Hlavné menu
Produkty v košíku

Na chudnutie

Ak sa snažíte schudnúť, a chcete tento proces podporiť, máme pre vás pomôcky, s ktorými to môžete dosiahnuť. Neoprénové produkty ako pásy, tielka či nohavice sú vhodné pre tých, ktorí sa zameriavajú na stratu hmotnosti. Tieto... Pokračovať
Magnetický masážny pás s 20 timi magnetmi X5 Úplne nový, vysoko kvalitný vibračný magnetický pás. S týmto pásom môžete rýchlo a ľahko získať vyšportované tvary aplikovaných partií. Je to zároveň účinný bojovník proti celulitíde. Je praktický a ľahko sa používa. Päť hláv vibračnej masáže a dvadsa..
16,50€
Cena bez DPH:13,75€
Neoprénový pás na chudnutie Hot Shapers, veľkosť XL Chudnutie bez námahy Túžite po štíhlej postave? Vďaka neoprénovému pásu Hot shapers to nebude žiaden problém. Vráťte sa späť do formy a vytvarujte si postavu podľa Vašich predstáv. Chudnite až 4-krát rýchlejšie ako pri iných výrobkoch. Spaľujte kal..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Neoprénový zoštíhľujúci pás M, čierna Sťahovací neoprénový pás na chudnutie, kompresný pás, ktorý pomáha formovať postavu a podporuje aj chrbtovú časť. Pás okamžite stiahne Vaše brucho a pás. Noeprénový pás, vďaka ktorému sa rýchlejšie a efektívne zbavíte nepotrebných kilogramov. Efekty trénin..
5,40€
Cena bez DPH:4,50€
Pánske neoprénové tielko na chudnutie L Pánske kompresné tričko podporujúce chudnutie na brucho vám pomôže, najmä pri fyzickej aktivite urchlí spaľovanie tukového tkaniva v oblasti bruška. Zatiaľ čo vnútorná strana látky zvyšuje vašu telesnú teplotu a tým pádom viac potu, vonkajšia látka absorbuj..
5,10€
Cena bez DPH:4,25€
Neoprénový zoštíhľujúci pás XXL, žltý Sťahovací neoprénový pás na chudnutie, kompresný pás, ktorý pomáha formovať postavu a podporuje aj chrbtovú časť. Pás okamžite stiahne Vaše brucho a pás. Noeprénový pás, vďaka ktorému sa rýchlejšie a efektívne zbavíte nepotrebných kilogramov. Efekty trénin..
5,40€
Cena bez DPH:4,50€
Neoprénový pás na chudnutie Slimm Belt, so sauna a zoštíhlujúcim efektom Neoprénový pás na chudnutie Slimm Belt, so sauna a zoštíhlujúcim efektom
Top
Neoprénový pás na chudnutie Slimm Belt, so sauna a zoštíhlujúcim efektom Neoprénový pás - kombinácia korzetu a pásu Neoprénový pás je úžasnou kombináciou zoštíhľujúceho korzetu a zoštíhľujúceho pásu a vďaka zipsovému systému si pás prispôsobíte svojim potrebám a zoštíhlite až o niekoľko veľkostí. Pá..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
Športová zoštíhľujúca podprsenka Hot Shapers Vďaka inteligentnej technológii zvyšuje teplotu tela , upravuje tvar poprsia a to počas akejkoľvek aktivity. Pri použití podprsenky HOT Shapers chudnete rýchlejšie, ako bez nej (pri športe, pri chôdzi i pri odpočinku). Pod podprsenkou HOT Shapers sa v..
8,20€
Cena bez DPH:6,83€
Neoprénový zoštíhlujúci pás Neoprénový pás vám bude pri cvičení veľmi užitočný a pomôže vám zbaviť sa tukového tkaniva, a získať tak vašu vysnívanú postavu. Zoštíhľujúci pás je pružný a má univerzálne využitie, navyše sa dá použiť prakticky v každej situácii - dá sa nosiť ako pri šoférovaní, tak ..
6,10€
Cena bez DPH:5,08€