štetín vhodných na jemné čistenie a česanie vlasových usní. Jemné čistenie bez použitia chémie a vody. Špecifikácie: typ: kefa na obuv vlastnosti: čistenie, ošetrenie ur..
6,70€
Cena bez DPH:5,58€
Kefa s tvarovanou krepou na nubukové a semišové topánky Kvalitná kefa na čistenie semišovej a nubukovej obuvi a galantérie, vyrobená z krepovej vrstvy vhodnej na jemné čistenie a česanie vlasových usní. Jemné čistenie bez použitia chémie a vody. Špecifikácie: typ: kefa na obuv vlastnosti: čis..
6,70€
Cena bez DPH:5,58€