Hlavné menu
Produkty v košíku

Audio-video, Foto, TV

TV, foto, audio-video - ponúkame vám okno do sveta úchvatnej techniky. Zažite vzrušenie z fotografovania s našimi fotoaparátmi, ktoré vám umožňujú zachytiť každý okamih. Ponořte sa do sveta zvuku s našimi audio systémami, ktoré z... Pokračovať
Handsfree bezdrôtové bluetooth slúchadlo s možnosťou pripojiť na dve zariadenia Produkt je ideálnym riešením pre ľudí neustále „visiacich na telefóne“, ako sú kuriéri, obchodníci či právnici. Slúchadlo sa pomocou funkcie Bluetooth 5.0 dokáže pripojiť k dvom mobilným telefónom, čo je veľmi výhodné..
15,50€
Cena bez DPH:12,92€
Bezdrôtové bluetooth slúchadlá P47 s mikrofónom MP3, biele Multifunkčné slúchadlá sú kombináciou bluetooth pripojenia, čítačky MP3 kariet, FM rádia a telefónneho pripojenia v jednom. S týmto produktom vás poteší bezdrôtové počúvanie vašich obľúbených mp3 skladieb, hudby z rádia alebo audioknihy ..
5,40€
Cena bez DPH:4,50€
Bezdrôtové bluetooth slúchadlá s powerbankou F9-5, biele Ergonomické bezdrôtové slúchadlá do uší kompatibilné s akýmkoľvek modelom telefónu / tabletu vybaveného bluetooth modulom. Model má štýlové nabíjacie puzdro s LED displejom, ktorý zobrazuje percento nabitia batérie a každé slúchadlo má aj ..
5,70€
Cena bez DPH:4,75€
Bluetooth reproduktor TUBA Renew Force Bluetooth reproduktor TUBA Renew Force
Novinka
Bluetooth reproduktor TUBA Renew Force Zvukový výkon, odolnosť voči vode a prachu a bezdrôtová konektivita – to sú hlavné výhody nášho Bluetooth reproduktora. Zariadenie má výkonný reproduktor, ktorý poskytuje čistý a priestranný zvuk. Vďaka praktickým tlačidlám na ovládanie prehrávania, funkcii..
13,00€
Cena bez DPH:10,83€
Bluetooth slúchadlá podsvietené fury, čierne Bezdrôtové slúchadlá sú perfektnou ponukou pre každého, kto si nevie predstaviť svoj život bez hudby. Boli navrhnuté tak, aby spájali dokonalý dizajn s funkčnosťou a komfortom nosenia. Umožňujú vám počúvať obľúbenú hudbu mnohými spôsobmi: po pripojení..
12,70€
Cena bez DPH:10,58€
Detská digitálna kamera X200 - HD 1080p Digitálna kamera X200 je zariadenie, ktoré dokonale kombinuje zábavu a vzdelávanie. Vďaka jednoduchému ovládaniu a vysokej kvalite fotografovania a videozáznamu dieťa rozvíja kreativitu a umelecké cítenie a zároveň sa skvele baví. Zariadenie má vysoké p..
15,00€
Cena bez DPH:12,50€
Svetelný fotostan s dvomi osvetľovacími LED pásikmi v hornej časti Skladací fotostan je ideálnym riešením pre domáce fotografovanie nielen lesklých predmetov. Hodí sa prevažne na malé produkty a alebo makrofotografiu. Je ľahko zostaviteľný a dodávaný vrátane odnímateľných farebných podkladov. Fotos..
10,30€
Cena bez DPH:8,58€
Univerzálny diaľkový ovládač 3 v 1 čierny 14854, čierny UNIVERZÁLNE DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE TV S QWERTY KLÁVESNICOU A FUNKCIOU MAGIC SMART MYŠ BEZDRÔTOVÁ PRÁCA diaľkový ovládač s klávesnicou nepotrebuje pre svoju činnosť žiadne káble, čo je veľmi pohodlné riešenie. Dosah jeho bezdrôtovej prevádzky j..
13,40€
Cena bez DPH:11,17€
Čitateľská lupa 80 mm, strieborná Lupa s priemerom 80 mm je ideálnym zariadením pre každodenné použitie. Môžu ju používať klenotníci, numizmatici, opravári elektroniky atď. Je ideálna na prehliadanie šperkov, pečiatok, mincí alebo pre každodenné použitie. Vďaka veľkej lupe je obraz veľmi jasný a ..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€
Bezdrôtové slúchadlá Cat Ears, červené NAJMÓDNEJŠIE SLÚCHADLÁ PRE DETI Bezdrôtové slúchadlá s mačacími ušami sú dokonalým gadgetom pre každé dieťa! Pohodlný dizajn, vynikajúca kvalita zvuku, veľké množstvo funkcií a CAT'S EARS žiariace rôznymi farbami robia z našich Bluetooth slúchadiel dokonal..
10,90€
Cena bez DPH:9,08€
Endoskopová kamera s bleskom Full HD 1920x1080p, 3m 8mm Endoskopická kamera je profesionálny prístroj, ktorý vám pomôže pri akejkoľvek práci. Vďaka nemu sa dostanete na všetky ťažko dostupné miesta – nezáleží na tom, či pracujete v dielni, opravujete drez alebo čistíte klimatizáciu. Pevný kábel, v..
29,30€
Cena bez DPH:24,42€
Profesionálny endoskop s displejom, 3m, 8mm, HD 1280x720 Predstavujeme Vám endoskop najnovšej generácie s vlastnou obrazovkou, ktorá zobrazuje pohľad z kamery! Je väčší ako mobilné telefóny, čo poskytuje oveľa lepší výhľad z objektívu, v najvyššej HD kvalite. Produkt nevyžaduje inštaláciu špeciá..
49,80€
Cena bez DPH:41,50€