Hlavné menu
Produkty v košíku

Pomôcky antidekubitné

Okrem matracov a vankúšov ponúkame aj rôzne antidekubitné pomôcky, ktoré môžu pomôcť pri prevencii vzniku preležanín. Medzi ne patria napríklad antidekubitné podložky, opierky hlavy, lakťov, či iných častí tela. Tieto pomôcky... Pokračovať
Antidekubitné kolieska s odnímateľným stredom PP-3 L Ide o univerzálny produkt proti preležaninám, ktorý umožňuje dobrú stabilizáciu a celkové zníženie tlaku substrátu (po odstránení stredu platničky) na mäkké tkanivá lakťov, päty, hlavy a oblasť kostrče. Stačí zvoliť správnu veľkosť disku. Vl..
10,20€
Cena bez DPH:8,50€
Antidekubitné kolieska s odnímateľným stredom PP-3 M Ide o univerzálny produkt proti preležaninám, ktorý umožňuje dobrú stabilizáciu a celkové zníženie tlaku substrátu (po odstránení stredu platničky) na mäkké tkanivá lakťov, päty, hlavy a oblasť kostrče. Stačí zvoliť správnu veľkosť disku. Vl..
8,60€
Cena bez DPH:7,17€
Antidekubitné kolieska s odnímateľným stredom PP-3 S Ide o univerzálny produkt proti preležaninám, ktorý umožňuje dobrú stabilizáciu a celkové zníženie tlaku substrátu (po odstránení stredu platničky) na mäkké tkanivá lakťov, päty, hlavy a oblasť kostrče. Stačí zvoliť správnu veľkosť disku. Vl..
10,20€
Cena bez DPH:8,50€
Ochranná podložka lakťov proti dekubitom PP-2 Ochranná podložka pod lakte je ideálna pre ľudí s rizikom vzniku preležanín na lakťoch. Špeciálny profil zaisťuje dobrú cirkuláciu vzduchu a znižuje tlak substrátu na mäkké tkanivá. Vďaka špeciálnym suchým zipsom sa podložka nehýbe. Vlastnosti: ú..
13,30€
Cena bez DPH:11,08€
Ochranná podložka proti dekubitom pod pätu PP-1 Ochranná podložka pod pätu je ideálna pre ľudí s rizikom vzniku dekubitov na pätách. Špeciálny profil zaisťuje dobrú cirkuláciu vzduchu a znižuje tlak substrátu na mäkké tkanivá. Vďaka špeciálnym suchým zipsom sa podložka nehýbe. Vlastnosti: ch..
9,10€
Cena bez DPH:7,58€
Opierka (klin) vyrobená z peny 45° bez poťahu Opierka (klin) vyrobená z peny 45° bez poťahu je určená pre ľudí, ktorí vyžadujú vyššiu polohu trupu voči zvyšku tela alebo stabilizáciu konkrétnej polohy, napríklad pokrčenie kolena alebo polohu tela na boku. Vlastnosti: poskytuje pohodlnú stabi..
36,70€
Cena bez DPH:30,58€
Opierka (klin) vyrobená z peny 45° s bavlneným poťahom Opierka (klin) vyrobená z peny 45° bez poťahu je určená pre ľudí, ktorí vyžadujú vyššiu polohu trupu voči zvyšku tela alebo stabilizáciu konkrétnej polohy, napríklad pokrčenie kolena alebo polohu tela na boku. Vlastnosti: poskytuje pohod..
49,00€
Cena bez DPH:40,83€
Opierka hlavy (klin) vyrobená z peny 30/60° bez poťahu Opierka hlavy (klin) vyrobená z peny 30/60° je určená pre ľudí, ktorí vyžadujú vyššiu polohu trupu voči zvyšku tela alebo stabilizáciu konkrétnej polohy, napríklad pokrčenie kolena alebo polohu tela na boku. Vlastnosti: poskytuje pohodln..
32,60€
Cena bez DPH:27,17€
Opierka hlavy (klin) vyrobená z peny 30/60° s bavlneným poťahom Opierka hlavy (klin) vyrobená z peny 30/60° je určená pre ľudí, ktorí vyžadujú vyššiu polohu trupu voči zvyšku tela alebo stabilizáciu konkrétnej polohy, napríklad pokrčenie kolena alebo polohu tela na boku. Vlastnosti: poskytuj..
42,80€
Cena bez DPH:35,67€
Trojuholníková vložka proti preležaninám bez poťahu Trojuholníková vložka proti preležaninám je ideálnym riešením pre ľudí, ktorí vyžadujú správnu stabilizáciu polohy tela, napríklad pokrčené kolená, bočné postavenie tela alebo abdukciu hornej alebo dolnej končatiny. Vlastnosti: stabilizuje ..
14,30€
Cena bez DPH:11,92€
Trojuholníková vložka proti preležaninám s bavlneným poťahom Trojuholníková vložka proti preležaninám je ideálnym riešením pre ľudí, ktorí vyžadujú správnu stabilizáciu polohy tela, napríklad pokrčené kolená, bočné postavenie tela alebo abdukciu hornej alebo dolnej končatiny. Vlastnosti: sta..
18,40€
Cena bez DPH:15,33€
Univerzálna podložka proti preležaninám bez poťahu Univerzálna podložka proti preležaninám bez poťahu. Výborne sa hodí pre ľudí s rizikom vzniku dekubitov ako podklad, ktorý znižuje tlak substrátu na mäkké tkanivá horných a dolných končatín. Vlastnosti: znižuje tlak na telo podporuje profy..
12,20€
Cena bez DPH:10,17€