Hlavné menu
Produkty v košíku

Stavebnice

Objavte zábavu a tvorivosť s našimi stavebnicami a zažite nekonečné hodiny konštrukcie a hrania. Budujte, skladajte a tvorte rôzne konštrukcie a diela. Pre malých staviteľov a architektov je tu široký výber stavebníc, od drevených... Pokračovať
Bibi & Tina stajňa s príslušenstvom Konská stajňa Bibi a Tina v krásnych nových farbách a najvyššej kvalite. Očarujúce detaily, veľmi realistické figúrky a herný svet. Súprava konských stajní Bibi a Tina, ktorá obsahuje: koterec s koňom, 3 ohrady, vidly na hnoj, slamu, zajačika, 2 sedlové police,..
29,90€
Cena bez DPH:24,92€
Drevená veža s číslami 54 ks + kocky Spoločenská hra pre celú rodinu, v ktorej šikovnosť, predvídavosť a pevná ruka majú rozhodujúce slovo a užijete si s ňou dlhé hodiny zábavy. Jednoduchá hra zručnosti, ktorá aj napriek svojej jednoduchosti dokáže poskytnúť skvelú zábavu na mnoho hodín. Sada ob..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Drevené kocky pre deti 100 ks – mesto Drevené kocky - mesto je splneným snom každého dieťaťa, ktoré rado aranžuje rôzne typy stavieb. Možnosti zábavy a hrania rolí sú tu prakticky nekonečné, takže ide o hračku, ktorá efektívne zvláda nudu. Sada kociek – mesto je nielen skvelá zábava, ale aj spozn..
20,00€
Cena bez DPH:16,67€
Konštrukčné magnetické bloky, svetelná dráha Magnetické bloky sú skvelým a veľmi obľúbeným spôsobom, ako kreatívne zabiť nudu. Najnovšia verzia obsahuje žiariace kúsky v žiarivých farbách. Vďaka nim môžete usporiadať nielen ploché postavy, ale aj 3D priestorové telesá, dráhy a diapozitívy! Možnosti ..
28,40€
Cena bez DPH:23,67€
Magnetická stavebnica pre deti, 328 dielov Sada magnetických stavebníc sa skladá z mnohých prvkov (až 328 kusov) rôznych tvarov a farieb, ktoré dieťaťu umožnia vytvárať rôzne štruktúry, tvary, pričom si bude precvičovať svoju priestorovú predstavivosť. Stavebnice stimulujú tvorivosť, priestorové..
42,90€
Cena bez DPH:35,75€
Sada magnetických blokov 50 Viacfarebné bloky umožňujú dieťaťu hrať sa s fantáziou a vytvárať úžasné stavby. Naša sada magnetických blokov možní každému dieťaťu hrať sa bezpečne. Bloky možno použiť na vytváranie plochých štruktúr a 3D telies. V sade sa nachádza až 50 PRVKOV - trojuholníky, štvorc..
23,60€
Cena bez DPH:19,67€
Stavebné bloky Meli Basic 600 Bloky umožňujú vytvárať ako priestorové štruktúry, tak plošné spoje. Dieťa sa rozhodne nebude nudiť! Súprava navyše podnecuje detskú fantáziu. Bloky majú rovnaký tvar. Vďaka tomu môžete stavať mnoho rôznych foriem a štruktúr. Výhodou týchto blokov je, že sa ľahko spá..
39,50€
Cena bez DPH:32,92€
KIK KX7806 Stavebnica rúrky 340 dielikov Sada kociek v tvare farebných rúrok pripomínajúcich vodné potrubie. Vaše dieťa bude môcť stavať veľké stavby doma alebo na dvore. Môžete z nich vytvárať všetky druhy vzorov, tvarov a foriem. Jediným obmedzením je predstavivosť malého konštruktéra a počet d..
35,40€
Cena bez DPH:29,50€